زمان کنونی: 2024/04/19, 07:24 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/19, 07:24 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منفورترین پرتاگونیست ( شخصیت مثبت داستان) انیمه ای

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
منفورترین پرتاگونیست ( شخصیت مثبت داستان) انیمه ای
به نظر شما منفورترین پرتاگونیست ( شخصیت مثبت داستان) انیمه ای چه کسانی هستن؟
دعوا نکنید لطفا . هرکسی دعوا کنه بهش منفی میدم

تو یکی از سایت های خارجی رای گیری که کردن یکی از این شخصیت ها " کراکتر Near " از انیمه دفترچه مرگ بود ( نفر پنچ بود ) یکی دیگه هم سوزاکو از انیمه کدگیاس ( البته من هنوز خودم نمی دونم سوزاکو شخصیت مثبت بود یا منفی ولی خوب جزو کراکترهایی که اکثرا ازش متنفرن )

دقت کنین تو این تاپیک نباید شخصیت های منفی داستان و بگین . مثلا کراکتر لایت یاگامی از انیمه دفترچه مرگ شخصیت منفی داستانه و خوب خیلی ها ازش متنفرن ( بگذریم که تو همون رای گیری لایت جزو نفرات اول محبوب ترین کراکتر انتخاب شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) .

می خوم ببینم کیا با نییر و سوزاکو موافقن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کیا مخالفنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیگه به نظرشون چه شخصیت مثبتی تو داستان هست که ازش بدتون میاد؟

البته این خودش نقطه ضعف یک انیمه محسوب میشه به نظر من . چرا باید یک کراکتر مثبت و این طوری شخصیت پردازی کنن تا ببینده و خواننده ازش بدش بیاد؟ نظرتون چیه؟

چقدر سوال پرسیدم .

بازم می گم دعوا به هیچ عنوان قابل قبول نیست و اولین نفری که تو تاپیک دعوا راه بندازه اخطار می گیره

اینجا فقط شخصیت های که مثبت هستن ولی شما ازشون خوشتون نمیاد و بگین چرا ، خیلی دوست دارم بدونم کدوم کراکترهای مثبت این ویژگی و دارن و اصلا علتش چیه

برای اینکه بگین کلا از چه شخصیتی حالا چه مثبت و چه منفی بدتون میاد به این تاپیک مراجعه کنید

مزخرف ترین شخصیت انیمه ای
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/26 11:26 PM، توسط Merida.)
2014/11/26 10:34 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Melody
Phantom

ارسال: #2
RE: منفورترین پرتاگونیست ( شخصیت مثبت داستان) انیمه ای
اوییکاوا از هایکیو
من نمیفهمم سوزاکو آدم بده یا آدم خوب?
2014/11/26 10:53 PM
Merida
....

ارسال: #3
بابا اویکاوا که شخصیت مثبت نبود اصلا

نییر مثلا + بوذ ولی خیلی ها ازش بدشون میاد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/26 10:58 PM، توسط Merida.)
2014/11/26 10:56 PM
anne13
آنه شرلی پارک انیمه

اعتبار: 500.0
ارسال: #4
قبل اینکه بگی نییر هم بود میخواستم بنویسمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا این نییر یه شخصیت مزخرف بود که هیچ کاری نمی کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدوم چه خصوصیتی داشت ولی بیش تر به خاطر اینکه فکر میکرد میتونه جای ال رو بگیره و اینکه به طور مسخره ای برنده شد ازش بدم میومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
سوزاکو رو هم فعلا نمیشناسم وقتی دیدم نظر میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/12/03 07:15 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #5
سوزاکو از کد گیاس،شخصیت مثبت به اون مزخرفی نوبره ، بدبختی خوشگل هم میکشن این شخصیت ها رو دیگه بدتر تنفر آمیز میشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته از کیریتو هم متنفرم انقدر که تا قسمت 12 انیمه رو دراپ کردم (کلا از تیپ های کریتو ای بدم میاد )
2014/12/20 06:01 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #6
کلود استرایف صف اولشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کیریتو توی سورد آت خیلی اعصاب خورد کن بود !!!
به قول آبانه سوزاکو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آراتا از چیهایافورو ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوروکو از کوروکو نو بسکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلا شخصیت های مثبت اصلی داستان اکثرا منفورن واسه من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/20 06:07 PM
Michiru
دودوسول سول لالاسول :))

اعتبار: 684.0
ارسال: #7
توی سرزمین کوچولو ها !
ممول (شخصیت مثبت ) روحیه دار شاد پرجنبجوش !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دختر مهربون (شخصیت منفی) بی روح غمگین لوس و خلاصه برعکس ممول !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/25 05:01 PM
Merida
....

ارسال: #8
(2014/12/25 05:01 PM)'Memoru' نوشته شده توسط:  توی سرزمین کوچولو ها !
ممول (شخصیت مثبت ) روحیه دار شاد پرجنبجوش !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دختر مهربون (شخصیت منفی) بی روح غمگین لوس و خلاصه برعکس ممول !!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب چه ربطی داره دخترم؟ شما توضیحات پست اول و خوندی؟ ممول و دختر مهربون شخصیت های مثبت داستان هستند.ختر مهربون کجا شخصیت منفیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شخصیت منفی = گریس  ولی ما اینجا در مورد شخصیت هایی که تو انیمه ها مثبت هستن و ازشون بدمون میاد صحبت می کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من از کاگامی خیلی بدممممممممممممم میاددددددددددددددددددددتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

2014/12/25 09:07 PM
-

اعتبار: 30.0
ارسال: #9
من از هیشکی از انیمه ها بدم نمیاد چون که انیمه هستن مهم نیستن اما سوالو خیلی پیچوندید نمیشه فهمید وگرنه یه جوابی داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
2015/09/08 07:33 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #10
(2015/09/08 07:33 PM)avatar_sh نوشته شده توسط:  من از هیشکی از انیمه ها بدم نمیاد چون که انیمه هستن مهم نیستن اما سوالو خیلی پیچوندید نمیشه فهمید وگرنه یه جوابی داشتم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
سوال خیلی ساده س و از کدوم کارکتر که ادم خوبی هست بدت میاد !؟
2015/10/26 08:26 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
smile اولین شخصیت مورد علاقه انیمه ایت کی بود؟؟؟؟ Yu_chan 266 36,846 2024/01/27 08:21 PM
آخرین ارسال: C.Tsubasa
zجدید شباهت هاتون با شخصیت انیمه ای که دوستدارین چیه ؟ Judy 14 3,484 2023/05/17 12:32 AM
آخرین ارسال: menma-haruka
  شخصیت های مثبت یا شخصیت های منفی؟؟ ❤Ereɴ Yeαɢer❤ 43 6,867 2023/05/17 12:29 AM
zتوجه بیوگرافی شخصیت های مورد علاقه ی خود Merliya 17 4,821 2023/05/17 12:24 AM
  دوست دارین مبارزه کدوم شخصیت های انیمه ای و باهم ببینن که تا حالا ندیدین؟ Merida 50 14,313 2022/10/11 08:42 PM
آخرین ارسال: nankatsu

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان