پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/09 08:39 PM

شهروند ترسیده(استاد فرار و جاخالی):
از خونه جدم خارج شدم ... سوار موتور شدم ... کاداج آماده باش که من دارم میام ...
{کدوم کاراکترها؟ من که فقط گاهی اوقات در مورد کاداج صحبت کرده ام و در مورد بقیه کاراکترها چیزی ننوشته ام و ضمنا از نظر خودم هیچ توهینی هم نکرده ام. بالاخره توی یه داستان همیشه آدم خوب و آدم بد هستش دیگه. منم بجای بد نوشتم "بدجنس". همین. دیگه خیلی دارین گندش می کنین. واقعا حیفه که ادامشو ننویسم. خیلی بی جنبه هستین ها ...}
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/09 09:04 PM

عزیز جنبه و شوخی هم حدی داره!!!

شما اول که اومدین گفتید دارین چرت و پرت می گین!!...بعدش به یازو و لوز بدگویی کردید بعد به کلود و حالا هم هربار اسم کاداج رو میاری یه چهارتا فحش و بدوبیراه هم میذاری تنگش!!!!

اونوقت میگی ما بی جنبه ایم؟؟؟

ناراحت نشی ها ولی یکم زیاده روی می کنی!!.....داستانت پرهیجان و جذابه و من خودم خط به خطش رو خوندم اما اگه توش از کلمات بهتر ی استفاده کنی دیگه مشکلی نداره.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/09 09:24 PM

(2013/03/09 09:04 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  عزیز جنبه و شوخی هم حدی داره!!!

شما اول که اومدین گفتید دارین چرت و پرت می گین!!...بعدش به یازو و لوز بدگویی کردید بعد به کلود و حالا هم هربار اسم کاداج رو میاری یه چهارتا فحش و بدوبیراه هم میذاری تنگش!!!!

اونوقت میگی ما بی جنبه ایم؟؟؟

ناراحت نشی ها ولی یکم زیاده روی می کنی!!.....داستانت پرهیجان و جذابه و من خودم خط به خطش رو خوندم اما اگه توش از کلمات بهتر ی استفاده کنی دیگه مشکلی نداره.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شهروند ترسیده(استاد فرار و جاخالی):
دیگه کشتار بسه ... دارم با حداکثر سرعت این موتور میام سراغت کاداج ... طبق آخرین برآوردهام الان من از لحاظ استقامت و قدرت بر تو برتری دارم (یه مشتم 3 برابر مشت تو اثر کشنده داره!) ... اما بدبختی سرعتم نصفه تو هستش و اینو دیگه نمیشه کاریش کرد ... از بس به خودت از اون گوی های جادویی زدی که دیگه هیچ کتابی حریفت نمیشه ... اما امیدم رو از دست نمیدم ... بالاخره 2 تا مشت که تو بزنی یکی هم من میزنم ... یوهههههههو یِس یِس همینه ... اینو میگن روحیه مبارزه ...
{یه مدرک رو کنید که من جایی به یازو و لوز توهین کرده ام. هیچ جا. دارین دیگه بیش از حد ...
تازه در مورد کلود هم فقط یه بار توهین کردم که بعدش اگه دقت کنین دیگه اسمی ازش نیاوردم یا اگه آوردم بدون توهین بود. خداییش سخت گیرین. البته من فکر کنم چون به کاداج که شما باشین هی گفتم بدجنس و بیخود و اهریمنی و شیطانی، شما ناراحت شده اید و دارین به من تهمت میزنین. البته از کاداج هیچ کار بدی برای متوقف کردن دشمناش بعید نیس}
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/09 10:08 PM

نقل قول:
خدایا ما رو از دست این
کاداج دیوونه
نجات بده. آهای هیتمن و کله نارنجی برین اون
Loz و Yazzo میمون
رو بکشین.بابا این
کلود بی عرضه
هم نیومد این
کاداج بیخود
رو بکشه یا لااقل سر عقل بیارتش.

شما توی دوجمله 8 بار حرف زشت به کاراکترها زدی !!!

اشکالی نداره اینجا دادگاه نیست که مدرک رو بشه و مجازاتی بشه...........

فقط با عرض تاسف اگه از این لحظه به بعد توی پستای هرکس توهیین و بی ادبی دیده بشه ویرایش می شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههیچ فرقی نمی کنه کی باشه...........

حالا برگردید به سر بحث اصلی تاپیک

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Rufus Shinra - 2013/03/09 10:56 PM

خودم:
قبوله من یه بار به لوز و یازو و یه بار هم به کلود لقب دادم ولی خب بعدش دیگه به اونا لقبی ندادم. تازه یه جوری حرف میزنین انگاری واقعا قضیه رو جدی گرفته اید. یعنی الان واقعا ناراحتین؟ بی خیال ... این حرکت شما دیگه خیلی بچه گانس. اصلا فرض کنیم(دقت کنید که دارم میگم فرض کنیم) که من کل شخصیت های بازی رو بکشم به فحش. در این صورت شما که واقعا فکر نمی کنید که کاداج هستین؟ تازه همه اینا در صورتیه که من از کلمات خیلی نرمالی استفاده کرده ام و نمیشد که اصلا لقبی به شخصیت های انیمیشن نداد. فقط در یک مورد اشتباه کردم و اونم اینه که اون استقبال اولیه مدیران سایت منو به این فکر انداخت که بچه های این سایت اهل بگو و بخند و شوخی های صحیح هستند اما ظاهرا تشخیصم اشتباه بوده. هر نظر دیگه ای بدین فرقی نمیکنه من دیگه توی این تاپیک چیزی نمی نویسم.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/09 11:10 PM

دوست عزيز!
يكم جنبه داشته باش و ما همه به داستانتون علاقه داريم اما ادبياتتون واسه اينجا مناسب نيست.

عزيز شما شوخي هاي صحيح رو چي ميبيني ؟اينكه به كاركتر موده علاقه يكي توهين كني!
كاداج ميتوني بعدا پست منو پاك كني!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/09 11:11 PM

اقا بهنام شما خلاصه بزرگتر ما هستی
25 سالته درسته
من خودم اهل شوخی هستم یا بقیه بچه ها اهل خنده و شوخی هستن
اما هر چی باشه محیط انجمن با محیط بیرون خیلی فرق میکنه
توانجمن استفاده از این کلمات درست نیست
میدونم شما از قصد نمیخواستی توهین کنی

درسته همه ما نقش کاراکتر ها رو داریم
اما اینجور حرف ها هم درست نیست
میشه از کلمات دیگه ای هم استفاده کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/09 11:50 PM

ای بابا آقا بهنام شما ناراحت میشی چرا؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینین این تاپیک درست شده تا ما از زبون شخصیت مورد علاقمون صحبت کنیم و داستان فاینال فانتزی رو اون جوری که می خواستیم ولی نشد ادامه بدیم . (مثلا اینکه جنوا و سفیروث خوب بشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) یا اینکه الان کلا جنسیس خوب شده ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای همین اینجا همه چی کلا می تونه تغییر کنه ... نه کاداج اینجا بدجنس و اهریمنیه نه سفیروث و نه جنوا... مثلا خود من که باید آیریس و نهایت مهربونی باشم بعضی موقع ها بدجنسی می کنم . حالا به نظرم شما هم به جای پرداختن به داشتان اصلی فاینال فانتزی توی بحث های ما شرکت کنین و بذارید همه لذت ببرن ... یعنی یه نقشی رو به عهده بگیرین و با ما صحبت کنین ما هیچ وقت نمی خوایم کسی از جمعمون آزرده خارج بشه . ناراحت نشین بهنام جان من به نوبه ی خودم خواهش می کنم که....

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/10 10:54 AM

من با نظرات دوستان موافقم.
اتفاقاً من خودم از اینکه شما حرفای بد تو داستانتون به کار بردید ناراحت نشدم چون اگه ناراحت می شدم جنبه نداشتم!!!
اما اینجا اینطور شوخی ها درست نیست.........مثلاً فرض می کنیم یک نفر میخواد بیاد و نقش رینو رو بازی کنه ......مطمئناً جرات نمی کنه اینکارو بکنه چون می ترسه به کاراکتر مورد علاقش توهیین بشه که شده!!

اگه شما مایلی لقب بدی بده اشکال نداره ولی به نظرتون لقب میمون و بی خود و بی عرضه و........خیلی قشنگه؟!!

اگه می خواید تو داستانتون لقب بدید و خلاصه کاراکترا رو دست بندازید داستانتون حالت طنز پیدا می کنه و باید تو این تاپیک بنویسیدش
طنزفینال فانتزی از قلم شما

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/10 01:49 PM

دوستان از موضوع توهین بگذریم
کاداج از متریا چه خبر ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سفیروث چند وقته پیداش نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم در استراحت کامله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه