زمان کنونی: 2017/04/28, 05:58 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)


زمان کنونی: 2017/04/28, 05:58 AMارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

جهان سوم

نویسنده پیام
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)ارسال‌ها: 6,062
تاریخ عضویت: Oct 2014
اعتبار: 1335.0
ارسال: #1
جهان سوم
[تصویر: 1.PNG]
جهان سوم
از زمانیکه شاهد انیمه ی دیجیمون ادونچر بودیم ، همواره سفر دیجی ریتر ها به دنیایی موازی دنیای واقعی (یعنی همان دنیای دیجیتالی) و ماجراجویی های آنها در این دنیا به چشممان میخورد.همواره از این جست و جوها، نبرد ها نقشه ها و نکته آموزیهای این جهان بهره های جالبی میبردیم.
اما از همان موقع که شاهد دنیای دیجیتالی بودیم ، همزمان وجود دنیایی ناشناخته ذهن مارا به خود درگیر میکرد.شواهد وجود این دنیا ، در برخی اپیزود های سری Digimon Adventure وجود دارد که کمی جلوتر به بازبینی آنها خواهیم پرداخت.
شواهد در سری Digimon Adventure 01

بنظر میرسد که در قسمت اول این سری ، اصلا خبری از این جهان نیست! اما درست در قسمت پایانی این سری - زمانی که دیجی ریترها پس از شکست پیدمون وارد سیاهچال تاریک شدند. - پیرمردی که بانام Gennai دیجی ریتر هارا راهنمایی میکرد ، به آنها خبر داد که موجودی خارج از دنیای دیجیتالی وجود داشت که بعد از شکستن دیوار آتش ، به دنیای دیجیتالی حمله کرده و به تسخیر دیجیمون ها پرداخت.
[تصویر: 21.PNG]
[تصویر: 23.PNG]

همچنین گنای ، در ادامه ی صحبت های خود گفت که قبل از این دیجی ریتر ها ، دیجی ریترهایی حضور داشتند که یکبار موفق به شکست آن موجود شده بودند.در ادامه دیجی ریتر ها متوجه شدند که آن موجود ، آپوکالیمون (موجودی شنل پوش که از نفرت دیجیمون های رانده شده ، تشکیل شده بود) است و در ادامه موفق شدند تا همیشه اورا شکست داده و اسیرکنند.

[تصویر: 20.PNG][تصویر: 22.PNG]

(سخن نویسنده: تا اینجا این سوال پیش می آید که Gennai درواقع کیست؟ آیا گنای یکی از همان 5 دیجی ریتری هست که در گذشته توانست جلوی آن موجود را بگیرد؟)
این جهانی که خارج از دنیای دیجیتالی وجود دارد ، درواقع چه جهانیست؟ از قرار معلوم توانایی گذشتن از دیوار آتش و ارتباط جهان دیجیتالی و جهان سوم وجود داشت.
اما چگونه؟
شواهد در سری Digimon Adventure 02

در سری دوم دیجیمون ، این جهان موازی به کرات داخل اپیزود ها خودنمایی میکند!
ما ابتدا این موضوع را در اپیزود 13 دیدیم.
در اپیزود 13 این انیمه ، یاگامی هیکاری (دیجی ریتر صاحب نشان نور) در کنار دریا توسط موجودات ناشناخته ای ربوده شد. وقتی هیکاری چشمانش را باز کرد ، از یک هزارتو سردرآورد.پس از گذر کردن از هزارتو ، وارد محوطه ای شبیه به یک ساحل شد که اکثر این بخش را اقیانوسی تاریک پوشانده بود. بنظر میرسید که اولین دیجی ریتری که وارد این دنیای مرموز شده ، هیکاری است.اما با گذر کردن از ساحل و ورود به غار کنار ساحل ، متوجه میشویم که دیجیمون هایی به شکل "هانگیمون" نیز در این مکان حضور دارند.در ابتدا هیکاری از آنها پرسید که :

"آیا شما دیجیمون هستید؟"

این موجودات از سوال هیکاری تعجب کرده و اینگونه به او پاسخ میدهند:

" دیجیمون؟ "
[تصویر: 2.PNG]
کمی جلوتر نیز متوجه میشویم که فنرهای شیطانی نیز بر دستان آنها آویخته شده است.آنها ذکر کردند که فردی بی رحم که خود را Digimon Kaiser می نامد ، این اقیانوس و دیجیمون های اطرافش را تسخیر کرده و قصد کشتن آنهارا دارد!آنها از هیکاری تقاضای کمک کردند و معتقد بودند که نوری که از هیکاری ساطع میشود ، قابلیت از بین بردن فنرهای شیطانی را دارد.
[تصویر: 3.PNG]
(سخن نویسنده: پس تا به اینجا متوجه شدیم که هیکاری کامیا ، اولین دیجی ریتری نیست که وارد این جهان میشود!)
در جلوتر میبینیم که AirDramon به آنها حمله کرده و کمی جلوتر ، تاکرو تاکاشی (دیجی ریتر صاحب نشان امید) به همراه تیلمون و پاتامون ، فریاد کمک هیکاری را از دنیای واقعی شنیده و به دنیای مرموز نقل مکان میکنند.

[تصویر: 5.PNG][تصویر: 4.PNG]

پس از مبارزه ی سخت با Airdramon و شکست دادن او، آنها درنهایت برج تاریکی موجود در آن منطقه (که شبیه فانوس دریایی بود) را ازبین برده و فنرهای شیطانی را از دست هانگیمون ها درمی آورند.اما پس از اینکه فنرها از دست هانگیمون ها بیرون آمد، هانگیمون ها به موجودات ناشناسی تغییر شکل دادند.آنها به هیکاری گفتند که دلیل صداکردن او به این دنیا ، درواقع این بوده که هیکاری با آنها ازدواج کند و نسل این موجودات ناشناس را گسترش دهد.آن موجودات تنها هیکاری را لایق این کار میدانستند!)


[تصویر: 6.PNG]

آنها در ادامه به این مورد اشاره کردند که برای موجودی کار میکنند که او را "خدا" یا همان God میخواندند.در ادامه با حمله ی آنجوومون ، آن موجودات به سمت دریا (مکانی که خدایشان در آنجا قرار داشت) فرار کردند تا منتظر فرصت برای حمله به دنیای دیجیتالی شوند. آنها در راه برگشت به هیکاری خاطرنشان کردند که از پیشنهاد آنان پشیمان نخواهد شد!!!
هیکاری پس از شنیدن این موضوع به شدت آزرده خاطر شد و خواستار رفتن از آن دنیای مرموز شد.


[تصویر: 7.PNG]

در ادامه تاکرو و هیکاری از آن دنیا به سمت دنیای واقعی فرار کردند.اما پس از رفتن دیجی ریتر ها ، فرمانروای آن موجودات ناشناس از اقیانوس سربرآورد! اپیزود در همین جا با طرح یک سوال تمام میشود!

"تاکرو و هیکاری توانستند از این دنیای مرموز جان سالم بدر ببرند.دنیایی که با دنیای واقعی و دنیای دیجیتالی تفاوت داشت! این دنیا چه میتواند باشد؟ آیا در آینده نیز با این دنیا برخورد خواهند داشت؟"

[تصویر: 8.PNG]

در اپیزود 31 از این سری ، باز متوجه میشویم که هیکاری ، به همراه میاکو و ایچیجوجی کن (دوتن از دیجی ریتر های فصل 2) بطور ناگهانی از دنیای دیجیتالی ، وارد این دنیا میشوند. پس تا اینجا معلوم شد که هم از دنیای واقعی و هم از دنیای دیجیتالی نیز میتوان به این دنیا ی مرموز سفر کرد!
در این اپیزود نیز معلوم میشود که کن نیز قبلا به این دنیا سفر کرده بود.با وجود اینکه کن از تاریکی و قدرت آن میترسید ، در زمانی که فقط 5 سال داشت ، به این دنیا آمده و دیجیوایس خود را در اقیانوس این جهان مرموز تقویت کرده بود. (ماجرای ایچیجوجی کن را در این توپیک بخوانید.)
[تصویر: attachment.php?thumbnail=75572]
[تصویر: 11.PNG]

این جهان مرموز (وبخصوص آن اقیانوس تاریک) برای کن بسیار وحشتناک بود و علت آن نیز وحشت کن از این اقیانوس تاریک است.


[تصویر: 10.PNG]

چیز جالبی که درمورد این دنیا وجود دارد این است که این دنیا دقیقا در دنیای دیجیتالی و واقعی نشانده شده است. لذا افراد این جهان مرموز میتوانند افراد دنیای واقعی و دیجیتالی را ببینند.اما افراد دنیای دیجیتالی و واقعی ، قادر به دیدن این دنیا نیستند!


[تصویر: 9.PNG]
میاکو نیز با هیکاری و کن وارد این دنیا شده بود ولی در ابتدا نمیتوانست این دنیای مرموز را ببیند.اما با قدرت یکدلی ، توانست این اقیانوس تاریک را نظاره کرده و سرانجام این یکدلی ، باعث بوجود آمدن Sylphymon شد که از ترکیب تیلمون و آکوئیلامون بوجود آمد و آنها را دوباره از این دنیا نجات داد.
[تصویر: 12.PNG] [تصویر: 13.PNG]
حتما به خاطر دارید که در اپیزود های آخر این سری ، دیجیمونی شیطانی در درجه ی مگا به اسم Daemon با لشکرخود به دنیای واقعی حمله میکند.با کمک های Gennai ، همه ی دیجی ریتر ها با یکدیگر همکاری کردند و پس از نبردی نفس گیر ،توانستند دائمون را شکست دهند.دائمون که اوضاع را جالب نمیدید، دروازه ای به دنیای دیجیتالی باز کرد تا تجدید قوا کند. اما به پیشنهاد کن ، دیجی ریترها دروازه ی دنیای دیجیتالی را مسدود کرده و دروازه ای به سمت جهان مرموز باز کردند و دائمون را وارد این دنیای مرموز کردند.

[تصویر: 14.PNG] [تصویر: 15.PNG]
دائمون ابتدا متعجب شده و این دنیا را Dagomon's Ocean (یعنی اقیانوس متعلق به داگومون) صدا کرد. اما در ادامه قهقهه زنان به دیجی ریترها گفت که بزودی از فرستادن او به این دنیای مرموز پشیمان خواهند شد! پرونده در همینجا تمام میشود!

[تصویر: 17.PNG]

(سوال: داگومون کیست؟ این دیجیمون درجه ی اولتیمیت ، چه ربطی به این دنیای مرموز دارد؟ آیا داگومون همان فرمانروای دنیای مرموز است؟ اگر نگاهی به عکس داگومون بیندازیم متوجه میشویم که بسیار به آن موجود تاریک انتهای اپیزود 13 شباهت دارد.

[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcTCjGIwTIb7YC1PIfJi3-Y..._LCpl4Kjow]
اما چیستی این جهان و موجودات آن ، هنوز یک سوال است.)شواهد در سری Digimon Adventure Tri

بی پرده بگوییم.در فیلم جدید این سری که انگوئینگ است ، نیز پرده هایی از این جهان مرموز برداشته شد.
در یکی از اپیزود های این فیلم ، شاهد این بودیم که شخصی از داخل تلفن وارد بدن هیکاری شده و از طریق او با دیجیمون ها صحبت میکرد.آن شخص ادعا کرد که از جهانی موازی با دنیای واقعی و دنیای دیجیتالی با دیجیمونها تماس میگیرد و آنها را تهدید به تخریب دنیای واقعی و ریبوت دیجیتالی کرد. در ادامه ، شخصی دیجیمون شناس به نام "هیمه کاوا"به دیجی ریترها پیشنهاد اجرای طرح ریبوت ، پیش از ریبوت خودبخودی دنیای دیجیتالی نمود تا اثرحمله ی آن موجود مرموز را خنثی کندو بیماری مرموزی که بلاگیر دیجیمون ها میشد و آنهارا به دیجیمون های خبیث تبدیل میکرد را از بین ببرد.
[تصویر: 18.PNG]

در قسمتی دیگر از این فیلم ، شاهد این هستیم که بخشی از مبارزه ی روزه مون و وایکمون با امپریالدرامون (ویروسی شده) در داخل همین دنیای ناشناس اتفاق می افتد و امپریالدرامون ویروسی در همین دنیا با دیجیمون کاییزر صحبت میکرد و از او فرمان میگرفت.
[تصویر: 19.PNG]

(سخن نویسنده: موضوع جالبی که ذهن مارامشغول کرده ، این است که دیجیمون کاییزر ،احتمالا یک شخص خاص نیست ! چراکه در فصل دوم ، ایچیجوجی کن در قالب دیجیمون کاییزر بود و بعد از پیوستن به دیگر دیجی ریتر ها ، هم اکنون در این فیلم میبینیم که Ilya Gennai (مردی جوان که در فصل اول و دوم به دیجی ریترها کمک میکرد .) صاحب این منصب شده است و جالبتر اینکه هیمه کاوا نیز همدست اوست! شخصیت دیجیمون کاییزر کاملا مرتبط به این جهان سوم است و هنوز معلوم نشده که چرا.

[تصویر: 187?cb=20120116134737]
آیا گنای و هیمه کاوا دونفر از همان دیجی ریترهای اولیه هستند؟ چرا گنای که در دوسری قبل به دیجی ریترها کمک میکرده ف هم اکنون از دور با آنها دشمنی میکند؟
در این فیلم شاهد دیجیمونی جدید هستیم که بیماری را باخود به دنیای دیجیتالی آورده است و پس از ریبوت دنیای دیجیتالی نیز حافظه ی خود را برخلاف دیجیمون های دیگر از دست نداده بود.این دیجیمون پارتنر دارد.اسم پارتنرش میکو ، واسم خودش نیز میکومون نهاده شده است.
احتمال قدرتمندی وجود دارد که میکومون از داخل همین جهان موازی وارد دنیای دیجیتالی شده و برخلاف قلب مهربانش ، دیجیمون هارابیمار کرده بود.
هنوز چیستی این دنیای مرموز ، برای ما مبهم است.باشد که در قسمتهای بعدی از این سری ، چیزهای بیشتری نسبت به این جهان بدانیم.)پست اول این توپیک در دسترس تکمیل است.اما شما میتوانید نظرات خودرا در این مورد داخل توپیک بگویید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/11/13 10:29 PM، توسط Giga Byte.)
2016/11/13 09:54 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
مدیرکل انجمنارسال‌ها: 5,350
تاریخ عضویت: Jul 2010
اعتبار: 1890.0
ارسال: #2
RE: جهان سوم
این مطلب خیلی جالب و کاملی بود. ممنون که وقت گذاشتید و اینا رو نوشتید
2016/11/14 04:41 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)ارسال‌ها: 6,062
تاریخ عضویت: Oct 2014
اعتبار: 1335.0
ارسال: #3
RE: جهان سوم
(2016/11/14 04:41 AM)'!Web Prince' نوشته شده توسط:  این مطلب خیلی جالب و کاملی بود. ممنون که وقت گذاشتید و اینا رو نوشتید

 

ممنون ولی هنوز کامل نیست و توی سری بصورت یه راز باقی مونده. twisted evil
امیدواریم که توی اپیزود های بعدی دیجیمون ادونچر ترای ، این راز ناکامل مشخص بشه. Smile

 
2016/11/14 06:35 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
مدیرکل انجمنارسال‌ها: 5,350
تاریخ عضویت: Jul 2010
اعتبار: 1890.0
ارسال: #4
RE: جهان سوم
همین راز بودنش باعث جذابیت این دنیا شده
2016/11/14 07:13 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shizuko yagami
×خبرگزاری نویسندگی×

*


ارسال‌ها: 4,212
تاریخ عضویت: Jan 2016
اعتبار: 753.0
ارسال: #5
RE: جهان سوم
خیلی جالب بودtwisted evil
من فقط سری 1 رو دیدم....پس گنای با دیجی ریتر ها دشمن میشه؟؟جالبه...
محتوای مخفی (Click to View)
پس یعنی ممکنه گنای و اون پسره هیمه کاوا دیجیریتر های قبلی باشن...؟؟!
2016/11/14 08:51 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)ارسال‌ها: 6,062
تاریخ عضویت: Oct 2014
اعتبار: 1335.0
ارسال: #6
RE: جهان سوم
(2016/11/14 08:51 PM)'Reiji sakamaki' نوشته شده توسط:  خیلی جالب بودtwisted evil
من فقط سری 1 رو دیدم....پس گنای با دیجی ریتر ها دشمن میشه؟؟جالبه...
محتوای مخفی (Click to View)
پس یعنی ممکنه گنای و اون پسره هیمه کاوا دیجیریتر های قبلی باشن...؟؟!

 

ای بابا اسپویل شد که برات. twisted evil نه هنوز معلوم نیست گنای واقعا دشمنه ویا کسی هست که خودشو شبیه گنای کرده.چون گنای توی فصل 1 پیر بود و توی فصل دو جوون و خوشتیپ میشه: twisted evil

[تصویر: digimon-dark-gennai.jpg?itok=dhbsVzji]

هیمه کاوا پسر نیست رجی جان. twisted evil دختره. توی دیجیمون ادونچر ترای به دیجی ریتر ها کمک میکرد. twisted evil

[تصویر: tumblr_o2f2qaxd091r9d4k9o1_500.gif]
نقل قول: همین راز بودنش باعث جذابیت این دنیا شده
منم موافقم. یه جورایی فکر کنم فراخوانده شدن دیجی ریترها از همون فصل اول و شروع مشکلات توی دنیای دیجیتالی زیر سر همین دنیای مرموز باشه. اول با اومدن آپوکالیمون و بعدش موجودات ناشناخته ی دیگه.
2016/11/14 09:11 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Yu_chan
Red Kingارسال‌ها: 2,820
تاریخ عضویت: Jun 2015
اعتبار: 1067.0
ارسال: #7
RE: جهان سوم
واییی خدای من باید در اولین فرصت ادامه رو ببینمtwisted evil
کاوا و گنای یعنی دو تا از همون دیجیریتر ها هستن؟؟twisted evil
از اولشم به گنای شک داشتم میدونستم این کمک هاش از روی دلسوزی نیست :// پس که نسبتا دشمن دیجیریتر هاست ://
واییی کلی سوال اومد تو ذهنمtwisted evil یکیش درباره دیجیمون دنیای مرموز ://

دست گلت درد نکنه خیلی جالب و البته پر از سوال و راز بودtwisted evil
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/11/14 09:45 PM، توسط Yu_chan.)
2016/11/14 09:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)ارسال‌ها: 6,062
تاریخ عضویت: Oct 2014
اعتبار: 1335.0
ارسال: #8
RE: جهان سوم
(2016/11/14 09:44 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  واییی خدای من باید در اولین فرصت ادامه رو ببینمtwisted evil
کاوا و گنای یعنی دو تا از همون دیجیریتر ها هستن؟؟twisted evil
از اولشم به گنای شک داشتم میدونستم این کمک هاش از روی دلسوزی نیست :// پس که نسبتا دشمن دیجیریتر هاست ://
واییی کلی سوال اومد تو ذهنمtwisted evil یکیش درباره دیجیمون دنیای مرموز ://

دست گلت درد نکنه خیلی جالب و البته پر از سوال و راز بودtwisted evil

 


آره ساجده تند تند دانلود کن ببین. twisted evil
فیلم جدید هم زمانش نزدیکه و خیلی از چیزارو اسپویل میکنه. twisted evil
آره اون چیزی که درمورد گنای و هیمه کاوا توی اپیزود 13 نشون داد برق از سرم پروند. twisted evil

خطر اسپویل twisted evil

ممنون کارخاصی نکردم که. twisted evil ادامه ی ماجرا رو خود انیمه رقم میزنه.
2016/11/14 11:00 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Yu_chan
Red Kingارسال‌ها: 2,820
تاریخ عضویت: Jun 2015
اعتبار: 1067.0
ارسال: #9
RE: جهان سوم
(2016/11/14 11:00 PM)Giga Byte نوشته شده توسط:  
(2016/11/14 09:44 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  واییی خدای من باید در اولین فرصت ادامه رو ببینمtwisted evil
کاوا و گنای یعنی دو تا از همون دیجیریتر ها هستن؟؟twisted evil
از اولشم به گنای شک داشتم میدونستم این کمک هاش از روی دلسوزی نیست :// پس که نسبتا دشمن دیجیریتر هاست ://
واییی کلی سوال اومد تو ذهنمtwisted evil یکیش درباره دیجیمون دنیای مرموز ://

دست گلت درد نکنه خیلی جالب و البته پر از سوال و راز بودtwisted evil


آره ساجده تند تند دانلود کن ببین. twisted evil
فیلم جدید هم زمانش نزدیکه و خیلی از چیزارو اسپویل میکنه. twisted evil
آره اون چیزی که درمورد گنای و هیمه کاوا توی اپیزود 13 نشون داد برق از سرم پروند. twisted evil

خطر اسپویل twisted evil

ممنون کارخاصی نکردم که. twisted evil ادامه ی ماجرا رو خود انیمه رقم میزنه.
آره آره باید از اول ادونچر ترای ببینمtwisted evil
آرهـــــــــ باید خودمو هر جور شده برسونمtwisted evil البته اگر هم نشد مشکلی نیست به نفع من میشه که پشت سر هم میبینمtwisted evil
یعنی حدس میزدما ولی دیگه در حد حدس بود فکر نمیکردم واقعا گنای خودش یکی از همونا باشه و تازه با هیمه کاوا هم ارتباط داشته باشهtwisted evil

محتوای مخفی (Click to View)

نه نگو عزیزم با این توضیح کامل و یه فلش بک من کلا انگیزه ـم واسه دنبال کردنش چند برابر شدtwisted evil
درسته ولی گاهی یه توضیح به زبون روون خیلی خوبهtwisted evil
2016/11/15 06:19 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)ارسال‌ها: 6,062
تاریخ عضویت: Oct 2014
اعتبار: 1335.0
ارسال: #10
RE: جهان سوم
(2016/11/15 06:19 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2016/11/14 11:00 PM)'Giga Byte' نوشته شده توسط:  
(2016/11/14 09:44 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  واییی خدای من باید در اولین فرصت ادامه رو ببینمtwisted evil
کاوا و گنای یعنی دو تا از همون دیجیریتر ها هستن؟؟twisted evil
از اولشم به گنای شک داشتم میدونستم این کمک هاش از روی دلسوزی نیست :// پس که نسبتا دشمن دیجیریتر هاست ://
واییی کلی سوال اومد تو ذهنمtwisted evil یکیش درباره دیجیمون دنیای مرموز ://

دست گلت درد نکنه خیلی جالب و البته پر از سوال و راز بودtwisted evil

 


آره ساجده تند تند دانلود کن ببین. twisted evil
فیلم جدید هم زمانش نزدیکه و خیلی از چیزارو اسپویل میکنه. twisted evil
آره اون چیزی که درمورد گنای و هیمه کاوا توی اپیزود 13 نشون داد برق از سرم پروند. twisted evil

خطر اسپویل twisted evil

ممنون کارخاصی نکردم که. twisted evil ادامه ی ماجرا رو خود انیمه رقم میزنه.

 
آره آره باید از اول ادونچر ترای ببینمtwisted evil
آرهـــــــــ باید خودمو هر جور شده برسونمtwisted evil البته اگر هم نشد مشکلی نیست به نفع من میشه که پشت سر هم میبینمtwisted evil
یعنی حدس میزدما ولی دیگه در حد حدس بود فکر نمیکردم واقعا گنای خودش یکی از همونا باشه و تازه با هیمه کاوا هم ارتباط داشته باشهtwisted evil

محتوای مخفی (Click to View)

نه نگو عزیزم با این توضیح کامل و یه فلش بک من کلا انگیزه ـم واسه دنبال کردنش چند برابر شدtwisted evil
درسته ولی گاهی یه توضیح به زبون روون خیلی خوبهtwisted evil

 
آره مخصوصا روی تیکه های ابتدایی اپیزود 1 مانور بده. twisted evil
جدی ؟ممنونم. twisted evil


 
2016/11/15 06:37 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.