زمان کنونی: 2017/04/30, 08:21 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2017/04/30, 08:21 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث درباره مانگا بسکتبال کوروکو بازی اضافه kuroko basketball - kuroko no basuke

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2625.0
ارسال: #1
بحث درباره مانگا بسکتبال کوروکو بازی اضافه kuroko basketball - kuroko no basuke

اینجا درباره این مانگا بسکتبال کوروکو - بازی اضافه بحث کنیم[تصویر:  400.gif]

تاپیک دانلود مانگا

مانگای فارسی بسکتبال کوروکو - بازی اضافه - kuroko no basket - extra game

همون طور که قبلا گفته شد مانگاکای کوروکو نو بسکه فوجیماکی گفته بود که می خواد یه ادامه برای مانگای کوروکو نو بسکه بنویسه و البتته مشخص نکرده که قراره وان شات باشه یا یه داستان کوتاه یه مانگای بلند

نقل قول: همینطورمانگاکا این داستان یعنیTadatoshi Fujimaki اعلام کرده که از 29 دسامبر امسال ادامه ی برای این مانگا نوشته خواهدشد .
منبع خبر سایت ANN
اینجا رو کلیک کنیند

(2014/10/29 09:59 PM)Merida نوشته شده توسط:  به نظر من اگه ماناگاکاش عاقل باشه که نیست twisted evil هم یه فلش بک میده هم آینده رو مینویسه ولی اگه اشتباه نکنم تو خبر مانگاش نوشته بود بعد از اتفاق های وینتر کاپه . یا شاید من اشتباه برداشت کردم نگاه می کنم می گم .

نقل قول: This year's fifth issue of Shueisha's Jump Next magazine is announcing on Tuesday that Tadatoshi Fujimaki will launch a sequel to his Kuroko no Basuke (Kuroko's Basketball) manga in the next issue on December 29. The series will be set after the "moving finale" of the main Kuroko's Basketball manga. The new manga's debut will feature a color opening page and art on the magazine's cover.

این متن خبرش از سایت ANN

امروز در حال گشت زدن بودم که اینو دیدم : به احتمال در ادامه مانگا ، قراره نسل معجزه با یه تیم بسکتبال خیابانی امریکاییی مسابقه بدن . خود مانگاکا گفته بوده که من آرزوم ین بوده که نسل معجزه دوباره دور هم جمع بشن و با کوروکو در کنار هم بازی کنن

https://twitter.com/KnBWiki/status/54423...28/photo/1

نقل قول: Probably a new issue

EDIT: Here's the translation for the issue. Reposting it since i can't change the date. Translation thanks to
http://
jcminwell.tumblr.com/post/
104621818235/extra-game

Interviewer: Then, please tell me what you can about the extra story in “JumpNEXT!!” and your next work!

Fujimaki: The plan is for the extra story to be a story that was born from my wish for the Generation of Miracles to team up with Kuroko once again. However, because in the WC final I got very close to crossing the line of “any more and I’ll no longer be able to maintain the power balance” which I had set myself before KnB began serialization, I don’t think it will run for very long
.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/02/10 09:53 PM، توسط Merida.)
2014/12/21 12:53 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #2
RE: ادامه مانگای کوروکو - آخرین خبر
نقل قول: امروز در حال گشت زدن بودم که اینو دیدم : به احتمال در ادامه مانگا ، قراره نسل معجزه با یه تیم بسکتبال خیابانی امریکاییی مسابقه بدن . خود مانگاکا گفته بوده که من آرزوم ین بوده که نسل معجزه دوباره دور هم جمع بشن و با کوروکو در کنار هم بازی کنن
وااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییی باورمممممممممممممم نمیشه که آرزوی من آرزوی مانگاکا هم بوده twisted evil
شما و یسنا یادتونههههههههههههه اولش می گفتم دوست دارم کوروکو دوباره با GOM بازی کنههههههههههههه

خیییییییییلیییییییییییی خوب میشههههههههههههههههAngelAngelAngelAngelAngel

البته یه سوال یعنی فقط می خواد همونو بنویسه ؟ دیگه هیچ کاری نمی خواد بکنه ؟ twisted evil بریم بزنیمش twisted evil
2014/12/21 01:07 AM
Merida
....

ارسال: #3
(2014/12/21 01:07 AM)Roya نوشته شده توسط:  
نقل قول: امروز در حال گشت زدن بودم که اینو دیدم : به احتمال در ادامه مانگا ، قراره نسل معجزه با یه تیم بسکتبال خیابانی امریکاییی مسابقه بدن . خود مانگاکا گفته بوده که من آرزوم ین بوده که نسل معجزه دوباره دور هم جمع بشن و با کوروکو در کنار هم بازی کنن
وااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییی باورمممممممممممممم نمیشه که آرزوی من آرزوی مانگاکا هم بوده twisted evil
شما و یسنا یادتونههههههههههههه اولش می گفتم دوست دارم کوروکو دوباره با GOM بازی کنههههههههههههه

خیییییییییلیییییییییییی خوب میشههههههههههههههههAngelAngelAngelAngelAngel

البته یه سوال یعنی فقط می خواد همونو بنویسه ؟ دیگه هیچ کاری نمی خواد بکنه ؟ twisted evil بریم بزنیمش twisted evil

نمی دونم این نویسنده جون می گیره تا یه کلمه حرف بزنه باید صبر کنیم دیگه ببینیم می خواد چی بنویسه وان شات بنویسه یه چیز درست حسابی بنویسه اخه مجله ش هم عوض شده رفته ماهنامه شایید می خواد اینو وان شات بنویسه یا یه چیز دو سه چپتری بنویسه اگه دید فروشش خوبه تقاضا زیاد دارن ادامه شو ببویسه .. ببین خودش گفته من تقریبا همه چیو تو وینتر کاپ رو کردم ..
2014/12/21 01:20 AM
!Melody
Phantom

اعتبار: 656.0
ارسال: #4
اینطوری عاااالی میشه. میتونیم بازی کل نسل معجزه رو یه جا با سیجرو ببینیم.
فکنم وان شات باشه چون اگه بخواد ادامه بده باید موضوع رو دوباره بپیچونه و به قول مانگاکا همه چیو تو وینتر کاپ رو کرده.
شاید بخواد یه نسل معجزه دیگه از اون خیابونیا بسازهtwisted evil
2014/12/21 12:19 PM
Merida
....

ارسال: #5
ظاهرا کاگامی هم قراره تو تیمشون باشه !
نمی دونم چقدر خبر درسته باید صبر کنیم یه هفته دیگه میاد !

حالا کامنت های بقیه !!

نقل قول: kagami akashi kuroko.. imagine hahaha
کاگامی اکاشی کوروکو ... تصور کن .. هاهاهااااااااا

نقل قول: The Sequel will focus on Kuroko with the Generation of Miracles. But I want Kuroko to be Aomine's shadow again! Not ALWAYS Kagami it's not fair.

اینم که می گه ادامه مانگا رو بازی کوروکو با نسل معجزه تمرکز می کنه من می خوام که کوروکو دوباره سایه آئومینه باشه . نه همیشه کاگامی .. عادلانه نیس
................................
2014/12/22 11:35 PM
Roya
UniQue

ارسال: #6
وااووووو من با نظر دومیه موافقممممممممم crying
ایول بهش هر کی بوده !!!!!!!
منم دوست دارم کوروکو بازم سایه ی ائومینه بشههههههههه
کاش می شد کاگامی رو کلا بندازن بیرون twisted evil اه اه آخه کاگامی بیاد اینا میشن ۷ نفره بعد دو نفر باید سیستم in-out داشته باشن !!!!!!!!!!!!!
فکر کن هر کی از GOM ها بره بیرون کاگامی عرضه شو نداره اهههههههه اه اه اه اه net
2014/12/22 11:45 PM
Merida
....

