زمان کنونی: 2024/05/02, 02:28 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/02, 02:28 AM

نظرسنجی: این سریال چجوری بود؟
عالی
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر شما در مورد سریال هفت سنگ

نویسنده پیام
tired
Addict

ارسال: #1
smile نظر شما در مورد سریال هفت سنگ
من عاشق این سریال هستم چون بهترین بازیگرا از نظر من دارن توش بازی میکنن
بعد سریاب هفت سنگ بسیار به واقعیت نزدیکه و دقیقا داره زندگی روز مره انسان هارو نشون میده به صورت طنز
از نظر من قشنگ تریت قسمت قسمتی بود که حامد فیلم ترسناک دیده بود!یعنی من بقدری خندیدم که داشت از تو چشام اشک میومد!
------
ادیت سال 2019(28 سپتامبرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

هامانا که همه ی ماها دوران جاهلیتی را در زندگی تجربه، و درد مرور کردن ان را چشیده ایممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه‌.... حرفی ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی روزی با بنزنین خواهم امد و تمامی این تاپیک و نمونه های دیگر را یک تنه اتش خواهم زد((((((:
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2019/09/28 08:41 AM، توسط tired.)
2014/08/05 02:05 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
FARZAD-37
Soccer Star

اعتبار: 4.0
ارسال: #2
RE: نظر شما در مورد سریال هفت سنگ
خیلی فیلم بی مفهومی بود از نظر من
ولی برای سرگرمی و خندیدن خوب بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2014/08/05 02:26 PM
tired
Addict

ارسال: #3
(2014/08/05 02:26 PM)FARZAD-37 نوشته شده توسط:  خیلی فیلم بی مفهومی بود از نظر من
ولی برای سرگرمی و خندیدن خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خودمو کشتم تا بگم فیلم با مفهومیه بعد تو میگی بی مفهومه؟
بعدشم پس فکر کنم حرفای اخر فیلمو واسه عمم میزدن؟(توجه داشته باشید من عمه ندارم!)
2014/08/05 02:36 PM
Princess Fire
.

اعتبار: 278.0
ارسال: #4
عالییییییی ترین فیلم و بهترین فیلمی که توی عمرم دیدم خیلی با مفهوم بود محشر بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2014/08/05 07:29 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #5
اگه بخواییم به این سریال امتیاز بدیم  من بهش از 10 امتیاز  0 رو میدم  بخاطر اینکه این سریال دقیقا از روی سریال modern family کپی شده 
نویسنده  هیچ تلاشی نکرده تا سریال متفاوت باشه 
من فقط 2 قسمت این سریال رو دیدم و وقتی متوجه این موضوع شدم  از اینکه اون 2 قسمت هم نگاه کردم پشیمونم
2014/08/06 12:18 AM
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #6
(2014/08/06 12:18 AM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اگه بخواییم به این سریال امتیاز بدیم  من بهش از 10 امتیاز  0 رو میدم  بخاطر اینکه این سریال دقیقا از روی سریال modern family کپی شده 
نویسنده  هیچ تلاشی نکرده تا سریال متفاوت باشه 
من فقط 2 قسمت این سریال رو دیدم و وقتی متوجه این موضوع شدم  از اینکه اون 2 قسمت هم نگاه کردم پشیمونم

منم با نظره شما موافقم.
ادم میاد با خودش میگه چرا وقتی این سریال دقیقا کپی سریاله خارجیه خانواده مدرن هست و هیچ تغییری رو متن ایجاد نکردن چرا بیام اینو ببینم؟؟؟؟؟میرم فیلمه اصلیشو میبینم.تازه جالب تر هم هست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من تو ماه رمضون چن قسمت بیشتر از دوتا دیدم ولی فقط واسه وقت گذرونی بود، به نظرم فقط چن تا از بازیگرا خوب بودن.اخه اون ارسلان قاسمی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟انقد ازش بدم میاد که نگو!از اردلان تمجیده کیه از اونم خیلی خوشم نمیاد .
در کل خیلی ارزشه دیدن نداره ، بری فیلمه اصلیش رو ببینی بهتر و کامل تره مثلا همین دوسته پسره که بهش میگفتن انوش و تو ایران پسره تو فیلمه اصلیش یا همون خارجیه ،دختره.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میگم فیلمش فقط واسه وقت گذرونی خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/08/06 01:09 AM
kuro.chan
....کروچان پارک انیمه....

اعتبار: 24.0
ارسال: #7
بی رحم نباشید...بزارین به عمقش فکر کنیم..به اینکه این فیلمو بچه ها هم میتونستن ببینن ولی خانواده ی مدرن رو نمیتونن بچه های ایرانی ببینن!
خیلی فیلم آموزنده ای بود به نظرم..یکی از بهترین جملاتی که از زبون شخصیت نوجوون داستان(امیر)گفته شد این بود که به الهام میگفت:من چرا باید از شما ایراد بگیرم وقتی با ایراد گرفتن از من اتهامو از خودت بر میداری(ی همچی چیزی گفت)
گفت:شما بدون،با ایراد گرفتن از من یا بقیه نمیتونی از ایرادای خودت کم کنی..
اینکه بعضی چیزا رو ایرانیا هم یاد بگیرن بد نیست..این که با بچه ها مثل آدم رفتار شه نه حیوون.پدر یا مادر،به هیچ عنوان بچه رو برای تربیت نزنن و این جمله ی کثیف(تربیت بچه از خودش عزیز تره )رو بهونه ی کتک ها و رفتار افتضاحشون نکنن...
اینکه بدونیم دور هم بودن..ارزش گذاشتن..دوست داشتن و دوست داشته شدن با چه چیزای کوچیکی به دست میاد،یکی از بهترین آموزش هاست...
اینکه همیشه،به پدر بزرگی که داریم احترام بزاریم..اینکه احترام عشق همدیگرو بدونیم و برای شاد کردن دل هم تلاش کنیم و برای اینکه دل همو شکوندیم اشک بریزیم..نه اینکه پوز همو بزنیم(زن و شوهرا الان چ میکنن؟)لیلا و محسن،میخواستن یاد بدن،که همه چیز بچه نیست،همه چیز زن نیست،همه چیز شوهر نیست،و همه چیز فقط خودت نیست...
شادی،امیر و پارسا میخواستن یاد بدن که خواهر و برادر دقیقا چه معنایی داره..ببینم چند نفرن که داداشاشون براشون قلدری میکنه یا از خواهر بزرگشون کتک میخورن و زور میشنون؟
اینکه یاد بگیری دوست اونی نیست که بهش باج بدی...برادر اونی نیست که مسخره ش کنی،خواهر کسی نیست که بخواد تنها بمونه،شوهر اونی نیست که ازش متنفر باشی و زن ...اونی نیست که با کلفتت اشتباه بگیریش..
زن بابا اونی نیست که بخوای بیرونش کنی و غریبه بدونیش.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمرد هم میتونه از بچه نگه داری کنه.زن میتونه همیشه پشت محکم شوهرش باشه...
درسته که از یه فیلم خارجی تقلید شده..ولی چیز بدی رو نشون نداده داده؟
یعنی میخواین بگین دیدن قطره ای عبرت ترکیه ایا از این بهتره؟منو نخندونین!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/08/06 01:44 AM
×Freak×
●-●

اعتبار: 499.0
ارسال: #8
ببخشیدا ولی.......
به نظر من زیاد عالی بنود!!
همش تو فکر کارای جلف بودن و تکه هایی هم همش تکرار میشد!
مثلا ترسیدن محسن از لیلا!
اولاش باهال بود ولی بعد!
اما خوب خالی از لطف نبود!
خوب بود دیگه
امسال از مدینه و فاخته واقعا بهتر بود!!!!!
2014/08/06 09:10 AM
Tarane
♥رهگــــــــــــــذر♥

اعتبار: 14.0
ارسال: #9
به نظر من اصلا شبیه واقعیت نبود
قشنگ بود اما فیلم بود
2014/08/06 09:14 AM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #10
(2014/08/06 01:44 AM)'kuro.chan' نوشته شده توسط:  بی رحم نباشید...بزارین به عمقش فکر کنیم..به اینکه این فیلمو بچه ها هم میتونستن ببینن ولی خانواده ی مدرن رو نمیتونن بچه های ایرانی ببینن!
خیلی فیلم آموزنده ای بود به نظرم..یکی از بهترین جملاتی که از زبون شخصیت نوجوون داستان(امیر)گفته شد این بود که به الهام میگفت:من چرا باید از شما ایراد بگیرم وقتی با ایراد گرفتن از من اتهامو از خودت بر میداری(ی همچی چیزی گفت)
گفت:شما بدون،با ایراد گرفتن از من یا بقیه نمیتونی از ایرادای خودت کم کنی..
اینکه بعضی چیزا رو ایرانیا هم یاد بگیرن بد نیست..این که با بچه ها مثل آدم رفتار شه نه حیوون.پدر یا مادر،به هیچ عنوان بچه رو برای تربیت نزنن و این جمله ی کثیف(تربیت بچه از خودش عزیز تره )رو بهونه ی کتک ها و رفتار افتضاحشون نکنن...
اینکه بدونیم دور هم بودن..ارزش گذاشتن..دوست داشتن و دوست داشته شدن با چه چیزای کوچیکی به دست میاد،یکی از بهترین آموزش هاست...
اینکه همیشه،به پدر بزرگی که داریم احترام بزاریم..اینکه احترام عشق همدیگرو بدونیم و برای شاد کردن دل هم تلاش کنیم و برای اینکه دل همو شکوندیم اشک بریزیم..نه اینکه پوز همو بزنیم(زن و شوهرا الان چ میکنن؟)لیلا و محسن،میخواستن یاد بدن،که همه چیز بچه نیست،همه چیز زن نیست،همه چیز شوهر نیست،و همه چیز فقط خودت نیست...
شادی،امیر و پارسا میخواستن یاد بدن که خواهر و برادر دقیقا چه معنایی داره..ببینم چند نفرن که داداشاشون براشون قلدری میکنه یا از خواهر بزرگشون کتک میخورن و زور میشنون؟
اینکه یاد بگیری دوست اونی نیست که بهش باج بدی...برادر اونی نیست که مسخره ش کنی،خواهر کسی نیست که بخواد تنها بمونه،شوهر اونی نیست که ازش متنفر باشی و زن ...اونی نیست که با کلفتت اشتباه بگیریش..
زن بابا اونی نیست که بخوای بیرونش کنی و غریبه بدونیش.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمرد هم میتونه از بچه نگه داری کنه.زن میتونه همیشه پشت محکم شوهرش باشه...
درسته که از یه فیلم خارجی تقلید شده..ولی چیز بدی رو نشون نداده داده؟
یعنی میخواین بگین دیدن قطره ای عبرت ترکیه ایا از این بهتره؟منو نخندونین!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حرفای خوبی زدی ولی نویسنده  چرا نتونست یکم تفاوت توش ایجاد کنه ؟ اگه نویسنده واقعا نویسنده س  قبل از اینکه سریال خانواده مدرن ساخته بشه این داستانو مینوشت
کپی کردن اشتباهه 
نقل قول: بی رحم نباشید...بزارین به عمقش فکر کنیم..به اینکه این فیلمو بچه ها هم میتونستن ببینن ولی خانواده ی مدرن رو نمیتونن بچه های ایرانی ببینن!
خیلی معذرت میخوام اینو میگم بچه های ایرانی  از بقیه کشور ها بیشتر سریال و فیلم های امریکایی نگاه میکنن 
حتی خودم  اگه یه سریال ایرانی نگاه کنم 10 تا خارجی نگاه میکنم

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/08/06 01:40 PM، توسط ramin 99.)
2014/08/06 01:34 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی سریال قسمت 6 A.O 0 860 2021/05/29 12:46 PM
آخرین ارسال: A.O
  معرفی سریال قسمت 5 A.O 0 822 2021/05/21 06:09 PM
  معرفی سریال قسمت 4 A.O 0 785 2021/05/20 09:13 AM
  معرفی سریال قسمت 3 A.O 1 895 2021/05/19 07:42 PM