زمان کنونی: 2024/09/21, 08:58 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/21, 08:58 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان های شما با گروه وکالوید:|

نویسنده پیام
❤Flavia Ayroldi❤
دختر غمگین پارک:(

*

اعتبار: 78.0
ارسال: #5
RE: داستان های شما با گروه وکالوید:|
خب امروز سر کلاس ریاضی بودیم،من حس کرم ریزی بهم دست داد.هیچی دیگه با صدای بلند از معلم پرسیدم:خانم.... (اینجا اسمش رو گفتم)میشه ما یه شعر بخونیم؟؟؟؟
معلم:شعر؟؟؟؟باشه بخون ولی مجاز باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من:دوستان خواهشا دست بزنید!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ملت وکالوید ها:باشه بخون!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من :سر زنگ هندسه!!!میگم این درسا بسه!!!کاشکی این زنگ بخوره دل به دلدار برسه!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلم :!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(هنوز تو شوکه آهنگی که خوندم قرار داره!!!)
ملت وکالوید ها :مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدست دست!!!!
لوکا:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(دمش گرم بهم نمیخنده ولی من که از دلش خبر دارم!)
نرو:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(یه کمی جلوی خودش رو گرفت!)
رین:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(ترکید!!!)
لن:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(این که از خنده اشکش سرازیر شده بود!!!)
میکو :مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(ینی مرد از خنده!!!!)
من:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
استاد خیلی گرامی به دلیل خنده ی زیاد به بیمارستان منتقل شد!!! وای اینا هزینه بیمارستان رو از من میخوان!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پیشاپیش به خانواده ی استاد تسلیت میگم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
استاد خوبی بود تنها بدیش این بود که وقت استراحت نمی داد!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/20 11:16 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: داستان های شما با گروه وکالوید:| - ❤Flavia Ayroldi❤ - 2015/07/20 11:16 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
documents [داستان] آدمانتِم dot. 4 1,649 2021/05/19 09:32 PM
آخرین ارسال: dot.
  داستان:در مرز مشترک آتیش پاره 7 2,309 2021/04/21 07:06 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
documents (داستان کوتاه) انتظار Ilyaa_JA 0 1,003 2021/04/17 04:29 PM