پارک انیمه
ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) (/thread-9166.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/08/20 05:18 AM

اینم 400مین پست این تاپیک
راستی به نظرم شی هالک هم نامیرا باشه مثل هالک.دیگه شورش در اومده اینطوری که هیچکی نمیمیره که.سریع اسپایدر و ایرون رو بکشید. تا اوناهم جاودان نشدن.اها راستی هالک و شی هالک و تور از کهولت سن میتونن بمیرن.ولی فکر کنم من اینطوری نیستم.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - POKER FACE - 2013/08/20 08:41 PM

تور:

الان داشتی زیر اب میزدی...
اتفاقا یه یارو داریم ما تو ازگار که که میتونه همه جارو ببینه من از اون میپرسم...

نقل قول:
اها راستی هالک و شی هالک و تور از کهولت سن میتونن بمیرن.ولی فکر کنم من اینطوری نیستم.
عمرا اگه اینجوری باشه من رگمو میزنم

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/08/20 08:55 PM

نقل قول: عمرا اگه اینجوری باشه من رگمو میزنم
تو یه بار که با هالک جنگیدی فرشته ی مرگ(مسئول دوزخ دختر لوکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)رو دیدی اومده بود ببرتت ولی خب نجات پیدا کردی.گفت بعدا میام سراغت.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - POKER FACE - 2013/08/20 09:16 PM

اینارو از کجا میدونی؟؟
سریاله یا کمیک؟
لینکشو بده منم دان کنم

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/08/20 09:24 PM

(انیمیشنه دوبله هم شده .تور بر علیه هالک)
(ای بابا میخواستم تعداد پست هام 2222 بمونه ها.اه!)
فکر کنم اخرش فقط ما اسلحه های ایکس زنده باقی بمونیم همتون از کهولت سن جان خواهید داد.بعدشم تور دقت کردی گفتم مسئول دوزخ!بهشتی نیستی بابا جان.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - POKER FACE - 2013/08/20 09:33 PM

پسر اودین:

نکه خودت یه راست بمیره میپری بقل یه فرشته!!!!!!!!!
واسه من گوشزد هم میکنی!
محتوای مخفی (Click to View)

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/08/20 09:39 PM

تو خدا نیستی عمو جان بکشی خودت رو الهه میشی.بعدشم تو تنها کاری که میتونی بکنی پرواز و کنترل رعد و برقه که اونم مدیون چکشتی.چکشت رو ازت بگیرن فقط یه بچه خوشگلی که حتی بلد نیست تلوزیون رو روشن کنه.اما حاجیت سرباز بوده!کشتی گیر بوده دیگه ادم کش هم بوده.ما همه جوره کاری بلدیم.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - POKER FACE - 2013/08/20 10:08 PM

اصلا من به هویت تو مشکوکم یه گونی قرمز سیب زمینبی کشدی رو سرت...

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - POKER FACE - 2013/08/21 09:31 AM

این دیگه چی بود!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تور:

راستی یه نکته جالب.عمو نداشتیم که یهو عمو دار هم شدیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول:
تو خدا نیستی
عمو جان
بکشی خودت رو الهه میشی.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/08/21 10:51 PM

چی شده عمو فدات؟برو بخواب شب ها قاطی عروسک هات.برادر زادت اخرش میاد میبرتت دوزخ اونجا پدرت رو در میاره.