زمان کنونی: 2024/05/21, 11:41 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/21, 11:41 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو

نویسنده پیام
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #7
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو
 خب من این وسط یه اظهار نظری میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینین من با حرف سلمان موافقم ،هایکیو از لحاظ داستان وشخصیت پردازی خیلی ازشاهزاده تنیس قویتره بعلاوه برواقعیات تکیه داره و این خودش یکی از علل موفقیت هایکیوئه
شاهزاده تنیسم زمینه ش تخیلیه خب این دوتا دوتا مقوله ی جدا ازهمن یعنی یه نفر دوست داره چیزای غیرواقعی ببینیه یکی دوست داره نه چیزی که کاملا بازندگی روزمره خودش یکیه رو ببینه!
حالا بگذریم ازاینکه شخصیتای شاهزاده تنیس خوشگلترنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فکرمیکنم توایران شاهزاده تنیس طرفداراش بیشتر باشن!
به این دلایل که:
1.اولین انیمه ورژشی بعد از فوتبالیست ها بود
2.تعداد قسمتاش فوق العاده زیاد بود!!یه عده ازاولش دیدن و علاقه مند شدن یه عده هم از وسطاش!
3.همزمان با پخش شاهزاده تنیس سایت شبکه ی پویا هم راه افتاده بود و اطلاعاتم راجع بهش پخش شد
4.دوبلرهای عالی صداپیشه گی رو تو شاهزاده تنیس عهده داشتن
5.کاراکتراش خوشگل بودن جون میداد واسه دخترامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایکیو به نظرم بیشتر از شاهزاده تنیس طرفدار پسر جذب میکنه و دوبله ش هم که داغونه و قرارم هست تو شبکه ی نهال پخش شه به نظرم قراره رده سنیش رو تا خردسال پایین بیارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اینکه طرفدارای هایکیو کمتر باشن دلیل بربرتری شاهزاده تنیس نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این یه واقعیتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(هرچند خودم طرفدار شاهزاده تنیسم ولی خب واقعیتو میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2017/03/07 02:02 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - X Phoenix X - 2017/03/07 02:02 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سریال دختر گرگی و شاهزاده سیاه / Ookami Shoujo to Kuroouji mahsa 115 2 1,449 2021/09/21 08:56 PM
آخرین ارسال: mahsa 115

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان