پارک انیمه
ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) (/thread-9166.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 06:10 PM

نقل قول: من قوطی حلبیم چاقالو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چاقالو نیستم خیلی هم خوش اندامم!
اونی که گنده ست پسرعموم هالکه! تازه من بهش نمی گم چاق! بهش می گم عضلانی و خوش هیکل!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشه پس می جنگیم که آی نفس کش!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جذبه رو حال کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[attachment=22542]

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - ramin 99 - 2013/07/23 06:28 PM

یعنی از من خوش اندام تری ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همش عضله س مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ای نفس کش بیا جلو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 07:27 PM

همتون برید کنار باحال ترینتون اومد!!
اخه عضله تو اگه کمیکت وجود داره صدقه سری پسرعموته تو الان اویزونه اونی.تو خودت کس خاصی نیستی she hulk یعنی هالک نبود تو هم نبودی.ولی من و ایرون من خودمون اویزون داریم!! یعنی بخاطر وجود ماست که اونا وجود دارن.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 08:00 PM

ده هه! تو به فامیل و دوست و آشنا می گی آویزون؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب آره من فامیل هالکم چون تنها بود گفتن از تنهایی درش بیاریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هالکم همین فکرو می کنه مگه نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تازه من و آیرون من با هم رفیقیم و من توی جنگ با هالک کمکش می کنم (که هالک با من دشمن میشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه:
محتوای مخفی (Click to View)

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 08:48 PM

نه من به تو که فقط بخاطر یه مشب فمیست ساخته شدی تا نگن چرا همه قهرمان ها مردن میگم اویزون!
خب پس منم به هالک کمک میکنم که تو رو بکشیم

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 08:57 PM

هالک نمیخواد منو بکشه فقط باهام دشمن شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: نه من به تو که فقط بخاطر یه مشب فمیست ساخته شدی تا نگن چرا همه قهرمان ها مردن میگم اویزون!
اولا فمیست نه! فمنیست درستهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوما اصلا هم اینجوری نیست! خیلی از کاراکتر ها وقتی که معروف میشن واسه شون فامیل و دوست درست می کنن (هم دختر و هم پسر) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ربطی هم به فمنیست بودن نداره! تازه بعضی از شخصیت های فرعی از اصلشون قوی تر هستن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 09:00 PM

خب اشتباه تایپی بود
اصلش هالکه تو فقط کپی هستی!! ولی ما اصلیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهشخصیت های اصلی مهم تر از فرعی هایی مثل توان.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/23 09:02 PM

این مهم نیست! مهم قدرته که من خیلی قوی هستم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/23 09:05 PM

ولی من باحال ترم.تو فقط گنده ای.من میتونم خودم رو درمان کنم و تله پورت هم کنم.من خیلی باحال تر از توام.خیلی هم شاخ شی یه نارنجک میندازم تو لباست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - ALI-TSUBASA - 2013/07/23 09:11 PM

میگم فرشید جان شخصیتی رو برداشتی که خوره ی خودمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههم دلقکه هم من ورژن رو اعصابش رو احیا میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه