پارک انیمه
مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: معرفی و بررسی (/forum-42.html)
+--- موضوع: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو (/thread-28030.html)

صفحه‌ها: 1 2

مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Salmanfz - 2017/03/06 08:56 PM

به به مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شاید فکرکنید این تاپیک رو زدیم که خودمون هی توش پست بزاریم. اما نه! این تاپیک رو زدیم که درست و حسابی هرکس بیاد نظرش رو راجب این دو انیمه ورزشی فوق العاده بده و مقایسش کنه.
دلیل اصلیشم این بود که یکی میگفت شاهزاده تنیس بهتر و پر طرفدار تره ، یکیم میگه نه ، هایکیو با اینکه کلی خرابش میکنن و پخشش میکنن اما بهتر و پرطرفدار تر میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی که انیمه مورد علاقه شمارو دوست نداره "مجرم" نیست! لطفا با ادب باشید تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

بریم که شروع کنیمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Salmanfz - 2017/03/06 09:01 PM

خودمم شروع میکنم.
درسته من طرفدار هایکیوم. ولی واقعا هایکیو از شاهزاده تنیس جذاب تره. من قسمت های اولیه هردورو دیدم. ولی به شاهزاده تنیس اصلا جذب نشدم. شاید بگین قسمت های بعدی خوب میشه ، اما انیمه خوب باید همه قسمتاش خوب باشه. هایکیو هیچ قسمت بد یا حتی متوسطی نداره! همه از یک دم عالی و خوب هستن. من شاهزاده تنیسو با قسمت های اولیش دیدم و خوشم نیومد. تازه کلیم فشار اینکه این انیمه فوق العادس روم بود. اما دراپش کردم.
هایکیو رو من به پیشنهاد مریدا(ایشالا برگرده) دیدم. اول 3 قسمت دانلود کردم و دیدم ، بعد اون دیگه نتونستم ولش کنم. فصل اولشو تو 1 روز کامل دانلود کردم و دیدم. و از هفته بعدشم فصل 2 ـشو دیدم و عاشقش شدم. 
شخصیت پردازی فوق العاده و وقت گذاشتن برای هر شخصیت! حتی انوشیتا که بازیکن تعویضی تیمم بود ، روش وقت گذاشته شد و یک قسمت بهش اختصاص داده شد! از یاماگوچی و یاچی تا هیناتا و کاگیاما. همه و همه شخصیت پردازی دقیق و حساب شده دارن. دیالوگ هایی که میگن ، کارایی که میکنن و مسابقه هایی که انجام میدن. همه و همه فوق العادس!
کمدی انیمه هایکیو ، به هیچ وجه زیاد و لوده طور نیست. شعور مخاطب در نظر گرفته میشه و به مقدار کمدی داره. اما شاهزاده تنیس در بعضی قسمتاش ، فقط به لطف یکی دو شخصیت و بالجبار ، کمدی رو به فیلم تزریق کرده بودن بطوری که فکر میکردی لوده بازیه تا تنیس!

شما بگینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - سهیل 21 - 2017/03/06 09:13 PM

شاهزاده تنیس هم شخصیت پردازی خودش رو داشت که خیلی هم عالی بود.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
داخل کدوم بخش شاهزاده تنیس لوده بازی شد؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتمام انیمه های اون دوره همینطوری بودنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifحتما تو سوباسا توسط رفتار ایشی لوده بازی شدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
قسمتای اول شاهزاده تنیس جالب نبود قبول دارم ولی انیمه ای بود که بعضی جاهاش اصلا قابل پیش بینی نبودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
شاهزاده تنیس هم به نحوه ی خودش پرطرفدار بوده و هستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
نقل قول:
اما بهتر و پرطرفدار تر میشه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
صاحب توپیک هم بی طرف نیستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
شخصیت پردازی و هیجاناتی که داخل انیمه بود رو خیلی دوست دلشتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
البته نا گفته نماند من هایکیو رو هم خیلی خیلی دوست دارم ولی داستان و شخصیت های شاهزاده تنیس بیشتر به دلم نشستهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Salmanfz - 2017/03/06 09:19 PM

پست دوم رو به عنوان صاحب تاپیک ندادم . به عنوان یه کاربر دادم.
نقل قول:
قسمتای اول شاهزاده تنیس جالب نبود قبول دارم ولی انیمه ای بود که بعضی جاهاش اصلا قابل پیش بینی نبود
اگه به غیر قابل پیش بینی بودنه ، هرکی هایکیو رو دیده ، حداقل 3 4 بار تا حد مرگ رفته و برگشته! جدا از بازیا مقدماتی ، بازی آخر فصل اول ، اسپک آخر . خیلیا فکرمیکردن الان اسپک هیناتا میخوابه تو زمین و کاراسنو میره فینال. اما نشد و 1 فصل و کلی پیشرفت پیش اومد. فصل 2 ، بازی آخر با اویکاوا ، سر اسپک آخر خیلیا میگفتن قراره دوباره فصل اول بشه ولی نشد. بازی با شیراتوری ، هیچکی فکرشو نمیکرد ستاره بازی سوکی بشه ! نه کاگیاما و نه هیناتا! حتی خیلیا پیش بینی برد کاراسنو هم نمیکردن!

حالا اون لوده بازی یک طرفه بازی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درسته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما یک چیزی ، شاهزاده تنیس خیلی خیلی تخیلی تر از هایکیو بود. هایکیو در عین واقعیت جذابیتم داشت. هیچ چیز هایکیو غیر واقعی نبود! ولی شاهزاده تنیس تعدادی ضربه های خفن مفن داشت که اصلا امکان نداره!

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - سهیل 21 - 2017/03/06 09:25 PM

(2017/03/06 09:19 PM)'Salmanfz' نوشته شده توسط:  پست دوم رو به عنوان صاحب تاپیک ندادم . به عنوان یه کاربر دادم.
نقل قول: قسمتای اول شاهزاده تنیس جالب نبود قبول دارم ولی انیمه ای بود که بعضی جاهاش اصلا قابل پیش بینی نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه به غیر قابل پیش بینی بودنه ، هرکی هایکیو رو دیده ، حداقل 3 4 بار تا حد مرگ رفته و برگشته! جدا از بازیا مقدماتی ، بازی آخر فصل اول ، اسپک آخر . خیلیا فکرمیکردن الان اسپک هیناتا میخوابه تو زمین و کاراسنو میره فینال. اما نشد و 1 فصل و کلی پیشرفت پیش اومد. فصل 2 ، بازی آخر با اویکاوا ، سر اسپک آخر خیلیا میگفتن قراره دوباره فصل اول بشه ولی نشد. بازی با شیراتوری ، هیچکی فکرشو نمیکرد ستاره بازی سوکی بشه ! نه کاگیاما و نه هیناتا! حتی خیلیا پیش بینی برد کاراسنو هم نمیکردن!

حالا اون لوده بازی یک طرفه بازی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درسته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما یک چیزی ، شاهزاده تنیس خیلی خیلی تخیلی تر از هایکیو بود. هایکیو در عین واقعیت جذابیتم داشت. هیچ چیز هایکیو غیر واقعی نبود! ولی شاهزاده تنیس تعدادی ضربه های خفن مفن داشت که اصلا امکان نداره!

نقل قول:
یکیم میگه نه ، هایکیو با اینکه کلی خرابش میکنن و پخشش میکنن اما بهتر و پرطرفدار تر میشه
این جمله رو ویرایش کن اون شکلک اخرو بحذفتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
خب داریم انیمه میبینیم قرار نیست که واقعی باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifبالاش هم نوشته ژانر چیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifکسی که از ژانر تخیلی خوشش نمیاد اصن نباید سمت این انیمه بیادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Salmanfz - 2017/03/06 10:25 PM

نقل قول:
خب داریم انیمه میبینیم قرار نیست که واقعی باشه
بالاش هم نوشته ژانر چیه
کسی که از ژانر تخیلی خوشش نمیاد اصن نباید سمت این انیمه بیاد
منظورم این نیست! منظورم اینه یک انیمه ورزشی مثل سوباسا با تخیل ، مثل شاهزاده تنیس با تخیل معروف میشه . هایکیوهم بدون تخیل معروف شده. این نشون از قوت داستان و انیمس!

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - X Phoenix X - 2017/03/07 02:02 PM

خب من این وسط یه اظهار نظری میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینین من با حرف سلمان موافقم ،هایکیو از لحاظ داستان وشخصیت پردازی خیلی ازشاهزاده تنیس قویتره بعلاوه برواقعیات تکیه داره و این خودش یکی از علل موفقیت هایکیوئه
شاهزاده تنیسم زمینه ش تخیلیه خب این دوتا دوتا مقوله ی جدا ازهمن یعنی یه نفر دوست داره چیزای غیرواقعی ببینیه یکی دوست داره نه چیزی که کاملا بازندگی روزمره خودش یکیه رو ببینه!
حالا بگذریم ازاینکه شخصیتای شاهزاده تنیس خوشگلترنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فکرمیکنم توایران شاهزاده تنیس طرفداراش بیشتر باشن!
به این دلایل که:
1.اولین انیمه ورژشی بعد از فوتبالیست ها بود
2.تعداد قسمتاش فوق العاده زیاد بود!!یه عده ازاولش دیدن و علاقه مند شدن یه عده هم از وسطاش!
3.همزمان با پخش شاهزاده تنیس سایت شبکه ی پویا هم راه افتاده بود و اطلاعاتم راجع بهش پخش شد
4.دوبلرهای عالی صداپیشه گی رو تو شاهزاده تنیس عهده داشتن
5.کاراکتراش خوشگل بودن جون میداد واسه دخترامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایکیو به نظرم بیشتر از شاهزاده تنیس طرفدار پسر جذب میکنه و دوبله ش هم که داغونه و قرارم هست تو شبکه ی نهال پخش شه به نظرم قراره رده سنیش رو تا خردسال پایین بیارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اینکه طرفدارای هایکیو کمتر باشن دلیل بربرتری شاهزاده تنیس نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این یه واقعیتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(هرچند خودم طرفدار شاهزاده تنیسم ولی خب واقعیتو میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - ryona-kuroko - 2017/03/07 02:16 PM

صد البته که هایکیو بهتره 
شاهزاده  تنیس تیم اصلی فیلم همش می برد اونا شکست نمیخوردن اما هایکیو شکست داشت و اونا نشون دادن که میشه از سطح پایین به بالا رفت شاهزاده تنیس از وقتی ریوما اومد تیم اصلی فیلم عالی شد ولی هایکیو با اینکه عضوای جدیدی اومدن درسته که پیشرفت کرد ولی نه در حدی که هر تیمی رو ببره  تیم کاراسونو کم کم پیشرفت کرد ومن اینو دوست داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Yu_chan - 2017/03/07 02:27 PM

منم نظرمو بگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بار ها گفتم که درسته نمیشه پرطرفدار بودن شاهزاده تنیس رو پنهان کرد ولی اگه بحث سر مقایسه شاهزاده تنیس و هایکیو باشه داستان فرق میکنه!!
اول اینکه شاهزاده تنیس اگه از تلویزیون پخش نمیشد عمرا این همه طرفدار داشت؛ دیگه این دروغ نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوم اینکه انتظار ندارم هایکیو هم به اندازه شاهزاده تنیس بابت پخش از تلویزیون طفدار پیدا کنه، چون همه تیکه های خفن و فانشو بر میدارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه بگم خیلی هم مهم نیست که طرفدار پیدا نکنه چون همین الانشم بدون اینکه پخش بشه فن های اوریجینال زیادی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سوم اینکه اگه میخواین پتانسیل های ورزشی این دو تا رو مقایسه کنین بازم هایکیو پیشتازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه جا خوندم کردم دوست ندارن با کلک و تخیل هیجان زده بشن، باید یه چیز واقعی اونا رو به وجد بیارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایکیو توش تکنیک خاص و عجیب غریبی پیدا نمیشه، همه چی واقعیه اما؛
اما این ساده و واقعی نشون دادن صد بار هیجانش بیشتر از یه چیز غیر واقعی و تخیلیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته من دارم ژانر تخیلی رو تو انیمه های اسپورت میسنجممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: قسمتای اول شاهزاده تنیس جالب نبود قبول دارم ولی انیمه ای بود که بعضی جاهاش اصلا قابل پیش بینی نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاهزاده تنیس هم به نحوه ی خودش پرطرفدار بوده و هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قابل پیش بینی؟:/ هایکیو ندیدی مگه؟:/
نقل قول: اگه به غیر قابل پیش بینی بودنه ، هرکی هایکیو رو دیده ، حداقل 3 4 بار تا حد مرگ رفته و برگشته! جدا از بازیا مقدماتی ، بازی آخر فصل اول ، اسپک آخر . خیلیا فکرمیکردن الان اسپک هیناتا میخوابه تو زمین و کاراسنو میره فینال. اما نشد و 1 فصل و کلی پیشرفت پیش اومد. فصل 2 ، بازی آخر با اویکاوا ، سر اسپک آخر خیلیا میگفتن قراره دوباره فصل اول بشه ولی نشد. بازی با شیراتوری ، هیچکی فکرشو نمیکرد ستاره بازی سوکی بشه ! نه کاگیاما و نه هیناتا! حتی خیلیا پیش بینی برد کاراسنو هم نمیکردن!
دقیقا من موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا هایکیو ادمو تا لب خودکشی میبره میارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - ryona-kuroko - 2017/03/07 02:31 PM

فصل اول که کاراسونو بتخت و نرفت مرحله بعد یعنی تا چند دقیقه هنگ کرده بودم  فکر میکردم اینم مثل بقیشون تیم اصلی فیلم همش میبرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif