زمان کنونی: 2024/05/25, 06:58 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/25, 06:58 PM

نظرسنجی: طبق سایت myanimelist نمره بدید؟
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون درباره ی انیمه ی kimi no na wa چیه؟

نویسنده پیام
Rahgot
seyed curry

اعتبار: 14.0
ارسال: #1
Comment نظرتون درباره ی انیمه ی kimi no na wa چیه؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

2017/06/11 11:41 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Sherlock Holmes
کارآگاه پارک انیمه

اعتبار: 1481.0
ارسال: #2
RE: نظرتون درباره ی انیمه ی kimi no na wa چیه؟
عاقا من نمیدونم چرا انقد فروش کرد :/ شاید به خاطر کیفیت خوبش بود :/ من که دیدمش به نظرم خوب اومد ولی نه در اون حد ! شایدم من از ژانر عاشقانه خوشم نمیاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif خب آخراش خیلی خسته کننده شده بود... ولی اون تیکه هایی که جاشون باهم عوض میشد و فیلم سریع پیش میرفت، منو هیجان زده میکرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا از آروم پیش رفتن انیمه و فیلم خوشم نمیاد.
ولی اینم بگم که وقتی اون سنگ نورانی از آسمون عبور میکرد، واقعا لذت بردم، خیلی زیبا بود ^_^
2017/06/11 12:46 PM
Emma Hunter
:/

اعتبار: 1681.0
ارسال: #3
 به نظر من یکی از بهترین انیمه های عاشقانه ای بود که دیده بودم.برعکس خیلی از انیمه ها فقط دو شخصیت اصلی قشنگ بودن ولی دوستاشون قیافه های خیلی معمولی ای داشتن
و زندگی شون زندگی خیلی روزمره و عادی ای بود و روی یک مشکل تمرکز نکرده بود معمولا توی انیمه ها طرف یک مشکل داره بعد همون رو خیلی بزرگ میکنن و شخصیت اصلی هی گریه میکنه و این چرت و پرتا
ولی اینجا دختره با این که باباش باهاش زندگی نمیکرد یا هم کلاسی هاش مسخره اش میکردن خیلی کم ناراحت میشد انگار که یک اتفاق معمولیه و همین طور که تمام مدت دختره توی توکیو زندگی کنه و وقتی رفت داخل بدن پسره دید که اونم زندگی خیلی پرمشغله ای داره یعنی زندگی کاملا معمولی ای بود
با این که اروم بود ولی آدم رو جذب میکرد به نظرم خیلی داستان کاملی داشت یا مثلا تفاوت های رفتار های دختره و پسره خیلی آدم رو جذب میکرد
یا فرم های مدرسه شون خیلی ساده بود برعکس اکثر انیمه ها که آخ نمیدونم دامنش به صد مدل چین میخوره کروات پسره هفتصد دور دور گردنش میچرخه://
در کل چون زندگی ساده و روز مره ای داشتن خیلی جذاب تر بود و داستان و گرافیکش هم عالی بود
2017/06/11 01:08 PM
Rahgot
seyed curry

اعتبار: 14.0
ارسال: #4
(2017/06/11 12:46 PM)'Sherlock Holmes' نوشته شده توسط:  عاقا من نمیدونم چرا انقد فروش کرد :/ شاید به خاطر کیفیت خوبش بود :/ من که دیدمش به نظرم خوب اومد ولی نه در اون حد ! شایدم من از ژانر عاشقانه خوشم نمیاد تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif خب آخراش خیلی خسته کننده شده بود... ولی اون تیکه هایی که جاشون باهم عوض میشد و فیلم سریع پیش میرفت، منو هیجان زده میکرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا از آروم پیش رفتن انیمه و فیلم خوشم نمیاد.
ولی اینم بگم که وقتی اون سنگ نورانی از آسمون عبور میکرد، واقعا لذت بردم، خیلی زیبا بود ^_^

موافقم،در حد بهترین انیمه نیست.

2017/06/11 01:37 PM
Blacksnake
Fighting...!

ارسال: #5
امروز ظهر این انیمه رو دیدم. یعنی وقتی تموم شد احساس کردم منم یه نیمه ی گمشده دارم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که البته نه میدونم کی هست نه میدونم کجاست، اما اگه مثل این انیمه یه دفعه با هم چشم تو چشم میشدیم خیلی باحال میشد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در کل انیمه ی قشنگی بود. اولِ اول تاکی توی میتسوها بود! (ببخشید فن بیانم ضعیفه!) چقدر سر این قسمت خندیدم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونجایی که میتسوها و تاکی بالای کوه همدیگه رو میبینن داشت اشکم در میومد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدر هم قشنگ تموم شد... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در کل بخوام بگم، انیمه ی قشنگیه و ارزش دیدن داره. حتما ببینین. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/06/29 07:21 PM
Ryana
❤ ❤️عشق ریومای پارک انیمه ❤ ❤

اعتبار: 22.0
ارسال: #6
(2017/06/29 07:21 PM)Blacksnake نوشته شده توسط:  امروز ظهر این انیمه رو دیدم. یعنی وقتی تموم شد احساس کردم منم یه نیمه ی گمشده دارم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که البته نه میدونم کی هست نه میدونم کجاست، اما اگه مثل این انیمه یه دفعه با هم چشم تو چشم میشدیم خیلی باحال میشد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در کل انیمه ی قشنگی بود. اولِ اول تاکی توی میتسوها بود! (ببخشید فن بیانم ضعیفه!) چقدر سر این قسمت خندیدم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونجایی که میتسوها و تاکی بالای کوه همدیگه رو میبینن داشت اشکم در میومد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدر هم قشنگ تموم شد... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در کل بخوام بگم، انیمه ی قشنگیه و ارزش دیدن داره. حتما ببینین. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کاملا باهات موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2017/07/02 08:07 AM
♪ yuka ♪
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 18.0
ارسال: #7
انیمه خیلی خوبی بود . با اینکه عاشقانه بود دوسش داشتم ولی فقط برای یه بار دیدن خوبه
2017/07/05 01:54 PM
Lelouch.B
Uchiha Itachi

ارسال: #8
(2017/06/11 01:08 PM)Ryuko نوشته شده توسط:  به نظر من یکی از بهترین انیمه های عاشقانه ای بود که دیده بودم.برعکس خیلی از انیمه ها فقط دو شخصیت اصلی قشنگ بودن ولی دوستاشون قیافه های خیلی معمولی ای داشتن
و زندگی شون زندگی خیلی روزمره و عادی ای بود و روی یک مشکل تمرکز نکرده بود معمولا توی انیمه ها طرف یک مشکل داره بعد همون رو خیلی بزرگ میکنن و شخصیت اصلی هی گریه میکنه و این چرت و پرتا
ولی اینجا دختره با این که باباش باهاش زندگی نمیکرد یا هم کلاسی هاش مسخره اش میکردن خیلی کم ناراحت میشد انگار که یک اتفاق معمولیه و همین طور که تمام مدت دختره توی توکیو زندگی کنه و وقتی رفت داخل بدن پسره دید که اونم زندگی خیلی پرمشغله ای داره یعنی زندگی کاملا معمولی ای بود
با این که اروم بود ولی آدم رو جذب میکرد به نظرم خیلی داستان کاملی داشت یا مثلا تفاوت های رفتار های دختره و پسره خیلی آدم رو جذب میکرد
یا فرم های مدرسه شون خیلی ساده بود برعکس اکثر انیمه ها که آخ نمیدونم دامنش به صد مدل چین میخوره کروات پسره هفتصد دور دور گردنش میچرخه://
در کل چون زندگی ساده و روز مره ای داشتن خیلی جذاب تر بود و داستان و گرافیکش هم عالی بود
کاملا موافقم! تمام این سادگی ها و زیبایی ها و روز مرگی ها باعث جذابیت این انیمه شد...
از نظر من فوق العاده بود! خیلی هم طبیعی فقط یه مقدار اون ستارهه غیر طبیعی و ماورایی بود ک ولی کاملا یه جوری به آدم القا میکرد ک انگار واقعیه..

نقل قول:
امروز ظهر این انیمه رو دیدم. یعنی وقتی تموم شد احساس کردم منم یه نیمه ی گمشده دارم!
که البته نه میدونم کی هست نه میدونم کجاست، اما اگه مثل این انیمه یه دفعه با هم چشم تو چشم میشدیم خیلی باحال میشد!
در کل انیمه ی قشنگی بود. اولِ اول تاکی توی میتسوها بود! (ببخشید فن بیانم ضعیفه!) چقدر سر این قسمت خندیدم!
اونجایی که میتسوها و تاکی بالای کوه همدیگه رو میبینن داشت اشکم در میومد!

چقدر هم قشنگ تموم شد...

در کل بخوام بگم، انیمه ی قشنگیه و ارزش دیدن داره. حتما ببینین.
منم همچنان دنبال نیمه ی گمشده خودم میگردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و همینطور تو خماریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای بالای کوه منم گریم گرفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی همینطوری دست خودم نبود دیدم شیشه عینکم دیگه نمیبینه تا خیس شده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/08/19 05:14 PM
Black butler
سنپای اعظم پارک⊙⊙(توضیحات بیشتردربیو●_●)

اعتبار: 283.0
ارسال: #9
فقط ارزش یه بار دیدن رو داره ولی بازم خوبه
یعنی ببینیش بهتره
2017/09/06 12:34 PM
cheryl
اینجا دیگه جای موندن نیست😊

اعتبار: 401.0
ارسال: #10
این انیمه واقعا عالیه خیلی قشنگه
یعنی هرکی نبینتش ضرر کرده!
2018/10/22 09:04 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Comment اسم بهترین دوست انیمه ایتون چیه؟ تو کدوم انیمه س؟ Rika Sugihara 43 9,448 2023/06/05 04:40 PM
آخرین ارسال: menma-haruka
zجدید شباهت هاتون با شخصیت انیمه ای که دوستدارین چیه ؟ Judy 14 3,590 2023/05/17 12:32 AM
  اگه اوتاکو نبودی و نمیدونستی انیمه چیه الان داشتی چطوری وقت میگذروندی؟ Kradness 50 9,572 2023/05/17 12:09 AM
  بیشترین عکسایی که از یک انیمه داری چندتاست و انیمش چیه؟ Dimitrix 135 14,158 2022/10/09 07:32 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  رویای انیمه ای شما چیه؟ !Miss Elsa 15 4,257 2021/10/23 10:16 PM
آخرین ارسال: 936112amir

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان