پارک انیمه
ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) (/thread-9166.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - xyzNothing - 2013/07/21 09:24 PM

کی به منو she hulk گفته بی ریخت ؟ می خوام ریختشو درست کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/21 09:24 PM

نقل قول: هالک وقتی ادمه دکتره تو چی؟
من هم دختر عموی هالکم دیگه! وقتی انسان هستم یک وکیل هستم ماهر هستم برای خودم! چی فکر کردی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تازه وکالت خیلی از ابر قهرمان ها (از جمله همین عنکبوتی خودمون) بر عهده ی من افتاده ظاهرا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/21 09:24 PM

چرا؟؟؟!!! چرا؟؟؟!! من از همه بدبخت ترم.دوست دخترم ولم کرد چون سرطان داشتم.یه یارویی اومد گفت میتونه خوبش کنه رفتم ازمایش دادم حالا پوستم داغونه و دیگه هیچ وقت نمیمیرم.و فقط توی یه فیلم بودم.و فقط یه بازی مخصوص خودم دارم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب کسی پایس بریم ادم بکشیم؟!

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/21 09:26 PM

خب پس میتونی وکیل من هم بشی؟؟چیز مهمی نیست فقط یه پرونده سادست از وقتی که یادمه ادم کشتم.همین.یه چنتا ساختمون هم ترکوندم.یه بار 3 تا رئیس جمهور زامبی توی یه کامیون بودن کامیون رو ترکوندم.

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - xyzNothing - 2013/07/21 09:30 PM

نقل قول:
چرا؟؟؟!!! چرا؟؟؟!! من از همه بدبخت ترم.دوست دخترم ولم کرد چون سرطان داشتم.یه یارویی اومد گفت میتونه خوبش کنه رفتم ازمایش دادم حالا پوستم داغونه و دیگه هیچ وقت نمیمیرم.و فقط توی یه فیلم بودم.و فقط یه بازی مخصوص خودم دارم!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیا تا خودمو آهنی یه نگاهی بت بندازیم شاید بهترت کردیم شایدم شدی مثل من
نقل قول: خب کسی پایس بریم ادم بکشیم؟!
هالک له می کنه
هالک قویترینه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/21 09:31 PM

هی سبزی من به تو به عنوان یه دکتر اعتماد ندارم.وقتی اون اهنی داشت واست دردو دل میکرد تو خوابت برد!! باز تو اگر من بودم خودم رو میکشتم!!

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - nig - 2013/07/21 09:38 PM

شرمنده من وکالت قرمز ها رو قبول نمی کنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه عنکبوتی استثنا بود دیگه تکرار نمیشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/21 09:41 PM

مسئله ای نیست چون من قرار نیست برم دادگاه.اصلا تو خودت کلی خرابی به بار اوردی.چرا کسی تو رو محاکمه نمیکنه؟تو کار مفیدی هم کردی؟؟
من رفتم فضا تا زامبی رئیس جمهور رو بکشم.تو چی کار کردی؟؟یه درخت رو کندی تا گربه ای که روی شاخه اش هست رو بیاری پایین؟؟

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - xyzNothing - 2013/07/21 09:57 PM

نقل قول:
هی سبزی من به تو به عنوان یه دکتر اعتماد ندارم.وقتی اون اهنی داشت واست دردو دل میکرد تو خوابت برد!! باز تو اگر من بودم خودم رو میکشتم!!
نقل قول:
مسئله ای نیست چون من قرار نیست برم دادگاه.اصلا تو خودت کلی خرابی به بار اوردی.چرا کسی تو رو محاکمه نمیکنه؟تو کار مفیدی هم کردی؟؟

من رفتم فضا تا زامبی رئیس جمهور رو بکشم.تو چی کار کردی؟؟یه درخت رو کندی تا گربه ای که روی شاخه اش هست رو بیاری پایین؟؟
تورو خودم درست میکنم اون آهنو بیخیال
من اومدم
محتوای مخفی (Click to View)
راستی موتورت رو میدی یه دوری بزنم ؟

RE: ایفای نقش شخصیت های کمیک(مارول) - شینیگامی - 2013/07/21 10:00 PM

اره سبزی!فقط موتورم رو خراب نکنی.!