پارک انیمه
فن فیکشن فاینال فانتزی :خواستگاری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: نویسندگی (/forum-34.html)
+---- انجمن: فن فیکشن - آثار هواداری (/forum-264.html)
+---- موضوع: فن فیکشن فاینال فانتزی :خواستگاری (/thread-20146.html)

صفحه‌ها: 1 2

فن فیکشن فاینال فانتزی :خواستگاری - *Cloud* - 2015/07/01 01:05 AM

میدونم اصلا خوب نشد ولی به هر حال گذاشتمش

خواستگاری
ساعت 6 صبح در خانه ی تیفا و کلودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دییینگگ دووونگگ دیینگگ دووونگگ
کلود با چشمای خواب الود:کیه این وقت صبحی ...اومدم ...
کلود در رو باز میکنه و با چهره ی شاد کاداج مواجه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج:سلام برادر ...میبینم که خیلی خوابت میاد ... خوب لباساتو بپوش بیا بریم دنبال مادر بگردیم.
قیافه ی کلود:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود :ها؟مادر ؟اه ول کن تو هم کشتی مارو با این ننت. من فعلا خوابم میاد برو بعدا...
کاداج میپره وسط حرف کلود و میگه :باشه پس من منتظر میمونم اماده شی .
و کلود رو هل میده و وارد خونه میشه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود میره به سمت اتاق تیفا و تیفا که تازه از خواب بیدار شده با دیدن چهره ی کلود تعجب میکنه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا:چیشده؟بازم کاداج؟
کلود:اره دیگه شورشو در اورده باید دربارش یه فکری بکنیم.
کاداج از تو اشپزخونه داد میزنه:برا صبونه تخم مرغ میخوری یا نون پنیر ؟
کلود جواب میده :مثل اینکه یادت رفته الان ماه رمضونه ها
کاداج:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا :اها یافتم..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا در گوش کلود یه چیزی پچ پچ میکنه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قیافه ی کلودو تیفا:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود:پس من سرشو گرم میکنم تو هم کارا رو راست و ریس کن
کلود به کاداج:خوب بیا بریم دنبال مادر بگردیم.
کاداج :من میرم موتورو روشن کنم.
کلود یه لبخند شیطانی میزنه و از خونه خارج میشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا هم تلفن رو برمیداره و به از همه برای افطاری شب دعوت میگیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا پشت تلفن به اریس:اره خواهر واقعا دیگه داشتیم اذیت میشدیم ولی با فکر من دیگه راحت میشیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اریس:حالا برنامه چیه.
تیفامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهش خودمون باشه ها .از اونجایی که همه ی زنا یه کارشناس در این جور مواقع محسوب میشن من تصمیم گرفتم که برای کاداج زن بگیرم.چون اگه کاداج خوانواده تشکیل بده دیگه دست از سر کچل ما برمیداره.
اریس:وای خواهر خیلی فکر توپیه حالا طرف کی هس ؟
تیفا :نه دیگه امشب باید برای افطاری بیای و خودت از نزدیک ببینیش.
اریس :باشه پس حتما مزاحم میشیم.
در مهمانی افطار.
اریس به تیفا:وای خواهر ایشالا مبارک باشه دختر خیلی خوشگلیه.
تیفا :سلیقه ی منه دیگه..
تیفا میره پیش طرف تا نظرشو راجع به کاداج بپرسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا:خوب لایتینگ خانم چه خبر .امیدوارم امشب بهت خوش بگذره و راستش...
از اون ور هم کلود میره پیش کاداج تا مخشو بزنه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود :کاداج ...هوی کاداج...
کاداج:چیه مادرو پیدا کردی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود:وااای .. ساکت باش ببین چی میگم..اون دختره رو میبینی اونجا ...اون..
کاداج:اون مادره؟وااای چقد خوب مونده...مااااادددررر..
کاداج شروع میکنه بلند گریه کردن..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج: وای ماااااادددددر....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لایتینگ:چشون شد یهو؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا:چیزه ..میدونی...اها..اخه کاداج خیلی احساساتیه..
لایتینگ:اخییه
کلود:هیییییسسس..نه اون مادر نیست راستش منو تیفا فکر کردیم بهتره تو هر چه زودتر ازدواج کنی و برا خودت خوانواده تشکیل بدی...اون دختر خانم هم خیلی پولداره هم خوشگله ..خوب نظرت چیه؟
کاداج:خخخ... واقعا چی فکر کردی ...اگه مادرو پیدا کرده بودی یه چیزی ولی ازدواج واقعا بدرد من نمیخوره..
کلود:رو حرف بزرگترت حرف نزن بچه..
جنسیس تو همین لحظه کتابشو از
چیبش درمیاره و میگه:لایتینگ خانم فرزند فلان ایا وکیلم شما را به عقد دائم اقای کاداج در اورم؟
قیافه لایتینگ:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا:عروس رفته شمشیرشو بیاره...
جنسیس:ایا وکیلم؟
کاداج:اخه ...اخه ما هنوز همدیگرو کامل نمیشناسیم . اصلا با هم حرفم نزدیم...
لایتینگ:بببلللهه
کاداج:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهپس راسته که میگن شوهر گیر نمیاد!!!!
تیفا:مبارکه مبارکه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود هم که از شر کاداج خلاص شده بود از خوشحالی در پوست خودش نمیگنجید.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
...
مهمونی تموم شد و کلود و تیفا به خونشون برگشتن..
کلود:اخیش امشب میتونم یه خواب راحت داشته باشم و فردا تا لنگه ی ظهر بخوابم..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیفا:واقعا چقد خوبه که از شرش راحت شدیم...
...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
صبح روز بعد،ساعت 6
دییینگ دووونگگ
کلود:ااااااه این دیگه کیه این وقت صبح ؟تازه از شر کاداج خلاص شده بودیما...
کلود در رو باز میکنه و با چهره ی شاد کاداج و لایتینگ مواجه میشه...
قیافه ی کلود:مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج:سلام برادر واقعا ازت ممنونم به خاطر همسر به این خوبی و باهوشی ...میدونی لایتینگ پیشنهاد کرد که ما علاوه بر اینکه باید دنبال مادر بگردیم باید دنبال پدر هم بگردیم چون هرچی نباشه به گردنمون حق پدری داره دیگه مگه نه؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلود:تیییییففففففاااااااا....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
.
.
.
.
پایان

No

Error.