پارک انیمه
بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم (/thread-15950.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Roya - 2014/10/21 08:36 PM

Akatsuki no Yona
Yona of the Dawn
آکاتسوکی نو یونا
یونا دختر سپیده دم

Info: HERE
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Info

یونا پرنسس یکی یه دونه‌‌ی امپراطوری بزرگشونه واسه همین همه خیلی هواشو دارن و مخصوصا بابای پیرش خیلی لی لی به لا لاش میذاره . از طرفی دوست دوران بچگیش سون هاکو هم محافظ شخصیشه و ازش مراقبت می کنه . اما سرنوشت و زندگی قشنگ یونا روز تولد ۱۶ سالگیش تغییر می کنه . روزی که پسر عموی عزیزش سوون پدرشو می کشه و ادعای سلطنت می کنه . هاکو به زحمت جون یونا رو نجات میده و با هم میرن به شهر مادری سون هاکو ، و اینطوری زندگی جدید یونا شروع میشه ...

امتياز اين انيمه 6.05 از 10

Categories: romance, fantasy, adventure, manga, shoujo

ژانر های این انیمه : رمانتیک ، فانتزی ، ماجراجویی ، مانگا ، شوجو

تاپیک دانلود انیمه : اینجا

RE: انیمه Akatsuki no Yona - abaneh - 2014/10/21 09:06 PM

نقل قول:
چرا اتفاقا اگه دقت کنی دختر سپیده دم .. سپیده دم و طلوع خورشید آدمو یاد انقلاب و بازگشت و انتقام و از این بحثا میندازه 
یه نکته ی باحال در مورد این انیمه که خوشم اومد این بود که مثل بسیاری بسیاری از انیمه های دیگه دز زمان حال یا آینده و زندگی دانش آموزش نیست 
لباسای قدیمی و سلطنتی ژاپن و این معبدا و ایناشون رو خیلی دوست دارم ...
تازه توی آهنگ تیتراژش یه جا میگه : xie xie به چینی یعنی مرسی 
 وووواو فکر نمیکردم چینی هم صحبت کنن اینا 
توجه کردی اسمهاشون هم کره ایه ،سوون و یونا ،بقیه ش یادم نیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - Roya - 2014/10/21 09:22 PM

آره البته توی چینی هم از این اسما داریم فکر کنم اصالتشون چینی باشه
چون میدونین که امپراطوری چین اصالت ۱۰ هزار ساله داره یعنی از ایرانم بیشتر !
اون موقعی که زبان چینی باستانی بوده امپراطوری های ژاپن و کره هچ کدومشون نبودن اگرچه خود ژاپن هم خیلی قدیمیه ولی زبان قدیمیشون به چینی خیلی نزدیک بوده
الانم من دقت می کنم می بینم میتونم بعضی از نوشته های ژاپنی رو بخونم خیلی کلمات مشترک با زبان چینی دارن ولی خوندن و تلفظشون فرق می کنه

وای من عاشق لباسای یونا شدم خیییییلی لباسای قدیمی و رویال شرق آسیایی ها رو دوست دارم ^ــــــــــــ^

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Roya - 2014/10/23 05:34 PM

عاقا من کم کم دارم عاشق این انیمه میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اپیزود دوم خیلی باحال بود صحنه‌ای که سو-ون پادشاه رو کشت ادم بهت زده میشد و اونجایی که هاکو پیداش میشه آدم کیف می کنه
شمشیر بازیش هم جالب بود . فکر کنم این بهترین انیمه سیزن بشه داستانشو خیلی دوست دارم
کلا اپ ۲ خیلی روی احساسات و باور ها ی کاراکترا مانور داد یعنی یهو یه انقلابی توی رابطه ها انجام شد که جالب ترش هم کرد

اگه از سریالای قدیمی آسیایی شرقی ها مثل جومونگ و اینا خوشتون میاد حتما این انیمه رو بذارین تو اولویت لیستتون !
البته این انیمه بیشتر شبیه سریال Faith هست که هنوز دوبله نشده

من از هاکو خوشم میاد شخصیت سرد و بی احساس و در عین حال شجاعش عالیه تازه به خاطر سرزمینشم هر کاری میکنه ^ــــــــ^
در عوض می خوام این سوون فرش کف زمین بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته باید قسمت های بعدی رو هم ببینیم تا کامل بتونیم در باره شخصیتا نظر بدیم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Merida - 2014/10/23 06:20 PM

اینی که می نویسم دفاع از سو - ون نیستا چون بهرحال کارش قابل دفاع نیست .( منم از هاک خوشم اومد )

ولی باید تو گذشته سو - ون جستجو کنیم تا ببینیم چرا اینطوری شده

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Roya - 2014/10/23 07:00 PM

همممم منم دقیقا واسه همین گفتم که باید قسمتای بعدی رو هم ببینیم

به هر حال انگار فقط قصدش انتقام پدرش نبوده ... باید ببینیم جدی سلطنت طلب هست ؟ یا به خاطر پدرشه ؟ هنوز ۳ قسمت اومده باید بقیشم ببینیم

ولی خب فکر نکنم این موضوع که سو-ون خیانتکاره تغییری داده بشه دیگه ... تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Merida - 2014/10/23 07:02 PM

باید برم دوباره اینو ببینم بیام براش نقد بنویسم فعلا تنها چیزی که می تونم بگم اینکه جنگشون خیلی مسخره بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Roya - 2014/10/23 07:16 PM

اپیزود ۳ عالی بود آخر خنده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توی اپیزود سه یه چیزی در مورد هاکو مشخص میشه اونم اینه که

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - abaneh - 2014/10/23 07:46 PM

تا قسمت 3 خوب بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
یونا پرنسسی که خیلی تو رفاه و اسایش بوده یهو همه چیش شامل پدرش ،خونه اش و دوستانش و مهمتر از همه عشقــش رو از دست میده ،اونم توسط کسی که اصلا فکرش هم نمیتونست بکنه ،داستان انیمه و روند خوبی داره نشون دادن زندگی یونا و احساساتش همینطور رابطه ای که با باقی شخصیتا داره تا اینجا خوب بود....پدر یونا،پادشاه ایل هم جالبه البته منم مثل هاک فکر نمیکنم ترسو بود (بخاطر مرحوم شدن ایشون بود میگوییمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif )من به مرگش مشکوکم اصلا ممکنه سوون به این راحتی بتونه اون رو بکشه ؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif

RE: بحث و تبادل نظر درباره‌‌ی انیمه Akatsuki no Yona - یونا دختر سپیده دم - Merida - 2014/10/23 07:53 PM

اینو بگو که همه خیانت کرده بودن !!!!!!!!! بعد محافظ ها کجا بودن ؟
اگه انیمه ش خیلی رومانس نشه خوبه. تا اینجا که خدا رو شکر نبوده . بیشتر یه انیمه سرگرم کننده است.
گرافیکشم خوبه .

کلا هر کی بیاد اینجا انیمه براش اسپویل میشه یه سوال اسپویل ازاده ؟