پارک انیمه
داستان دزدی در پارک انیمه:)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: نویسندگی (/forum-34.html)
+---- انجمن: داستان های سایت (/forum-267.html)
+---- موضوع: داستان دزدی در پارک انیمه:)) (/thread-13591.html)

صفحه‌ها: 1 2

داستان دزدی در پارک انیمه:)) - Yuri - 2014/05/29 07:11 PM

تاپیک نظرات

خب دیدم همه داستان مینویسن منم گفتم یه داستانی بنویسم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب اینم قسمت اول داستانم

-هی عقیق ، عقیقققققققققققققق عقیقققققققققققق

و شترق در گوشه عقیق (Manaka)

عقیق: یوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این چه وضعشه لپم سرخ شد

-مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخدایا تو وسط ماموریت یهو میری تو فکر الان که دیگه چیزی نیس ولی میدونی من عصاب ندارمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا(طوفان):یوری خودتو کنترل کن الان سکته میکنی از عصبانیت

-چه شکلی خودمو کنترل کنم وقتی یکی جرات کرده وقتی من خواب بودم ای دی اس ال منو بدزده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عقیق:ای دی اس ال؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبه حقه چیزای ندیده و نشنیده

سمیرا: مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههاهاها نمیتونم خودمو کنترل کنم از خنده وااااااای ای دی اس ال وسیله قهت بود؟

-کوووووووووفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین دزد حتما نقطه ضعفه منو میدونسته چون من ای دی اس الم برام بیشتر از هرچیزه دیگه اهمیت داره حتی طلا و چیزای دیگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عقیق: خب یکی دیگه بخر ..... ما رو سره یه موضوع کوچولو درگیر نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا: راست میگه دیگه عقیق مارو معطل میکنی

- عمرا مادر نزاییده کسی که بتونه از من دزدی کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عقیق : ولی مثه اینکه حالا زاییدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

- خودم با دستایه خودم خفش میکنم من ناسلامتی پلیس مخفی ستاره دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی با این حال مطمئنم این دزد فقط هدفش اون ای دی اس ال نبوده و میخواد کم کم رو مخ من راه بره و هدفش چیزه دیگسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سمیرا : بابا فیلسوف ....خب حالا نقشه چیه؟

-نقشه ی ما........

خب تموم شد این قسمت بنظرم خیلی بد نوشتم ولی قول میدم خوبش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نظر بدید نا امید نشم از خودم

No

Error.