پارک انیمه
من را گم کرده ای ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: نویسندگی (/forum-34.html)
+---- انجمن: نویسندگان جوان (/forum-265.html)
+---- موضوع: من را گم کرده ای ! (/thread-30178.html)

من را گم کرده ای ! - صوفی - 2019/08/26 12:09 PM

بسم الله الرحمن الرحیم

امیدوارم از خوندنش لذت ببرین و در انتها نظرتونو بگین.
پیشاپیش ممنون

داستان کوتاه (Click to View)

RE: من را گم کرده ای ! - Dazai.B - 2019/08/26 12:32 PM

معرکه بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جوری ک نوشتیش برام دلنشین بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مخصوصا بند اخرش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا موضوع جالب و قشنگی داشت خسته نباشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلومه ک استعداد بالایی داری امیدوارم بازم برامون بنویسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: من را گم کرده ای ! - 2rsa - 2019/08/26 11:03 PM

خیلی قشنگ و عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا استعداد شو داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منتطر داستلنای زیباتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: من را گم کرده ای ! - صوفی - 2019/08/27 07:42 AM

(2019/08/26 12:32 PM)'Dazai.B' نوشته شده توسط:  معرکه بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جوری ک نوشتیش برام دلنشین بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مخصوصا بند اخرش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا موضوع جالب و قشنگی داشت خسته نباشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلومه ک استعداد بالایی داری امیدوارم بازم برامون بنویسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

استعدادشو که آره ولی هشت سالی هست دارم مینویسم بهتر شده نوشتنم.
"خواهی شوی خوش نویس!/نویس و نویس و نویس و نویس"تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
خیلی ممنون🌹
(2019/08/26 11:03 PM)'2rsa' نوشته شده توسط:  خیلی قشنگ و عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه واقعا استعداد شو داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منتطر داستلنای زیباتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی ممنون نظر لطفتونه خوشحالم لذت بردی.🌹

RE: من را گم کرده ای ! - Yata - 2019/08/27 10:21 AM

داستان کوتاه خیلی خوب و گیرا ای بود ادامه بده لذت می‌بریم

RE: من را گم کرده ای ! - صوفی - 2019/08/27 01:17 PM

(2019/08/27 10:21 AM)'delusion' نوشته شده توسط:  داستان کوتاه خیلی خوب و گیرا ای بود ادامه بده لذت می‌بریم

خیلی ممنون از نظر دلگرم کنندتون🌹

RE: من را گم کرده ای ! - Demiya san - 2019/08/27 01:29 PM

che ziba o delneshinتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif