زمان کنونی: 2024/06/30, 02:28 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 02:28 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هولوهاي نقاب شكسته

نویسنده پیام
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #1
هولوهاي نقاب شكسته
(بسم الله الرحمن الرحیم)
موضوع مقاله:هولوهای نقاب شکسته(همه جیزدرباره ی تایتوکبو)
توسط:محمدارشیا
--------------------------------------------------------------------------------------
مقاله ی حاضربیوگرافی تایتوکبونویسنده مجموعه بلیچ است.
مقدمه
بلیچی یکی ازمجموعه مانگای ژاپنی است که((تایتوکبو)) نویسنده ی آن است ژانراین داستان اکشن,فراطبیعی وتخیلی است ,بلیچ داستان ماجراجویانه
((ایچیکوکوروساکی)) رادنبال می کند .
پردازش موضوع
نوریاکی متولد36ژوئن1977هیروشیمای ژاپن است.اوفرزند نماینده شهراست.وی هیچگاه نقاشی راتا17سالگی جدی نمی گرفت اماپس ازدیدن سری توپ اژدها تصمیم گرفت تایک تصویرگرمانگا شود.اودرسن18سالگی اولین طرح های پودرزامبی رااتودزداماآن هاردشد.پودرزامبی چندین بارردشداماسرانجام زمانی که کوبوبه سن22رسید طرح های اوبرای شونن جامپ,موردتاییدقرارگرفت هرچنداین اثربه دلیل محبوبیت کم خیلی طولانی مدت منتشرشد.داستان بعدی اوبلیچ درسال20001آغازشد.نوریاکی انتظارداشت که نهایتا این اثرراحداکثرتا5سال ادامه دهد امادرژوئن2010اوازمرز400فصل نیز گذشت.درسال2005اثراوبرنده جایزه شوگاکوکان مانگاشد. دریک برنامه رادیویی((ماساکازوموریتا))صد اپیشه کوروساکی ایچیگومصاحبه ای باراوانجام داد ودرآن تایتو(نام هنری کوبو باگویش ژاپنی)به سوالات بسیاری ازهواداران اثرپاسخ داد.
منبعمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهلبان انیمیشن
2011/08/08 12:42 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
lirael
green-sis

اعتبار: 113.0
ارسال: #2
RE: هولوهاي نقاب شكسته
چه جالب من فکر می کردم مانگاکا ها از بچگی شروع به کشیدن می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خیلی دوست دارم متن مصاحبشو بخونم اگه کسی پیدا کرد حتما بگه هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/08/10 10:40 PM
Kurama
The YelLoW FlaSh

ارسال: #3
RE: هولوهاي نقاب شكسته
خیلی جالب بود اسم گردآورنده ایناشو نمیدونستم
2011/08/10 10:52 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان