زمان کنونی: 2024/06/28, 11:01 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/28, 11:01 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی اریس

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #41
RE: بیوگرافی اریس
یه جا هست که من به کاداج غبطه میخورم و حسودیم میشه
وقتی که کاداج مرد و زمان مرگش مادرش اومد و کاداج با آرامش جون دادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی دلها بسوزه به حال اونهایی مثل من که وقتی میمیرند دور و برشون 10 نفر دارند بیخودی جیغ میزنند وای وایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (البته در صورتی که واقعا در سن پیری بمیرم نه اینکه توی جوونی کشته بشم)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/17 10:18 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #42
آخی چه قضیه غمگینی ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما که می دونی من احساساتیم کاداج جانم آخ..........دوباره اشکم در اومد ... خوش به حال آیریس که کاداج پسرشه ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااااااای من کم کم دارم دیوونه ی کاداج میشم . شاید همین موقع ها نتونم طاقت بیارم آواتار و امضام عکس کاداج رو گذاشتم ها ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
2013/02/18 05:33 PM
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #43
چی میگه!!!!!!!!!! ( صدای پنگول )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مادر خودتونو کنترل کنید!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....میترسم به جای کلود و زک با من ازدواج کنید!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/18 06:12 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

اعتبار: 124.0
ارسال: #44
مگه بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باید از خداتم باشه کاداج جان !!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/18 06:22 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #45
خیلی هم عالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما دروهمسایه چی میگن تیفا ؟!؟!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/18 06:31 PM
*Serah*
:|

اعتبار: 184.0
ارسال: #46
رمانتیک... رمانتیک....
چی شنیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟
یه بار دیگه تکرار کن تامن حسابتو برسممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا جان نکنه شما یادت رفته کلود اومده خواستگاری نمی خوای انتقام بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(اگه خواستی من هستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2013/02/18 06:34 PM
*Serah*
:|

اعتبار: 184.0
ارسال: #47
خب اقا کاداج تیفا جان رقیبش رو کنار می زنه شما ناراحتید؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/18 06:37 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

اعتبار: 124.0
ارسال: #48
من که اصلا دیگه با کلود قهرم ..... واقعا که ..... پسره پررو با اون چشای زشت بد رنگش (مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه... حتما !!!!!! ) خجالتم نمیکشه .... !!!!!!!!!
(شوخی میکنم strife جان !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
در و همسایه غلط میکنن چیزی بگن .... اگرم کسی چیزی گفت بیا به خودم بگو تا ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن هر کی کلود و دید بهش بگه یه سر بیاد خونه ... باهاش کار دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/02/18 07:02 PM، توسط sayeh.)
2013/02/18 06:47 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #49
خب دیگه بچه ها بیاین تو این تاپیک بحث رو ادامه بدید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..........
گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
2013/02/18 07:27 PM
mehrnaz
**ariel***angel**

اعتبار: 313.0
ارسال: #50
منمن آخر نفهمیدم اریس زن کی شد؟؟کاداج...کلود...زک...یا دنزل..؟چشمم روشن کاداج...میخوای با مادرت ازدواج کنی؟؟
2013/06/11 08:43 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information بیوگرافی " Gladiolus Amitica" dot. 0 714 2022/11/10 03:19 PM
آخرین ارسال: dot.
  بیوگرافی آردین آیزونیا dot. 1 1,660 2020/02/16 01:59 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بیوگرافی جنسیس راپسدوس an Uchiha 11 8,438 2020/02/16 01:54 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بیوگرافی کلود استرایف (Cloud Strife) Kadaj 33 18,238 2020/01/01 06:23 PM