زمان کنونی: 2024/05/21, 08:09 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/21, 08:09 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو

نویسنده پیام
Salmanfz
Dead

ارسال: #2
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو
خودمم شروع میکنم.
درسته من طرفدار هایکیوم. ولی واقعا هایکیو از شاهزاده تنیس جذاب تره. من قسمت های اولیه هردورو دیدم. ولی به شاهزاده تنیس اصلا جذب نشدم. شاید بگین قسمت های بعدی خوب میشه ، اما انیمه خوب باید همه قسمتاش خوب باشه. هایکیو هیچ قسمت بد یا حتی متوسطی نداره! همه از یک دم عالی و خوب هستن. من شاهزاده تنیسو با قسمت های اولیش دیدم و خوشم نیومد. تازه کلیم فشار اینکه این انیمه فوق العادس روم بود. اما دراپش کردم.
هایکیو رو من به پیشنهاد مریدا(ایشالا برگرده) دیدم. اول 3 قسمت دانلود کردم و دیدم ، بعد اون دیگه نتونستم ولش کنم. فصل اولشو تو 1 روز کامل دانلود کردم و دیدم. و از هفته بعدشم فصل 2 ـشو دیدم و عاشقش شدم. 
شخصیت پردازی فوق العاده و وقت گذاشتن برای هر شخصیت! حتی انوشیتا که بازیکن تعویضی تیمم بود ، روش وقت گذاشته شد و یک قسمت بهش اختصاص داده شد! از یاماگوچی و یاچی تا هیناتا و کاگیاما. همه و همه شخصیت پردازی دقیق و حساب شده دارن. دیالوگ هایی که میگن ، کارایی که میکنن و مسابقه هایی که انجام میدن. همه و همه فوق العادس!
کمدی انیمه هایکیو ، به هیچ وجه زیاد و لوده طور نیست. شعور مخاطب در نظر گرفته میشه و به مقدار کمدی داره. اما شاهزاده تنیس در بعضی قسمتاش ، فقط به لطف یکی دو شخصیت و بالجبار ، کمدی رو به فیلم تزریق کرده بودن بطوری که فکر میکردی لوده بازیه تا تنیس!

شما بگینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/03/06 09:01 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مقایسه انیمه شاهزاده تنیس و هایکیو - Salmanfz - 2017/03/06 09:01 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سریال دختر گرگی و شاهزاده سیاه / Ookami Shoujo to Kuroouji mahsa 115 2 1,449 2021/09/21 08:56 PM
آخرین ارسال: mahsa 115

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان