زمان کنونی: 2017/05/24, 09:15 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)


زمان کنونی: 2017/05/24, 09:15 PMارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

بیوگرافی زیدان ترایبال

نویسنده پیام
Fushimi-kun
!Fushimi Batoارسال‌ها: 3,275
تاریخ عضویت: Feb 2015
اعتبار: 541.0
ارسال: #1
بیوگرافی زیدان ترایبال
زيدان ترايبال
نژاد : گنوم
سن :16
ماه تولد : سپتامبر
محل تولد : ليندبلوم
سلاح ها و سبك مبارزه : سلاح اولتيما
وابستگي ها ي خانوادگي :گارلند (خالق)
چهره و شخصيت :
زيدان موهاي بلوند و بلندي دارد كه به شكل دم اسبي پشت سرش بسته شده اند . وي همچنين چشماني آبي دارد و دمي شبيه دم ميمون كه نشان گنوم بودنش است. وقتي از قدرت ترنس استفاده مي كند ، موهايش صورتي و بلند تر شده و پشم زخيم صورتي جايگزين لباس هايش مي شود . مشخص نيست كه او در حالت غير ترنس (معمولي ) خود نيز پشم دارد يا نه.
زيدان كمي دختر باز است (تقريبا تمام شخصيت اول ها به جز كلود و سيسيل ظاهرا از اين خصلت برخوردارند) . وي همچنين افراد گروهش را درباره ي مسائل زندگي ارشاد مي كند و طرز حرف زدنش خيلي معمولي و خودماني است.
با وجود اعتماد به نفس بالايش زيدان كمي در مورد گذشته و تنهايي عجيبش نامطمئن است. با وجود شخصيت شاد و هيجان زده اي كه معمولا از خود نشان مي دهد ، زيدان از آن دسته افرادي است كه زود ناراحت شده و احساس تنهايي مي كنند و در خلوتشان هميشه از خود مي پرسند كه چرا به وجود آمده اند.
با وجود اهميتي بسياري كه به دوستي مي دهد ، سعي مي كند تا مشكلاتش را براي خودش نگهدارد.
با وجود شخصيت معمولا آرامش زيدان پتانسيل از كوره در رفتن را نيز دارد همان طور كه بعد از آگاه شدن از گذشته اش آنقدر عصباني مي شود كه تصميم مي گيرد هولوگرام گارلند را نابود كند.
زيدان به گارنت علاقه دارد و براي وي وي مانند يك برادر بزرگتر است و برخوردش با همه حتي با كسانيكه دوستش ندارند، دوستانه است.
داستان زندگي :
زيدان در ابتدا زندگي خودش را به عنوان يك فرشته ي مرگ كه توسط گارلند خلق شده بود آغاز كرد . آن زمان مردم سياره اي به نام ترا دريافتند كه دنيايشان در حال نابودي است و براي نجات نژادشان كاري را كه در گذشته بارها انجام داده بودند را تكرا كردند : سفر به سيارات ديگر و اين بار نوبت سياره ي گايا بود.
مردم ترا جسم خود را رها كرده و ارواحشان را در پانادومنيوم و تحت حفاظت گارلند مخفي كردند تا "تركيب "كامل شود.
بدبختانه" تركيب" به يك فاجعه ي عظيم بر روي گايا تبديل شده و ارواح مردم ترا وارد مركز گايا شدند.
گارلند مسئول از بين بردن جريان زندگي گايا و جايگزين كردن آن با جريان ارواح ترا شد.گارلند مخلوقات انسان مانندي را به وجود آورد تا ارواح ترا پس از بيدار شدن وارد آنها شوند و به حيات خود ادامه دهند.
در حين نابود كردن جريان زمدگي گايا ، گارلند يكي از ارواح را انتخاب كرده و آن را در بدن يك گنوم به نام كوجا قرار داد تا فرشته ي مرگ باشد و مرگ و نابودي را براي سياره به وجود آورد (آماده ي سكونت ترا شود) . اگرچه بعدا خود گارلند از آ،رينش كوجا به عنوان يك اشتباه ياد كرد كه علت آن بالغ آفريده شدن كوجا بود . يعني كجا هرگز كودكي و احساسات مربوط به آن را درك نكرد بنابراين نمي توانست خودش وارد مرحله ي ترنس شود. قدرت زياد و احساسات نامتعادل باعث شد كوجا بدون فكر دست به هر كاري بزند همين طور كه اختيار بيش از اندازه اش موافق ميل گارلند نبود . گارلند به طور مخفيانه حد و حدودي را براي زنده بودن كوجا تعيين كرد و پس از آن يك گنوم ديگر به وجود آورد تا جاي كوجا را بگيرد و آن گنوم جديد كسي نبود جز زيدان.
زيدان موش آزمايشگاهي گارلند بود . او به صورت يك كودك آفريده شد تا تمام احساست و تجربيات زندگي را در طي بزرگ شدنش بياموزد و آمادگي لازم براي تبديل شدن به فرشته ي مرگ را پيدا كند . به همين دليل زيدان مي توانست به راحتي وارد مرحله ي ترنس شود كاري كه كوجا نمي توانست انجام دهد.
كوجا عصباني از تصميم گارلند ، زيدان را رها كرد . زيدان كه از ماموريت ناخواسته اش آگاه نبود ، خودش را در ليندبلوم يافت جايي كه توسط باكو ،سرپرست تئاتر تانتالوس، بزرگ شد.
12 سال بعد گروه تئاتر مامور مي شوند تا پرنسس گارنت را بدزدند . و البته ماموريت آدم ربايي موفقيت آميز مي شود ولي در هنگام فرار كشتي هواييشان آسيب مي بيند و در جنگل هاي شيطان سقوط مي كند . پس از آن باكو تصميم مي گيرد تا راه فراري از جنگل بيابد ولي زيدان اصرار مي كند تا اول پرنسس گارنت گم شده را پيدا كنند.
بعد از نجات گارنت ، گروه با كمك بلنك راه فراري مي يابند . بلنك قبل از تبديل شدنش به سنگ نقشه ي قاره را در اختيار آنها قرار مي دهد و آنها تصميم مي گيرند تا از طريق يك غار از جنگل خارج شوند ولي يك والتز تاريك انها را طلسم مي كند و همه ي افراد گروه به خواب مي روند به جز زيدان كه مبارزه كرده و والتز را شكست مي دهد.
بعد از خروج از غار ، زيدان براي امنيت گارنت از او مي خواهد تا هويت اصلي اش را پنهان كند و گارنت پذيرفته و نام دگر(خنجر) را براي خود بر مي گزيند.
پس از آگاه شدن از وجود جادوگران سياه در دهكده ي نزديكي آنها گروه به سمت ليندبلوم فرار مي كند . پس از آن مادر گارنت (ملكه) نسبت به نابودي الكساندريا اقدام مي كند و گارنت همراه با استينر براي نجات آنجا و متوقف ساختن مادرش مي رود ولي توسط ملكه زنداني مي شود . زيدان و دوستانش براي نجات او مي روند و پس از درگيري با فرمانده ي ارتش ملكه بئاتريكس و به حالت نيمه مرده در آمدن ، موفق مي شوند خود را مخفيانه سوار كشتي ملكه كنند . آنجا از ترديد بئاتريكس نسبت به ملكه استفاده كرده و قبل از ملكه به زندان گارنت رسيده و او را نجات مي دهند .

بعد از كمي خرده ماجرا ، گروه براي متوقف كردن ملكه به كنار درخت زندگي مي رود و ملكه را د رحال مبارزه با كوجا مي يابند . كوجا ملكه را مي كشد و فرار مي كند. دوستانش به دنبتل او جست و جويشان را آغاز مي كنند و در نهايت در يك قاره زيدان افرادي را مي بيند كه شبيه خودش هستند(مردم ترا) . يكي از آن مردم او را به نزد گارلند برده و گارلند تمام داستان زندگي زيدان و هدف آفرينش وي را برايش بازگو مي كند . زيدان از شدت ناراحتي خودش را در پانادومنيوم حبس مي كند . دوستانش سعي مي كنند به او كمك كنند ولي او انها را مي راند . سرانجام با التماس هاي گارنت او به دوستانش اعتمد مي كند و آنها او را نجات مي دهند.
در حاليكه براي آخرين بار مقابل گارلند قرار گرفته بودند ، كوجا ظاهر شده و گارلند را كشته و از ارواح درون كشتي هوايي براي تبديل شدن به ترانس استفاده مي كند و پس از آگاهي از مرگ قريب الوقوعش سعي مي كند ترا را نابود كند .
زيدان با آگاهي از اينكه هدف بعدي كوجا ، گايا است براي متوقف كردن او روانه مي شود.
در دنياي كرستال ، كوجا را يافته و شكست مي دهند و كوجا در آخرين لحظات انها را به تپه ي مرگ مي فرستد و نكرون (صاحب آن جا) سعي در نابودي آنها مي كند ولي دوستان او را هم شكست مي دهند.
بعد از آن كوجاي در حال مرگ آنها را به گايا بر مي گرداند و همه از هم خداحافظي كرده و راه خود را در پيش مي گيرند مگر زيدان كه مي ماند تا مرگ كوجا را متوقف كند. او وارد درخت زندگي شده و كوجا را نيمه مرده مي يابد و درخت هر دو را مي بلعد.
يك سال بعد در حاليكه همه گمان مي كردند زيدان مرده و گارنت نيز ملكه شده بود ، در يكي از نمايش هاي تانتالوي يكي از بازيگران كه چهره اش پوشيده بود نقاب از چهره مي كشد و همه مي بينند كه او كسي نيست جز زيدان.
2015/06/17 01:02 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
((Sephiroth))
سفیروث فندقیارسال‌ها: 1,254
تاریخ عضویت: Jun 2015
اعتبار: 318.0
ارسال: #2
RE: بیوگرافی زیدان ترایبال
شخصیتشو دوست دارم اگه میشه یه عکس واسه ی شناخت بهتر ازش بزارین.
2015/06/20 02:10 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Fushimi-kun
!Fushimi Batoارسال‌ها: 3,275
تاریخ عضویت: Feb 2015
اعتبار: 541.0
ارسال: #3
RE: بیوگرافی زیدان ترایبال
عکس هایی از این شخصیت:


[تصویر: FFXIV_TT_Zidane_Tribal.png]
[تصویر: PAD_Zidane.png]

[تصویر: Wall_IX_29.jpg][تصویر: Dissidia_Zidane.png][تصویر: Zidane_Tribal_character.png]
2015/06/20 02:21 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mavi
viperارسال‌ها: 124
تاریخ عضویت: Oct 2016
اعتبار: 16.0
ارسال: #4
RE: بیوگرافی زیدان ترایبال
فینگیلیه کهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
2016/10/25 05:24 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zتوجه بیوگرافی شخصیت وینسنت ولنتاین Sephiroth71 23 4,167 2017/05/08 04:59 PM
آخرین ارسال: ((Sephiroth))
  بیوگرافی هوپ Noctis 13 2,014 2017/03/20 08:21 AM
آخرین ارسال: ((Sephiroth))
  بیوگرافی Kain highwind ODESA 3 364 2016/10/27 12:47 AM
آخرین ارسال: ODESA
  بیوگرافی انجیل هیولی Fushimi-kun 2 737 2016/10/25 05:25 PM
آخرین ارسال: mavi
  بیوگرافی سیسیل هاروی Fushimi-kun 2 603 2016/10/25 05:23 PM
آخرین ارسال: maviکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.