پارک انیمه
ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) (/thread-9166.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 09:15 PM

خب برو بچ این 2000مین ارسال من توی این انجمنه.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان فقط بوی 372.844 تا پنکیک و یک پیتزا میچسبه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 09:18 PM

همین دیگه! تو به بمبت وابسته هستی! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من شاگرد captain america و gamora هستم! مهارت رزمیم خیلی بالاستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقاط حساس بدن رو در عرض یه ثانیه تشخیص میدم!
خلبان ماهری هم هستم!

دیگه همینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی همین هم بهتر از متکی بودنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 09:21 PM

من استاد هنرهای رزمیم.یه زمانی از این کشتی گیر ژاپنی ها هم بودم.توی x-force اموزش حرفه ای دیدم قبلش هم کار درست بودم.میتونم با یه دوچرخه و 2 تا موتور جت و یه بوق یه هواپیما بسازممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میتونم تله پورت کنم برم پشت سرت بهت پس گردنی بزنم! ما اینیم.راستی من از قبل هم سرباز ماهری بودم.ولی تو فقط بخاطر یه سری اشعه قوی هستی اگر اونا نبودن تو هیچی نبودی.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - ALI-TSUBASA - 2013/07/23 09:40 PM

البته از این دو هزار تا یه تعدادیشون رو هم به صورت نیم خط این ارسال-نیم خط اون ارسال میفرستادی!http://animpark.net/richedit/smileys/hady/0022.gif
اون موقع ها که محمد-اچ بود! http://animpark.net/richedit/smileys/hady/0034.gif
الان من میخوام اون شخصیته که کل X-Men 3 رو به هم ریخت بردارمhttp://animpark.net/richedit/smileys/Monkey/075.gif

سیستمم نه نقل قول میزنه نه شکلک!

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 09:53 PM

والا من به خاطر اشعه اینجوری نشدم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ماجرای من اینه که مادر و پدر من وقتی هفده سالم بود تصادف می کنن میرن اون دنیا! منم یک دختر خجالتی بودم. راستی اسمم هم جنیفر

بعدش یه روزی یه آقایی که با پدر من دعوا داشته به من شلیک می کنه و من زخمی میشم.

بروس بنر( پسر عموی من ، هالک عزیزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) اون موقع در نزدیک من بوده.( آقا من و پسر عموم با هم خوب بودیم فقط چون عصبی میشیم دیگه دعوا میکنیم دیگه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

چون کسی نبوده که به من خون بده و من داشتم تلف میشدم ، هالک از خون خودش به من میده! و چون دی ان ای ما به هم نزدیکه من تبدیل میشم به اینی که الان هستم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - ALI-TSUBASA - 2013/07/23 10:52 PM

دامنه ی اطلاعاتیم بین این همه کمیک باز صفره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخودم بکشم کنارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/24 02:25 AM

نقل قول: الان من میخوام اون شخصیته که کل X-Men 3 رو به هم ریخت بردارم
اون زنه رو میگی که زد همه چی رو پوکوند؟اونو ابانه برداشته.
قهرمان های تیکه انداز مارول کلا 2 نفرن منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو اسپایدی
(راستی من این حرف ها رو میزنم چون ددپول خودش میدونه که شخصیت کمیکه توی بازیش هم با تو حرف میزنه میگه فلان کار رو کن یا مثلا میگه احمق دوربین رو بردار دنبالم بیا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/24 01:37 PM

خب دیگه جدا لازمه یه داستان داشته باشیم همینطوری هی داریم کل کل میکنیم.خب کسی پیشنهادی داره؟؟هر کسی یه داستان پیشنهاد کنه بعد رای گیری میکنیم که کدوم بهتره.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/24 04:22 PM

وای با تشکر از این همه ایده حالا داستان کی رو اجرا کنیم که باقی ناراحت نشن؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدی یه نفر یه داستان پیشنهاد کنه اونو اجرا کنیم.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - abaneh - 2013/07/24 11:29 PM

بيا باهم بجنگيد دو به دو .
بجاي كل كل كردن يه مسابقه بزارين!