زمان کنونی: 2024/06/26, 05:42 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/26, 05:42 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل)

نویسنده پیام
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #110
RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل)
قربونت برم مری مرسیییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: ناگیسا باید برنده بشه تا به کارما نشون بده نمی تونه هرچی می خواد بدست بیاره و توه همه چی پرفکت باشه درس جنگ قیافه خوب ثروتمند بود و .. و حالا می خواد تنها چیزی که ناگیسا داره ازش بگیره و نابود کنه وو بدون اون ناگیسا هیج کی نیس
به قول خود مری این یکی داره به اکی من حسادت میکنه!
به هر حال بنظر خودم ناگیسا هیچ چیزش از اکی برتر نیست!
اون خشونت خونیشم برای روان پریش بودنشه!
نقل قول: این می گه این مانگا باید بی خیال مبارزه تک به تک ناگیسا باشه .. عادلانه نیس و خوشم نمیاد بزارین هرکاری که بهنظرش عالیه و بهترینه اانجام بده من از قسمتای دیگه این جنگ و مبارزه بیشتر خوشم اومد تا این مبارزه تک به تک و اون مار ناگیسا هم اخرش معرکه بود
من از اینکی  چیزی نگرفتم! اخر میخواد اینا مبارزه کنن یا نه!؟
نقل قول: و یکی دیگه این یکی می گه اون می خواد نشون بده بهترینه بهتر از هرکسی و خسته شدم که کارما با ناگیسا بازی می کنه اون به خاطر سرگرم شدن خودش این چنک به خاطر خودشون یا تیمشون نیس .. ولی کارما به خاطر یه سری دلایل احمقانه می خواد ثابت کنه بالاتر از همه است من و یاد تاکائوکا میندازه هی ناگیسا برو ..... ( بقیه سان....سور داره حرف بد میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) می گه بزن کارما رو له کن ( مودبانه ش بود)
حرفای اینو نشنیده میگیرم وگرنه اینم به لیست ترورم اضافه میشه!
هعی واستا اکابانه که نمیخواد چیزیرو ثابت کنه!
یادتون رفته؟ ناگیسا یهو متحول شد و بر خلاف جهت چرخید وگفت میخوام نجاتش بدم!
نقل قول: این می گه ناگیسا زندگیش سخت بود اول از همه مامانش که اون به خاطر پسر بودن قبول نداشته و و معلوم مورد علاقه اش می خواد زمین و نابود کنه و دوست ش می خخواسته خودشه بکشه و حالا بهترین دوست سابقش تقریبا دخلش و دراورده
نظری برای حرف این ندارم، حرفش منطقیه من از ناگیسا بدم نمیاد!
ولی شما که چیز خاصی در مورد گذشته اکی نمیدونین پس فکر نکنین اون گذشته عالی داشته!
نقل قول: و این یکی می گه کارما حسوده و به قدرت ناگیسا حسود می کنه و ناگیسا باید اون و نابود کنه
این یکی خیلی حرف الکی میگه!
این اصلا صحیح نیست، اکی من حسود نیست!
نقل قول: و این می گه کارما هیچ وقت نخواسته بگه ادم خوبیه و حتی وانمود نکرده و تشنه خشونته و برای همین دوستش دارم . کارما با ناگیسا بازی نمی کنه فقط می خواد اون و سرجاش بشونه و شکستش بده و نباید ناگیسا رو دستکم بگیره و بهش اسون بگیره و برای ناگیسا هم همینطوریه
ایول به این خوب این نظر دلگرم کننده بود!

هعی مری اینطور که معلومه خیلیا پشت ناگیسا هستن!
2015/07/17 02:53 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - !Miss Elsa - 2015/07/17 02:53 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درباره ی مانگا بلک کلاور aiso 22 7,594 2022/05/02 05:54 PM
آخرین ارسال: Mohammad.4ur
documents گفتگو در مورد مانگا (attack on titan(shingeki no kyojin{خطر اسپویل} amirmohammad 112 29,343 2022/05/02 05:51 PM
آخرین ارسال: Mohammad.4ur
  بحث و تبادل نظر درمورد مانگا Bungou Stray Dogs Dazai.B 13 2,925 2021/03/11 03:35 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درمورد مانگا Noragami aiso 28 6,905 2021/03/08 02:46 PM
zجدید نقد و برسی مانگا ی گینتاما(خطر اسپویل) Uchiha Takasugi 2 1,918 2021/03/08 02:44 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 44 مهمان