زمان کنونی: 2024/04/18, 04:36 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/18, 04:36 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بلفی و لی لی بیت - The Littl' Bits

نویسنده پیام
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #1
بلفی و لی لی بیت - The Littl' Bits
بلفی و لی لی بیت، کوتوله های جنگل، یه انیمۀ قدیمی هست که در 26 قسمت سال 1980 ساخته و پخش شده
این انیمه داستان آدم کوچولوهایی به اسم پیکسی (pixi) هست که توی یک دهکدۀ کوچک در جنگل فوتهیل Foothill زندگی میکنند و در مورد زندگی چهار شخصیت اصلی یعنی ویلی بیت (بلفی) Willibit ، لی لی بیت، اسنگل بیت (ناپولی) Snagglebit، چیپ Chip و براونی بیت Browniebit هست.
اسنگل بیت پسر مغرور شهردار هست و از لی لی بیت خوشش میاد ولی لی لی بیت با ویلی بیت دوسته و به اون توجهی نداره، این باعث میشه که بین اونا درگیری های کوچکی بخاطر حسودی رخ بده ولی اونا در کل با هم مشکل زیادی ندارن. اسنگل بیت با چیپ و براونی بیت (که خیلی از عموی لی لی بیت که دکتر دهکده هست خوشش میاد و میخواد در آینده دکتر بشه) دوست هست و بیشتر وقتش رو با اونا میگذرونه
خواهر کوچولوی ویلی بیت تینی بیت Teenybit هم که با اسکری بیت Scarybit پیرزنی که همه ازش میترسن چون فکر میکنن که جادوگر وحشتناکی هست ولی در واقع فقط یه پیرزن غرغرو هست که به یه همنشین نیاز داره، دوسته هم یکی از شخصیتهای دیگۀ این انیمه هست
اسنوزابیت Snoozabit عموی لی لی بیت هست که به نوشیدن نوشیدنیهای غیرمجاز علاقۀ زیادی داره و توی این کار افراط میکنه و همیشه لی لی بیت رو مجبور میکنه که مواظب باشه که کسی متوجه افراطش توی نوشیدن نباشه. البته در دوبلۀ انگلیسی که در آمریکا پخش شد این نقش رو به گونه ای تغییر دادند که بنظر برسه اسنوزابیت از یه بیماری رنج میبره و بخاطر همین مدام چرتش میگیره!
دکتر استوزابیت از زمان کودکی از لی لی بیت نگهداری میکنه و بهش گفته که بابا و مامانش کمی بعد از تولدش مردن. نداشتن پدر و مادر باعث افسردگی لی لی بیت میشه، بخصوص وقتی که می بینه دوستاش با بابا و مامانشون خوش میگذرونن. البته در دو قسمت مونده به پایان انیمه (قسمت 24) مشخص میشه که پدرومادرش زنده هستند و واندربیت Wanderbits هستند (یعنی از نسل Builderbitها که بخاطر بدرفتاری با حیوانات که نزدیک بود باعث انقراض اونا بشن، از جنگل فوتهیل تبعید شدند ) هستند. در قسمت بعدی اهالی دهکده به پدر و مادر لی لی بیت اجازه میدن که با بچه اشون توی جنگل فوتهیل زندگی کنن و در قسمت آخر یه زلزلۀ قوی جنگل رو زیر و رو میکنه که باعث میشه اهالی دهکده دست به دست هم بدن که دوباره دهکده اشون رو از اول بسازند...
2011/08/17 02:57 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
((SaJJaD))
CaptainSmoker

اعتبار: 443.0
ارسال: #2
RE: بلفی و لی لی بیت - The Littl' Bits
یادش بخیر یه زمون بچه بودیم ساعت 9 صبح اینا اینو میداد فکر کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من زیاد طرفدارش نبودم چون معتقد بودم مال دختره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی خب چند قسمتش رو دیده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/08/17 05:02 PM
انلیا
خدا دوست دارم

اعتبار: 62.0
ارسال: #3
کارتون قشنگیه من دوسش دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/22 01:13 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #4
(2011/08/17 05:02 PM)Captain Smoker نوشته شده توسط:  یادش بخیر یه زمون بچه بودیم ساعت 9 صبح اینا اینو میداد فکر کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من زیاد طرفدارش نبودم چون معتقد بودم مال دختره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی خب چند قسمتش رو دیده بودم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمه به این خوبی! کجاش دخترونه هست؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/26 01:55 PM
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #5
بلفي دختر بود نه ؟

من اينو خيلي ميديدمش تو زمان خودش . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/07/30 01:44 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #6
اینروزا شبکه پویا هر شب ساعت 9:20 این کارتون رو پخش میکنه. تکرارش هم ساعت 12:30 ظهره
2013/03/04 10:40 AM
2rsa
❤مَن پُرَم اَز حِِسِ خُوب❤

*

اعتبار: 2253.0
ارسال: #7
 من کارتونشو داشتم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی از کارتونای مورد علاقم بود اما الآن هیچی ازش یادم نمیاد@_@
2017/02/25 05:55 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #8
واااااااااا یعنی چی که یادتون نمیاد این کارتون در مورد چی بود؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/02/25 07:16 PM
2rsa
❤مَن پُرَم اَز حِِسِ خُوب❤

*

اعتبار: 2253.0
ارسال: #9
(2017/02/25 07:16 PM)!Web Prince نوشته شده توسط:  واااااااااا یعنی چی که یادتون نمیاد این کارتون در مورد چی بود؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یادم نمیاد @_@ هیچی! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط میدونم آدم کوچولو بودن تو قارچا و تو جنگل زندگی میکردندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بلفی و لی لی هم باهم رفیق بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یادم میاد تمشکم میخوردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/02/25 07:18 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #10
خب همینی که گفتین داستان این کارتون بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرا میگین یادتون نمیاد؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/02/25 07:20 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان