زمان کنونی: 2024/06/30, 07:08 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 07:08 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هوادارن انیمه ی زندگی روز مره ی پسران دبیرستانی

نویسنده پیام
kuro.chan
....کروچان پارک انیمه....

اعتبار: 24.0
ارسال: #7
RE: هوادارن انیمه ی زندگی روز مره ی پسران دبیرستانی
وایییییییییییییی من بالاخره قسمت چهار رو هم دیدمممممممممممم و دارم میمیرم از خنده به نظرم یکی از قشنگ ترین انیمه هاس!الان تا قسمت نه دانلود کردم ولی اصلا دلم نمیاد همه شو تو یه روز ببینم..خییییییییییییلی باحالهههههههه 
جدا از دیوانگیمه که نصفه شبا میبینمش!باید من روزا اینو ببینم چون شب اصلا نمیشه خندیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه مشکل بزرگ و عجیب غریب تو این داستانه اونم اینه نقش اول داستان مثل دختراس..یعنی اصلا زیاد تو کارای پسرونه شرکت نمیکنه خیلی ملوسه خیلی هم مظلومه با اون دو تا دوستش که یه جا میفته همه ش حرصش میدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسمش تاداکونیه...
من خیلی باهاش همزاد پنداری میکنم اصلا خوش نمیگذرونه طفلی بیشتر،غمگینهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکلا بار افسردگی انیمه س آدم دلش میسوزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلا من با این دو تا زیاد همزاد پنداری میکنم!

میبینین؟کلا فریمش افسرده س!حالا این تیکه خیلیییییییییی خنده داره ها!ولی کلا این افسرده س!بعد دقیقا کپ دختراس!خیلی از کاراش دخترونه س...سادگیشم همینطور...مهربونیا و خجالتش...عجیبه یکممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/08/08 03:47 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هوادارن انیمه ی زندگی روز مره ی پسران دبیرستانی - kuro.chan - 2014/08/08 03:47 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کلوپ هوادارن برندگان کوچک zahra basiri 4 1,750 2021/05/16 01:57 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
smile زندگی با ساکاماکیا ciel phantomhive 9 3,027 2021/05/16 01:51 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
smile زندگی با ساکاماکیا ciel phantomhive 13 2,886 2017/10/05 12:06 PM
آخرین ارسال: Ryoma
  اگه یه روز بیدار بشین و ببینین توی سازمان پاندورا هستین چیکار میکنین؟ dot. 3 1,083 2017/07/03 05:08 AM
آخرین ارسال: 2rsa
  زندگی‌نامه ی مابوچی کو ( سواران بهار جوانی ) dot. 0 1,356 2016/05/07 03:32 PM
آخرین ارسال: dot.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان