زمان کنونی: 2024/06/26, 12:32 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/26, 12:32 PM

نظرسنجی: این کتاب...
مفید بود
بدک نبود
مفید نبود
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

504 Absolutely Essential Words

نویسنده پیام
kai-r2
آچار فرانسه

*

اعتبار: 1716.0
ارسال: #1

info:HERE
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این کتابو خیلی از معلم زبانا پیشنهاد میکنن. ولی از نظر خود من یاد گرفتن ووکب با این کتاب خیلی بی فایده اس. چون امزوز حفظ میکنین فردا یادتون میره..به هر حال من بنا به درخواست یکی از کاربرا این کتابو گذاشتم

اگر در دیدن لینکهای دانلود اصلی مشکل دارید،به اینجا بروید

Download Links - 15MB

Animpark Server Direct Links

!Anime

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

لذت ببرید!!!
2012/07/01 08:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

اعتبار: 123.0
ارسال: #2
RE: 504 Absolutely Essential Words
نه...اتفاقا خیلی کتاب باحالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از هز کی از بچه های مدرسه مون پرسیدم گفتن که عالیه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در ضمن خیلی احتمالش کمه که لغت های ذکر شده در این کتاب رو فراموش کنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه دلیلش رو خواستین یا حوصله داشتم بعدا میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من بهتون قول میدم که اگه این کتاب رو بخونین یه تحول عظیم در یادگیری انگلیسیتون شکل میگیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/01 08:53 PM
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

ارسال: #3
ای بابا این که موقعی که میخوای extract بکنیش این اِرور رو میده:

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه" alt="تصویر: http://www.animpark.net/مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه" title="تصویر: http://www.animpark.net/مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه" />
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/07/02 10:16 AM، توسط Captain Charisma.)
2012/07/02 10:15 AM
kai-r2
آچار فرانسه

*

ارسال: #4
عزیز من خود من الان دارم دوره آموزش زبان نوین میگذرونم. من بهتر میدونم یا دوستای تو؟

اصولا به همچین کتابهایی ما میگیم دهن پر کن. یه کتاب میدی به شاگرد مثل این. که کف کنه از زیادی کلمه و ایناش.. خفه اش میکنی که سر کلاس ضعف خودت معلوم نشه. این کتاب عین اینه که دیکشنری باز کنی حفظ کنی. واقعا تو همین سطحه. مگه اینکه خودت کلمه ها رو گروه بندی کنی و تو ذهنت شکل بندی کنی که از ایرانی جماعت از کارا بر نمیاد بس که تنبلن.

اگه این کتاب عالیه که خب. اینو تو کلی از این آموزشگاها مثل کانون (مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) به بچه ها میگن بخرین . اگه این کتاب خوبه چرا فقط 2% جمعیت ایران میتونن خوب انگلیسی صحبت کنن؟ 2% خیلی رقم افتضاحیه. همه شماها رو هم از بچگی گذاشتن کلاس زبان...پس چرا واقعا زبان یکی که همسن منه خوب نیست!؟ والا من تو عمرم کلاس زبان نرفتم . مامان و بابام هم ایرانین. هیچ کدوم از این کتابا رو هم هیچوقت لاشو باز نکردم هیچوقت هم هیچکی باهام کار نکرده. ولی من خودم انگلیسیم از فارسیم بهتره . خب حتما روش آموزش زبان تو این کشور ایراد داره دیگه. به هر حال با لغت حفظ کردن زبانتون خوب نمیشه به خدا
2012/07/02 11:26 AM
kai-r2
آچار فرانسه

*

ارسال: #5
(2012/07/02 10:15 AM)captain charisma نوشته شده توسط:  ای بابا این که موقعی که میخوای extract بکنیش این اِرور رو میده:

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: http://img.p30i.com/images/k4xc8wnlc6aume7tvsd_thumb.jpg

ye bar dige download kon
age bazam in error ro dad, linko avaz mikonam
2012/07/02 11:34 AM
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

ارسال: #6
ممکنه راست بگی ولی این رو بدون که دوست هایی رو که من دارم میگم یه آدم معمولی سطح intermediate نیستن! بلکه الان سطح Advanced رو تموم کردن و مدرک senior هم دارن و الان هم دارن دوره های پیشرفته ای رو واسه تحصیل در خارج میخونن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خود استاد ما که خودش حدود14 سال کانادا و حدود یک سال در آمریکا بوده داره از این کتاب تعریف میکنه و میگه که خود من این کتاب رو که خوندم هنوز هیچ واژه ای ازش رو فراموش نکردم و میگم که یکی از بهترین کتاب ها در یاد گیری زبانه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خود دوستاوم هم موقعی که از Index آخر این کتاب هر کلمه ای رو ازش میپرسم یادش میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این رو هم یادت باشه که اگه قرار بود این کتاب مثل یه دیکشنری باشه همون بهتر که دیکشنری Longman رو بگیریم و کلمه هاش رو بخونیم.منتهی فقط از هر کلمه سه خط میفهمیم که زود یادمون میره و نمیدونیم چجوری از اون کلمه در یک جمله استفاده کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه این کتاب رو بخونیم اولش دوازده تا کلمه میده و چند تا مترادف و چند تا دفِنیشن و بعد سه بار اون رو در جمله های مختلف به کار میبره،بعد یه متن کوتاه میده و توی همون متن این دوازده تا کلمه رو به کار میبره و بعدش چند تا تمرین میذاره که خودتون این کلمه ها رو در جاهای مختلف جمله استفاده کنید!
تازه توی هر دِفِنیشن سعی میکنه از همون کلمه های درس های قبلی استفاده کنه که دیگه فکر نکنم کلمه از ذهن آدم پاک بشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/02 11:46 AM
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

ارسال: #7
(2012/07/02 11:34 AM)kai-r2 نوشته شده توسط:  
(2012/07/02 10:15 AM)captain charisma نوشته شده توسط:  ای بابا این که موقعی که میخوای extract بکنیش این اِرور رو میده:

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ye bar dige download kon
age bazam in error ro dad, linko avaz mikonam
برو بابا خواهر لینک رو عوض کن دیگه!
ترافیک من بیچاره تموم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/02 11:49 AM
shining dream
مینا ناکامای لوفی ルフィの仲間のミナ

اعتبار: 1152.0
ارسال: #8
چرا دانلود نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/09/15 09:39 PM
shining dream
مینا ناکامای لوفی ルフィの仲間のミナ

اعتبار: 1152.0
ارسال: #9
تروخدا یکی جواب بده چرا دانلود نمیشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/09/16 04:25 AM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان