زمان کنونی: 2017/04/24, 04:36 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2017/04/24, 04:36 PM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naruto Assassination . ثبت نام راند دوم

نویسنده پیام
((SaJJaD))
CaptainSmoker

اعتبار: 443.0
ارسال: #1
Sport Naruto Assassination . ثبت نام راند دوم
خب اولین بازی کاغذی یا شبه آنلاین فروم انیم پارک هم در این لحظه منتشر میشود

ثبت نام راند دوم شروع شده

█████████████████████████████████████

[تصویر:  84119201858654711920.png]

به نام خدا

مقدمه : بله بله راند اول به خوبی و خوشی تمام شد. جوایز به صورت مجازی به برندگان دور اول (تماری و لارتن) داده شد. یک قانون جدید به بازی اضافه شد که شما میتونید در انتهای همین پست بخونید. این بازی مبتنی بر حملاتیست که به صورت پیغام خصوصی اعلام میشن. و از تمامی دوستانی که در پیشبرد اهداف بازی تلاش کردند کمال تشکر را داریم.
بازی naruto assassination v1.1 در واقع میخواد شرکت کننده رو به نینجایی از سری انیمه های ناروتو و ناروتو شیپودن تبدیل کنه که با حملات شبانه باید دشمن خودش رو از پیش رو برداره.
تنوع کاراکتر ها ، damage ها ، و سطح سلامتی و بهبود اون باعث شده که محاسبات زیادی رو برای خدای بازی بوجود بیاره ولی هیجان زیادی رو برای شرکت کنندگان بوجود میاره.

توضیحی کوتاه در مورد بازی : بازی به این صورت خواهد بود که شما به صورت قرعه شخصیتی با چهار ملاک متفاوت : (( قدرت ، سلامتی ، هوش ، سرعت )) را برخواهید داشت. برای شما هیچ محاسبات و سختی نیست. (همش واسه هوکاگه ی بازی هست Big Grin) هر شب یکی از کاربر ها رو انتخاب میکنید (بدون اینکه بدونید اون چه شخصیتی هست) و به هوکاگه میگید تا دستور حمله ی شما رو صادر کنه. و طبق یکی دوتا محاسبات خیلی خیلی ساده اون طرف یا مجروح میشه و یا به شهادت میرسه.
در نهایت یک نفر یا دو نفری که باقی میمونند به عنوان کاراکتر برتر یک ستاره دریافت میکنند. ( ستاره در دور های بعدی امتیاز های خاصی داره) و احتمالا با کمک مدیران پس از یکی دو دور قهرمانی یک کاربر بهش مدال جنگجو داده میشه Smile

قوانین بازی :
خب بازی با قرعه آغاز میشه و به هر کاربر یه شخصیت میرسه.این شخصیت برای شما محرمانس و کسی نباید بدونه شما چه شخصیتی هستید. تنها بعد از مرگتون مشخص میشه. بازی روز و شب داره و زمانش هم مثل روز و شب ماست. در روز به هوکاگه یا خدای بازی که تمام شخصیت ها رو میدونه پیغام خصوصی میزنید که من میخوام فلان کاربر رو بکشم مثلا کاپیتان اسموکر. در اون شب هوکاگه دستور حمله رو صادر میکنه و قدرت هاتون رو محاسبه میکنه و نتیجه ی نهایی سلامتی تمام بازیکنان رو بدون اینکه معلوم شه این بازیکن برای کدوم کاربر هست گزارش میکنه. شما میتونید از روی نتایج چند گزارش پیاپی حدس بزنید که اون شخصیت کیه. و دوباره شب آینده فرا میرسه و همین کاسه و همین آش تا اینکه افراد دونه دونه بمیرن و یا دو نفر بمونه یا یه نفر. در صورتی که دو نفر باقی بمونن کسی که سلامتیش بیشتره برندس. و اما معرفی چهار المان بازی.

سلامتی : سلامتی برای هر کاراکتر مقدار متفاوتی داره و بعد از هر حمله شبانه بهش ازش کاسته میشه. موقعی که به صفر رسید فرد میمیره.

قدرت : قدرت هم برای هر شخص متفاوته و به اندازش از سلامتی دشمن کم میکنه. قدرت فعلا یه مدل هست ولی در ورژن های آینده اگه بازی رو سنگین نکنه فن های مختلف میزاریم و المان جدید به نام چاکرا میاریم.

هوش : این مقدار هم برای هر شخص متفاوته. هنگامی که تمام حمله ها روی شخص انجام شد این قدرت فعال میشه و به مقداری که داره به سلامتی طرف اضافه میکنه. دقت کنید بعد از تمامی حملاتی که بهش میشه ، نه بعد از هر حمله.

سرعت : سرعت به دو نوع مثبت و منفی تقسیم میشه. موقع حمله سرعت موثر واقع میشه. در صورتی که سرعت طرف مثبت باشه اون اول حمله هاشو انجام میده و بعد حمله های دشمن روش میان. اگه سرعت طرف منفی باشه اول تمام حمله هایی که بهش شده روش اعمال میشه و اگه سلامتیش بالای صفر بود اونوقت اون طرف حمله میکنه.

نکاتی مهم در مورد سرعت :
1. اگه دو سرعت مثبت به هم حمله کنن. یعنی 1 به 2 حمله کنه و 2 به 1 ، اونوقت همزمان صدمات اعمال میشه.

2. اگه چند سرعت مثبت به همدیگه و دیگران حمله داشتن قدرت اونایی زودتر اعمال میشه که بهشون حمله ای نشده باشه در غیر این صورت همگی همزمان از سلامتیشون کم میشه.

3. اگه دو سرعت منفی به همدیگه حمله کنن. یعنی 1 به 2 حمله کنه و 2 به 1 ، اونوقت همزمان صدمات اعمال میشه.

4. اگه چند سرعت منفی به همدیگه و دیگران حمله کنن قدرت اونایی زودتر اعمال میشه که بهشون حمله ای نشده باشه در غیر این صورت همگی همزمان از سلامتیشون کم میشه.

5. سرعت منفی ها اول تمام کتک هایی که باید بخورن رو میخورن بعد اگه زنده موندن کتک میزنن.

برنده ی بازی :
کاراکتر برنده ی بازی یک ستاره دریافت میکنه (مثلا ناروتو) و اون ستاره رو در بازی بعدی میتونه استفاده کنه. قبل از شروع بازی مشخص میکنیم که تو ایندور ستاره چه تاثیری برای دور بعد داره. مثلا 500 تا افزایش سلامتی اون شخص برای همیشه Smile
خود کاربر هم اسمش ثبت میشه و بعد از دو یا سه دور برنده شدنش بهش جایزه ای تعلق میگیره.

کاراکتر ها :
بدیهیه که تعداد کاراکتر های بازی به اندازه ی تعداد کاربرا خواهد بود. ولی تعداد اصلی کاراکتر ها قبل از اسم نویسی کاربرا 15 عدد هست. اگه تعداد کاربرا کمتر بود قرعه کشیده میشه و کاراکتر های انتخاب شده میان واسه قرعه انتخاب کاربرشون.

نکاتی قبل از دیدن کاراکتر ها :
1. در صورتی که تعداد کاراکتر ها به 9 برسه یکی از کاراکتر ها به طور قرعه تبدیل به اوروچیمارو (شخصیت افسانه ای) میشه و اون قدرت خواهد داشت هر دو شب یکبار یکی از شخصیت ها رو لو بده. اوروچیمارو قابلیت حمله و سرعت و هوش نداره و فقط سلامتی داره.

2. در صورتی که تعداد کاراکتر ها 15 نفر شد یکی از کاراکتر ها به طور قرعه تبدیل به اوروچیمارو (شخصیت افسانه ای) میشه و میتونی هر شب یکی از شخصیت های بازی رو لو بده. دقت کنید اوروچیمارو قابلیت حمله و سرعت و هوش نداره و فقط سلامتی داره.

قوانین اضافه شده در طول راند های بازی :

1. در صورتی که تنها یک نفر در طی سه شب متوالی در بازی شرکت کنه اون فرد برنده ی راند اعلام میشه

2. قانون روز. از این به بعد بازیکنان روز ها نیز بیکار نخواهند بود. اونا باید روز ها به این تاپیک بیان و به یکی از کاربرا برای مثال کاپیتان اسموکر رای بدن. در پایان روز کسی که بیشترین رای رو بیاره ترور میشه و هویتش هم لو میره. اگه دو یا چند نفر در پایان روز رای های مساوی آوردن اون کاربری ترور میشه که اولین رای بهش صادر شده. یعنی زود تر از اون یکی کاربرا بهش رای دادن Smile

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/07/26 02:49 PM، توسط ((SaJJaD)).)
2012/06/30 05:10 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
((SaJJaD))
CaptainSmoker

ارسال: #2
RE: Naruto Assassination . ثبت نام دور اول
ثبت نام دور اول شروع شد از همین الان

کسانی که میخوان ثبت نام کنن اینجا اعلام کنن.

هرگونه سوالی در مورد بازی هست بفرمایید
2012/06/30 10:52 PM
mohammad-h
H H H

اعتبار: 278.0
ارسال: #3
من هستم [تصویر:  400.gif]
2012/06/30 11:11 PM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #4
آقا من چندتا سوال دارم!Big Grin
یکی این که این مثبت منفیای سرعت طبق چه اساسی قرار گرفته شدن؟؟
دوم این که چرا به طور قرعه یکی از کارکترها تبدیل به اوروچیمارو میشه!؟مگه جیرایا یا سوناده چشونه؟اوناهم افسانه این دیگه؟؟یا خود هانزو اونم افسانه ای بود؟؟
سوم اینکه چرا اوروچیمارو هوش و قدرت و سرعت نداره و فقط سلامتی داره؟؟
اصن میشه درباره همینای اوروچیمارو توضیح بدی؟؟
چهارم اینه که هوش کارکترا رو بر چه اساسی قرار دادی؟؟
مثلا به طور مثال بین این ۱۵ کارکتر باهوشترین شیکامارو و ساسکه هستن درحالی که تو این لیست جز کند ذهن ترین هستن؟؟
یه چیز دیگه:مثلا گفتی تو مراحل بعد المانی به نام چاکرا خواهیم داشت و الان نداریم درسته؟؟نظرت چیه تو این مرحله که المانی به نام چاکرا نداریم حدا اقل اثرش رو قدرت رو داشته باشیم؟؟
مثلا تو این ۱۵ کارکتر به غیر از ناروتو تنها گنینی که چاکرای کافی برای انجام تکنیک احضار رو داره تماری هست و اون ناروتو هم بخاطر کیوبیشه که میتونه تکنیک احضار بزنه در صورتی که بقیه قادر نیستن تو مبارزه انجام بدن یعنی اینکه اگر انجام بدن تمام چاکراشون تموم میشه و فقط تماری اینطور نیست لذا گفتم بخاطر این امر اثر المان چاکرا رو , رو قدرت تماری بزاری یعنی الان که ۱۹۰۰ هست بشه ۲۷۰۰؟؟
Idea
بعد اینکه سلامتی رو بر چه اساسی قرار دادی؟؟مثلا سلامتی ناروتو رو ۱۰۰۰ قرار دادی در حالیکه سلامتی چوجی ۱۱۰۰ هست یا شینو ۱۲۰۰ هست؟؟و در واقع میتونست سلامتی ناروتو بیشتر از اینا باشه؟Idea
و ...Big GrinBig Grin
ممنون بابت این بازی قشنگ و منتظر معجزه های بعدیت هستیم!!Angel
منم تو این بازی شرکت میکنم!Big Grin
2012/07/01 12:15 AM
((SaJJaD))
CaptainSmoker

ارسال: #5
من الان قیافم در واقعیت شبیه ساکورا شده که بهش گفته باشن پهن پیشونی Angry
مردک من همش 48 قسمت از ناروتو رو دیدم Big Grin(پس هرچی که به قسمت های بعدش مربوط میشه فعلا در بازی جایی نداره تا من برسم Big Grin و بعدش بازی رو آپدیت کنم)
مثل اینکه تو اول تاپیک گفتم که ورژن بعدی بازی رو بعدا میاریم. توی ورژن های بعدی کاستی ها و مشکل ها قطعا بهبود خواهند یافت Smile و شخصیت هایی که من ندیدمشون رو خواهیم دید چون من با سرعت 10 قسمت در روز دارم پیش میرم Big Grin

پس جواب جملاتت :

1. فعلا من اوروچیمارو رو میشناسم Smile پس جیرایا میرایا نمیشناسم Big Grin

2. اوروچیمارو قدرت حمله و هوش و سرعت نداره چون خیلی خیلی قوی میشه. اوری خان کار بزرگی تو بازی میکنه و شخصیت لو میده. من فکر میکنم اگه بهش حمله اضافه کنم سرعت هم باید اضافه کنم و دیگه زیادی قوی میشه. ولی اگه تو دوری که اومد ضعیف ظاهر بشه توی دور بعدی قدرت بهش میدم Smile این شخصیت هم مثل بقیه ی شخصیت ها به صورت قرعه انتخاب میشه.

3.من تا قسمت 46 دیدم. و هوش رو تا همین جا بر آورد کردم Big Grin ساسکه فکر کنم هوش بالایی داره. 90 تا خوبه دیه Big Grin

4.اگه بخوام چاکرا بزارم باید قدرت رو کلا بشکافم. و چاکرا رو تقسیم کنم به دفاع ، حمله و ... یه سری فن های خیلی خاص مثل اونی که گفتی برای شخصیت های خاص. که مثلا طرف با مصرف مقداری از چاکراش امشب دفاع کنه
برنامه ی چاکرا بحث مفصلی داره و اگه الان یه چیزی رو تغییر بدم بعدا سخته برش دارم چون بازی زیر انتقاد میره Big GrinBig Grin

5. تنها اشتباه من سلامتیه ناروتو هست. من خودم تو کاغذ بازی سلامتی رو 15000 نوشتم ولی نمیدونم چرا حواسم نبوده اونجا 10000 شده Big Grin
من دامنه ی سلامتی ها رو نمیتونم زیاد کنم که مثلا گارا بیاد بشه 18000 تا چون کاملا مشخص میشه برنده ی اصلی گاراست Rolleyes سلامتی ها اگه توازن هم برقرار نشه یا بشه باید نزدیک هم باشن.
سلامتی ناروتو رو بعد از اتمام ثبت نام درست میکنم. سلامتی ناروتو 15000 تاس نه 10000

تنها نقطه ی ضعف وحشتناک این بازی گنجشک رنگ زده را جای قناری جای دادن بود Confused
در واقع شاید بعضی منتقدین اینو یه بکش بکش ساده بگن که فقط با اسم گذاشتن روی قاتل های مثل هم (یکی ناروتو یکی ساسکه و ...) خواسته تنوع ایجاد کنه.
ولی من این مشکل رو درست میکنم. بعد از سه چهار بازی که شخصیت های دائم القوی رو پیدا کردم و توازن رو توی المان ها بوجود آوردم قدرت رو بر میدارم و جاش چاکرا میارم.
و هرکاراکتر یه کار خاص میتونه بکنه. و اون فنش هم فقط علیه سلامتی نیست Big Grin
دیگه بقیشو نمیگم اسپویل نشه Big Grin

ممنون علی جان کاری نکردم Smile معجزه های بعدی رو روی ورژن های بعدی این بازی پیاده میکنم Smile
ممنون شما هم ثبت شدی

فعلا دو نفر شرکت کننده داشتیم. مهلت ثبت نام تا شب یک شنبه. اگه کم بودیم تمدید میکنم Smile
در ضمن من فعلا یکی دو دور هوکاگه میشم دور های بعدی خودمم میخوام بیام بازی کنم Big GrinKind Dog
2012/07/01 12:48 AM
شینیگامی
بن شده

ارسال: #6
من هیچی از بازی نفهمیدم.میشه یه توضیح بدی ما دقیقا تو بازی باید چی کار کنیم؟؟؟
2012/07/01 08:29 AM
((SaJJaD))
CaptainSmoker

ارسال: #7
البته Smile

به هریک از کاربرا یک شخصیت میرسه. مثلا شما ناروتو و کاپیتان اسموکر ساسوکه. شما نمی دونی شخصیت کاپیتان اسموکر کیه و فقط میدونی شخصیت خودت ناروتو هست.
قبل از فرا رسیدن شب به من پیغام خصوصی میزنی که مثلا من میخوام کاپیتان اسموکر رو بکشم. ( با اینکه نمیدونی شخصیتش کیه)
هنگام شب من بر اساس قدرت تو از سلامتی شخصیت کاپیتان اسموکر کم میکنم (ساسوکه) و فردا گزارش میکنم مثلا سلامتی ناروتو اینقدر شده و سلامتی ساسوکه اینقدر شده. باز هم تو نمیدونی ساسوکه کدوم کاربر هست. Smile فقط میدونی که ازش کم شده. ( بعد از چند گزارش شخصیت ها آروم آروم مشخص میشن Big Grin. که مثلا کاپیتان اسموکر ساسوکه هست و تو ناروتو و لو میره)
آخرین کسی که توی مسابقه زنده بمونه برنده میشه.
2012/07/01 08:45 AM
شینیگامی
بن شده

ارسال: #8
باشه منم هستم.Sleepy
2012/07/01 10:44 AM
starred hero
استقلال همیشه قهرمان

*

اعتبار: 123.0
ارسال: #9
منم هستم . میخوام شرکت کنم .
2012/07/01 11:38 AM
LARTEN CREPSLEY
Mahshad

اعتبار: 69.0
ارسال: #10
منم میخوام بیام.فقط برای ثبت نام تو بازی کار دیگه ای هم باید بکنم یا تو همین جابگم بسهHeartHeart
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/07/01 12:02 PM، توسط LARTEN CREPSLEY.)
2012/07/01 11:59 AM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود بازی ناروتو(NARUTO)برای کامپیوتر با حجم 12 مگابایت! Mystogan 21 13,337 2016/11/04 12:49 AM
آخرین ارسال: erfan14
  دانلود بازی اکشن Naruto Shippuden Dragon Blade Chronicles 2011 Mystogan 11 6,023 2016/09/01 11:19 AM
آخرین ارسال: میترا
  naruto shippuden ultimate ninja storm 3 Kurama 22 7,306 2015/08/25 08:10 PM
آخرین ارسال: Kadaj
  دانلود رایگان بازی Naruto Shippuden Kizuna Drive برای کنسول psp Mystogan 8 6,737 2015/08/14 02:11 AM
آخرین ارسال: ریکودو
  بازی بسیار زیبا Naruto Shippuden : Ultimate Ninja Impact برای PSP Mystogan 24 8,959 2015/07/24 08:00 PM
آخرین ارسال: Kadaj

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.