زمان کنونی: 2024/09/20, 11:07 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 11:07 AM

نظرسنجی: داستان چطوره؟
عالیههههههههه
خیلی مسخرس
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان دزدی در پارک انیمه:))

نویسنده پیام
Yuri
IGOT7

اعتبار: 324.0
ارسال: #1
داستان دزدی در پارک انیمه:))

خب دیدم همه داستان مینویسن منم گفتم یه داستانی بنویسم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب اینم قسمت اول داستانم

-هی عقیق ، عقیقققققققققققققق عقیقققققققققققق

و شترق در گوشه عقیق (Manaka)

عقیق: یوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این چه وضعشه لپم سرخ شد

-مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخدایا تو وسط ماموریت یهو میری تو فکر الان که دیگه چیزی نیس ولی میدونی من عصاب ندارمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا(طوفان):یوری خودتو کنترل کن الان سکته میکنی از عصبانیت

-چه شکلی خودمو کنترل کنم وقتی یکی جرات کرده وقتی من خواب بودم ای دی اس ال منو بدزده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عقیق:ای دی اس ال؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبه حقه چیزای ندیده و نشنیده

سمیرا: مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههاهاها نمیتونم خودمو کنترل کنم از خنده وااااااای ای دی اس ال وسیله قهت بود؟

-کوووووووووفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین دزد حتما نقطه ضعفه منو میدونسته چون من ای دی اس الم برام بیشتر از هرچیزه دیگه اهمیت داره حتی طلا و چیزای دیگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عقیق: خب یکی دیگه بخر ..... ما رو سره یه موضوع کوچولو درگیر نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا: راست میگه دیگه عقیق مارو معطل میکنی

- عمرا مادر نزاییده کسی که بتونه از من دزدی کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عقیق : ولی مثه اینکه حالا زاییدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

- خودم با دستایه خودم خفش میکنم من ناسلامتی پلیس مخفی ستاره دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی با این حال مطمئنم این دزد فقط هدفش اون ای دی اس ال نبوده و میخواد کم کم رو مخ من راه بره و هدفش چیزه دیگسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا : بابا فیلسوف ....خب حالا نقشه چیه؟

-نقشه ی ما........

خب تموم شد این قسمت بنظرم خیلی بد نوشتم ولی قول میدم خوبش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نظر بدید نا امید نشم از خودم
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/12/08 08:38 PM، توسط abaneh.)
2014/05/29 07:11 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان"رستگاری" فصل اول:انتقام Ilyaa_JA 18 1,949 2021/05/19 10:44 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  داستان "دوستان ابدی" 2rsa 19 2,527 2021/04/17 06:50 AM
آخرین ارسال: 2rsa