ارسال: #7
(2014/12/22 11:45 PM)Roya نوشته شده توسط:  وااووووو من با نظر دومیه موافقممممممممم crying
ایول بهش هر کی بوده !!!!!!!
منم دوست دارم کوروکو بازم سایه ی ائومینه بشههههههههه
کاش می شد کاگامی رو کلا بندازن بیرون twisted evil اه اه آخه کاگامی بیاد اینا میشن ۷ نفره بعد دو نفر باید سیستم in-out داشته باشن !!!!!!!!!!!!!
فکر کن هر کی از GOM ها بره بیرون کاگامی عرضه شو نداره اهههههههه اه اه اه اه net

خوب نمی خوام اسپویل کنم نمیزارین که...............
محتوای مخفی (Click to View)
خوب چون پست کاگامی و آئومینه یکیه باید با هم تعویض بشن و کورکو و کیسه باهم

فکر کن آکاشی به کاگامی دستور بده lol
2014/12/22 11:48 PM
Roya
UniQue

ارسال: #8
وای فکر کن ائومینه بره بیرون اون کاگامی بیاد تو اه اه اه Hooogh

اتفاقا به نظرم کاگامی از آکاشی میترسه هر چی بگه فقط کافیه یه قیچی نشون بده کاگامی تا کمر خم بشه twisted evil
2014/12/22 11:58 PM
Merida
....

ارسال: #9
(2014/12/22 11:58 PM)Roya نوشته شده توسط:  
وای فکر کن ائومینه بره بیرون اون کاگامی بیاد تو اه اه اه Hooogh

اتفاقا به نظرم کاگامی از آکاشی میترسه هر چی بگه فقط کافیه یه قیچی نشون بده کاگامی تا کمر خم بشه twisted evil

من که فکر نکنم کاگامی به حرف آکاشی گوش بده ندیدی قیافه اشو بعد اون حرکت؟؟؟؟

حتی کوروکو هم از اکاشی نمی ترسه فقط بهش احترام میزاره ولی کاگامی که این چیزا حالیش نیسHooogh آئومینه هم خیلی به حرف آکاشی نبوده چه برسه به کاگامی وای خدا کنه یهو نره سر بازی قبلش یکم تمرین اینا رو نشون بده بخندیمevil
2014/12/23 12:04 AM
Roya
UniQue

ارسال: #10
کوروکو که اس ام اس آکاشی رو دید رنگ از رخسارش پرید twisted evil
ببخشیدا ولی خیلی کار بدی کرده از آکاشی حساب نبره آکاشی جای استادشه ها اه اه بی تربیت !

کاگامی که آره !!!!!!!!!!! مخصوصا اگه این مسابقه دست جمعیه بعد از فینال باشه دیگه کاگامی رو نمیشه جمع کرد ! net
آئومینه چرا به حرف آکاشی نبوده ؟ twisted evil
2014/12/23 12:13 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگه یه روز بیدار بشین و ببنین توی دنیای کوروکو بسکتبال هستید.... mahtabtec 0 34 دیروز 10:45 AM
آخرین ارسال: mahtabtec
  ساخت فیلم سینمایی برای بسکتبال کوروکو kuroko no basket Merida 15 2,232 2017/03/24 12:38 PM
آخرین ارسال: ryona-kuroko
  تاریخ تولد شما و... بسکتبال کوروکو! *Minime Sama* 4 725 2017/03/16 07:02 AM
آخرین ارسال: shinichi
  خوشگلن ترین و زشت ترین بازیکن ... ( بسکتبال کوروکو ) KÅGÂMÎ ♥ 129 15,647 2017/03/14 02:44 PM
آخرین ارسال: !Sultan
  بهترین صحنه های انیمه ی کوروکو نو باسکه (بسکتبال کوروکو) KÅGÂMÎ ♥ 20 2,626 2017/02/02 09:43 PM
آخرین ارسال: aika_chan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.