پارک انیمه
گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: کمیک و مانگا (/forum-21.html)
+--- انجمن: مباحث مانگا (/forum-24.html)
+---- انجمن: گفت و گو در مورد مانگاهای در حال انتشار (/forum-150.html)
+---- موضوع: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) (/thread-16510.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2014/12/08 09:20 PM

اینجا میتونید درباره ی مانگای فوق العاده ی assassination classroom صحبت کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا حالا 110 چپتر ازین مانگای فوق العاده منتشر شده که من سعی میکنم مانگاشو برای دانلود توی سایت بزارم و یه چند صفحه از هر چپتر رو توی این تاپیک!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2014/12/08 09:26 PM

اینجا قراره راجع به اکابانه صحبت کنیم ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
و کشف های من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 20 22 25 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 173 175 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - aiso - 2014/12/08 09:31 PM

(2014/12/08 09:26 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  اینجا قراره راجع به اکابانه صحبت کنیم ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
و کشف های من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 20 22 25 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 173 175 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بله درباره ی تمام شخصیت ها و صد البته کشفیات شمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگا رو خوندی؟

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - abaneh - 2014/12/08 09:36 PM

آکابانه مگه چقدر توی مانگا هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بس تعداد کارکترا زیاده و تقریبا به یه اندازه به اونا میپردازه آکابانه گمه توی اونا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی آکابانه تنها کسیه که وقتی گیر میفتن یا سوتی میدن کارا رو ماست مالی میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2014/12/08 09:40 PM

خوب همون شیطنت های آکابانه خوبه !! حالا می تونیم راجع به اون تک تیرانداز هم صحبت کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آبانه کشف من و فهمیدی؟ تاریخ تولد اکاشی 20 کاگیاما 22 اکابانه 25 دسامبر
قد اکاشی 173 قد اکابانه 175

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2014/12/08 09:41 PM

(2014/12/08 09:36 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  آکابانه مگه چقدر توی مانگا هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بس تعداد کارکترا زیاده و تقریبا به یه اندازه به اونا میپردازه آکابانه گمه توی اونا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی آکابانه تنها کسیه که وقتی گیر میفتن یا سوتی میدن کارا رو ماست مالی میکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته کورو سنسی هم میاد کمکشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکابانه خودشم سوتی میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلن ببین آبانه مگه آکاشی چقدر تو مانگا بود اینم مثل همونتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - abaneh - 2014/12/08 10:40 PM

(2014/12/08 09:40 PM)Merida نوشته شده توسط:  خوب همون شیطنت های آکابانه خوبه !! حالا می تونیم راجع به اون تک تیرانداز هم صحبت کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آبانه کشف من و فهمیدی؟ تاریخ تولد اکاشی 20 کاگیاما 22 اکابانه 25 دسامبر
قد اکاشی 173 قد اکابانه 175
آره ولی آکابانه بیشتر وقتا کلاس نیست و من هنوز نفهمیدم چرا بعضی وقتا نیست !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من عاشق همه کارکترهاش هستم مخصوصا کاراسوما !
پ.ن :سعی میکنیم اسپویل نکنیم که مزه انیمه از بین نره !

جان ؟ مری کشفت خیلی عالیه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2014/12/08 09:41 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2014/12/08 09:36 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  آکابانه مگه چقدر توی مانگا هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بس تعداد کارکترا زیاده و تقریبا به یه اندازه به اونا میپردازه آکابانه گمه توی اونا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته کورو سنسی هم میاد کمکشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اکابانه خودشم سوتی میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلن ببین آبانه مگه آکاشی چقدر تو مانگا بود اینم مثل همونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه در حد آکاشی ،آکابانه بیشتر هستش ولی من بیشتر از این دوست دارم باشه چون باحاله !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2014/12/08 10:44 PM

احتمالا آکابانه سر اون یکی کلاسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - abaneh - 2014/12/08 10:54 PM

(2014/12/08 10:44 PM)Merida نوشته شده توسط:  احتمالا آکابانه سر اون یکی کلاسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کدوم کلاس !؟کلاس دیگه ای نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفتگو درباره ی مانگا کلاس درس ادمکشی(خطر اسپویل) - Merida - 2014/12/08 11:07 PM

چرا دیگه مگه 5 تا کلاس نیستن ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شاید داره نقشه میکشه برای کورو سنسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اها فکر کنم اون موقعه ها به خاطر شیطنت زیاد اخراج شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه