زمان کنونی: 2024/07/01, 12:58 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/01, 12:58 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه گاد ایتر GODEater

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
بهار و تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه گاد ایتر GODEater
خب اینجا درباره اینمه گاد ایتر صبحت می کنیم بعد میام پست اول و ویرایش می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دانلود انیمه
http://www.animpark.net/thread-20524.html

گاد ایتر

Info: HERE

زمان پخش
یک شنبه ها
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهInfo
در ساله 2015 یک نوع زندگی نا مشخص به اسمه سلول های اراکل شکل گرفت که شروع به مصرف و نابودکردنه همه ی زندگی ها روی زمین کردن. به خاطره اشتهای بسیار زیادشون و سازگاری بیش از حد غیر طبیعیشون بهشون دِرِد و بعد از اون ترس میگفتن ولی در اخر بهشون اسمه آراگامی داده شد . در برابره دشمنی که که هیچی سلاحی روش اثر نداره انسانیت روز به روز سریع تر به سوی نابودی میره , تنها یک نور امید برای بقای انسانیت باقی مونده بعداز توسعه ی گاد آرکس که سلاح های زنده ای هستن که با ترکیب شدن با سلول های اراکل درست شدن صاحب های اونها یه ارتشه خیلی برتر رو درست کردن , در دنیایی که توسط خدایان دیوانه نابود شده این خدا خور ها خیلی سخت به جنگیدن ادامه میدن

2015/07/29 07:33 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #2
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه گاد ایتر GODEater
مری نابود شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (تابستون امسال کلی انیمه درحال پخش دانلود کردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اول بگو تا ببینم ارزش دیدن داره؟ به من میخوره ببینمش یا نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری تو چطور وقت میکنی این همه انیمه ببینی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/29 07:35 PM
Merida
....

ارسال: #3
(2015/07/29 07:35 PM)'!Miss Elsa' نوشته شده توسط:  مری نابود شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (تابستون امسال کلی انیمه درحال پخش دانلود کردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اول بگو تا ببینم ارزش دیدن داره؟ به من میخوره ببینمش یا نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری تو چطور وقت میکنی این همه انیمه ببینی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره ارزش داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انیمه ش از رو یه بازی ساخته شده با یه گرافیک خاص مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه در واقع خیلی ها منتظرش بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خو وقتی زیر نویس می زنم می بینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از بوق سحر بیدارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درسامو می خونم تا عصری عصر میام زیرنویس میزنم و انیمه می بینم و ورزش می کنم و فیلم می بینم و کارهای متفرقه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چیزی که جالبه اسامی کراکتر ها با فضای انیمه هم مربوطه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسمون و بارون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پیشنهاد می کنم یه قسمشو ببینی ولی از گرافیکش تعجب نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گرافیکش دقیقا ادمو یاد محبط بازی ها میندازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/29 08:19 PM
ADP
Adenosine diphosphate

ارسال: #4
میگم داستانش یکم اول گیج کنندست! من خواستم ببینم چه خبره بارها دیدمش تا اصل داستان رو فهمیدم!
زیاد جالب شروع نشد...
ولی ارزش دیدن داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این انیمه تونست دنیای خاص خودش رو به نمایش بذاره.

اصلا آواتار منم از شخصیت اولش گرفته شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/29 09:32 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #5
مری به نظرت خوبه ببینمش؟ 
انقدر انیمه دانلود کردم نتم 10 روز به 10 روز تموم میشه! 
انیمه هیجانی ایه؟ 
2015/07/29 09:47 PM
Merida
....

ارسال: #6
اره ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه خوبی داره ملت زیاد حرف نمیزنن وشما می تونین از گرافیک انیمه لذت ببرینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif

یه ova  هم داره این انیمه خیلی سال پیش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه قرن ها پیش پخش شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مربوط به وقایع ما قبل انیمه است دوست داشتین ببینین اونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ماجرای داستان دستتون میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/29 10:06 PM
ADP
Adenosine diphosphate

ارسال: #7
میدونید چیه؟ بارها اینو گفتم باز هم میگم.
لنکا اوتسوگی که شخصیت اولشه عین چیز مشهور میشه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون دقیقا عین سایر شخصیت‌های مشهور انیمه‌ایه (البته اونایی که مثل خودشن. مثل شدو!)
راستی از این به بعد منو لنکا صدا کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لقب عالی‌ایه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/29 11:25 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #8
انیمش محشرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عین نقاشی میموننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسلحهه هاشون خیلی خفنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/31 09:34 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #9
ادرسova  بزارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه لطفامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/07/31 09:36 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #10
تا الان 4 قسمت دیدم عالیه ! یعنی من دوست داشتم هرچند خیلی شبیه حمله به غولهاس ولی خب اینجا غول نداریم به جای اون هیولا و اسلحه های پیشرفته داریم!
از داستانش هم خوشم اومد ،شخصیت ها و منطقع داستان قابل قبوله !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هرچند تکرای هستن حتی توی طراحی !
طراحی انیمیشن هم که نقطه قوت کاره یعنی بی نظره ،اگه خشم باهاموت دیده باشید یه چیزی بالاتر از اونه ،گسترده بودن فضای انیمه عالیه آدم واقعا حس میکنه اونجاس مخصوصا وقتی نمای باز و نشون میده!!!!
نقل قول:
میگم داستانش یکم اول گیج کنندست! من خواستم ببینم چه خبره بارها دیدمش تا اصل داستان رو فهمیدم!
زیاد جالب شروع نشد...
برعکس من از شروعش خوشم اومد ،شخصیت ها بدون معرفی وارد داستان میشن و ما کم کم درموردشون میفهمیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول:
این انیمه تونست دنیای خاص خودش رو به نمایش بذاره.
دو سه فصل پیش یه انیمه داشتیم خشم باهاموت اونم دنیاش شبیه این بود ،منظورم وسعته !
این انیمه دنیاش مخلوتی از خشم باهاموت و حمله به غول هاس بنظر من!
نقل قول:
یه ova  هم داره این انیمه خیلی سال پیش 
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
 قرن ها پیش پخش شده 
 مربوط به وقایع ما قبل انیمه است دوست داشتین ببینین اونم
سوما داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نقل قول:
نکا نچسبه نه ؟
اون دختره الیسا 
 چه ضد حالی میزنه به اینا خوشم میاد ازش کار خودش و می کنه 
صدای اسمش چی بود ز داشت توش 
 زک زاک 
 صدای اون صدای ایمایوشی
آره بابا شخصیتش شبیه ارنه دیگه !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
الیسا عالیه ،کلا جدا از ایناس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونجا که روی هواپیما بودن آراگامی ها رو میکشن لنکا با دیدن الیسا یاد گرفت گاد ایترش و کنترل کنه و الیسا فهمید لنکا میتونه رقیب سر سختی براش باشه، از حالت مبارزه ش میشد فهمید !تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

زپمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صداش باحاله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/10 02:30 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,481 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,775 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,231 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,405 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,477 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان