زمان کنونی: 2024/05/17, 08:39 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 08:39 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #9
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو
منم نظرمو بگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بار ها گفتم که درسته نمیشه پرطرفدار بودن شاهزاده تنیس رو پنهان کرد ولی اگه بحث سر مقایسه شاهزاده تنیس و هایکیو باشه داستان فرق میکنه!!
اول اینکه شاهزاده تنیس اگه از تلویزیون پخش نمیشد عمرا این همه طرفدار داشت؛ دیگه این دروغ نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوم اینکه انتظار ندارم هایکیو هم به اندازه شاهزاده تنیس بابت پخش از تلویزیون طفدار پیدا کنه، چون همه تیکه های خفن و فانشو بر میدارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه بگم خیلی هم مهم نیست که طرفدار پیدا نکنه چون همین الانشم بدون اینکه پخش بشه فن های اوریجینال زیادی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوم اینکه اگه میخواین پتانسیل های ورزشی این دو تا رو مقایسه کنین بازم هایکیو پیشتازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه جا خوندم کردم دوست ندارن با کلک و تخیل هیجان زده بشن، باید یه چیز واقعی اونا رو به وجد بیارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایکیو توش تکنیک خاص و عجیب غریبی پیدا نمیشه، همه چی واقعیه اما؛
اما این ساده و واقعی نشون دادن صد بار هیجانش بیشتر از یه چیز غیر واقعی و تخیلیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته من دارم ژانر تخیلی رو تو انیمه های اسپورت میسنجممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: قسمتای اول شاهزاده تنیس جالب نبود قبول دارم ولی انیمه ای بود که بعضی جاهاش اصلا قابل پیش بینی نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاهزاده تنیس هم به نحوه ی خودش پرطرفدار بوده و هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قابل پیش بینی؟:/ هایکیو ندیدی مگه؟:/
نقل قول: اگه به غیر قابل پیش بینی بودنه ، هرکی هایکیو رو دیده ، حداقل 3 4 بار تا حد مرگ رفته و برگشته! جدا از بازیا مقدماتی ، بازی آخر فصل اول ، اسپک آخر . خیلیا فکرمیکردن الان اسپک هیناتا میخوابه تو زمین و کاراسنو میره فینال. اما نشد و 1 فصل و کلی پیشرفت پیش اومد. فصل 2 ، بازی آخر با اویکاوا ، سر اسپک آخر خیلیا میگفتن قراره دوباره فصل اول بشه ولی نشد. بازی با شیراتوری ، هیچکی فکرشو نمیکرد ستاره بازی سوکی بشه ! نه کاگیاما و نه هیناتا! حتی خیلیا پیش بینی برد کاراسنو هم نمیکردن!
دقیقا من موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا هایکیو ادمو تا لب خودکشی میبره میارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/03/07 02:27 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Yu_chan - 2017/03/07 02:27 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سریال دختر گرگی و شاهزاده سیاه / Ookami Shoujo to Kuroouji mahsa 115 2 1,444 2021/09/21 08:56 PM
آخرین ارسال: mahsa 115

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان