زمان کنونی: 2017/01/17, 06:11 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2017/01/17, 06:11 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پونیو روی صخره کنار دریا

نویسنده پیام
missA
بی حوصله پارک انیمه

اعتبار: 3.0
ارسال: #1
پونیو روی صخره کنار دریا
پونیو یکی از کارای هایائو میازاکی هستش این انیمیشن در ۱۹ ژوئیه ۲۰۰۸ در ژاپن و ۱۴ اوت ۲۰۰۹ در آمریکا منتشر شده . پونیو در هفته اول فروش در آمریکا، عنوان نهمین فیلم پرفروش را در بین ۱۰ فیلم برتر به خود اختصاص داد.
این نهمین انیمیشن میازاکی برای استودیو جیبلی و به طور کلی دهمین انیمشنیه که توسط او کارگردانی شده .

این انیمیشن یکی انیمیشنای مورد علاقه منه. سبک اروم و بچگونشو خیلی دوست دارم.بنظرم خیلی لطیفه.

داستان درباره یه ماهی به اسم پونیو و یه پسربچه به اسم سوسوکه ست.سوسوکه با مادرش تو خونه بالای تپه نزدیک دریا زندگی میکنه و پدر سوسوکه هم تو نیروی دریایی کار میکنه.یه روز که سوسوکه رفته بود کنار دریا یه ماهی قرمز پیدا میکنه و اونو میزاره تو یه سطل و با خودش میبره مهدکوک.
پونیو یه ماهی کوچیک و شیطونه که از دست پدرش فرار کرده. اتفاقی باعث میشه که یه محلول جادویی توی دریا پخش بشه و یه طوفان بزرگ بوجود بیاد. در این بین سوسوکه و مادرش بخاطر طوفان دارن بسرعت با ماشین به خونه برمیگردن.پونیو که دلش میخواد برگرده پیش سوسوکه در حالی که رو موجا میدوه ماشینو دنبال میکنه.اخرش پونیو که حالا به یه دختربچه تبدیل شده به سوسوکه میرسه.سوسوکه و مادرش پونیو رو میبرن داخل خونه.مادر سوسوکه مجبور میشه بره شهر و تا صبح برنمیگرده واسه همین سوسوکه و پونیو با یه قایق اسباب بازی که پونیو با قدرت جادوییش اونو بزرگ کرده میرن دنبال مادر سوسوکه.
اخرش مادر سوسوکه رو تو خونه افتابگردان که برای افراد پیره پیدا میکنن و میفهمن که مادر پونیو هم اونجاست.اخرش مادر پونیو اجازه میده که پونیو انسان بمونه و با سوسوکه بزرگ بشه...

من اون قسمتیو که پونیو رو موجا میدویدو خیلی دوست دارم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/05/21 09:36 PM، توسط missA.)
2015/05/21 09:34 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Sherlock Holmes
کارآگاه پارک انیمه

اعتبار: 1317.0
ارسال: #2
RE: پونیو روی صخره کنار دریا
خخخخخ
من عاشق این انیمیشنم twisted evil
2016/09/28 09:56 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.