زمان کنونی: 2024/03/29, 10:27 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/03/29, 10:27 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنده بازی رده بندی وینتر کاپ از نظر شما (بسکتبال کوروکو) kuroko no baske

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
برنده بازی رده بندی وینتر کاپ از نظر شما (بسکتبال کوروکو) kuroko no baske
خوب به نظر شما از این 4 تا تیم کدوم تیمها بازی رده بندی وینتر کاپ و انجام میدن و کدومشون برنده میشه و به مقام سوم میرسه؟ چرا ؟دلیل نیارین اسپم حساب میشه منفی می گیرین

کایجو
راکوزان
شوتکو
سیرین

اسپویل از مانگا ممنوع
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/10 06:27 PM، توسط Merida.)
2014/11/06 01:10 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #2
RE: برنده بازی رده بندی وینتر کاپ از نظر شما
راکوزان و سیرین دیدار رده بندی رو انجام میدن و سیرین میبره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عجب شوخی بی مزه ای بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به نظر من کایجو و شوتوکو دیدار رده بندی تشکیل میدن (دلیل دیگه نمی خواد اینکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب مسلمه که شوتوکو به هیچ وجه در حد راکوزان نیست سیرین هم که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مانگاکا پشتشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته خب سیرین یه بار کایجو رو بده میشه حدس زد بازم میبره و شوتوکو و کایجو میرن رده بندی )

توی دیدار رده بندی من همین الان اون تاپیک گفتم کایجو می بره ولی خب راستش الان فکر کنم نمیشه گفت چون دو تا تیم قدرتشون در حد همدیگست ...
شوتینگ گاردی مثل میدوریما
فتوکپی ای مثل کیسه ، انتخاب خیلی سخته سطح بقیه بازیکنای دو تیم تقریبا یکیه این دو تا (میدوریما و کیسه ) مهمن ...
2014/11/06 01:21 AM
Merida
....

ارسال: #3
به نظر من باید بریم روی بقیه بازیکن هاشون تحلیل کنیم این بازی به نظرم خیلی جذاب میشه چون واقعا برنده اش مشخص نیست

هرچی خودم به مغزم فشار میارم که کدوم تیم .......... نمی دونممممممممممممممممممم اخه پست میدوریما و کیسه هم با هم خیلی فرق داره !!

یعنی کیسه و میدوریما با هم درگیر میشن؟؟؟؟؟؟
2014/11/06 01:40 AM
Roya
UniQue

ارسال: #4
فکر نمی کنم درگیر بشن چون شوتینگ گارد کاری به اسمال فوروارد نداره که ... بعدشم مهارتای میدوریما توی شوت کردن تقلیدی نیست !!!!!!!!
چه نکته‌ی جالبی ! یعنی کیسه با کپی کردن از روی میدوریما نمیتونه به جایی برسه !
پس تنها کاری که میتونه بکنه اینه که نذاره توپ به دست میدوریما برسه !
شوتینگ گارد تیم کایجو کی بود ؟

من میگم که شوتوکو می بره با توجه به این نکته‌ای که الان بهش پی بردیم ... البته کیسه هم کم ماهر نیست ولی ... میدوریما فقط کافیه توپ دستش بیاد !!!
2014/11/06 01:52 AM
Merida
....

ارسال: #5
راستی حالا با این نکته ای که کشف کردی !!!!!!!!!! چرا شوتکو نتونست از پس سیرین بربیاد؟؟؟ درسته که ربطی به این تاپیک نداره ولی خوب بهرحال مربوطه کافیه توپ دست میدوریما می بود تا از پس سیرین بربیاد

راستی چرا کیسه نتونه کوروکو و کاگامی و کپی کنه ( البته قطعا نمی تونه تو یه لحظه هر دوشونو و کپی کنه و اینم نقطه ضعف تیم کایجو مقابل سیرینه . منظورم اینکه همزمان نمی تونه هردو رو کپی و کنترل کنه اگه فقط یه داداش دوقلو داشتتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif)

اون بازیکن که همیشه با میدوریماست اون پوینت گاردشون بود چی بود که می تونست کوروکو رو کنترل کنه اونم قویه ها چشماش خوب میدید ( یاشایدم دارم قاطی می کنم؟؟ باز من رفتم اکاشی دیدم رفتم یه عالم دیگهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif)

2014/11/06 02:02 AM
Roya
UniQue

ارسال: #6
آره رفتی رو هپروت اونی که کوروکو رو کنترل می کرد ایمایوشی از توو بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (شایدم من قاطی کردم که هایکیو دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
البته تاکائو هم رفته بود تو کار کوروکو الان که فکر می کنم همونجایی که کوروکو اولین پاس قدرتیشو میده اونی که به توپ نمیرسه تاکائو بود دیگه ؟!
شوتوکو نتونست از پس سیرین بر بیاد چون سیرین کوروکو داشت که عین روح یهو می پرید وسط نمیذاشت توپ برسه دست میدوریما
و اینکه وقتی توپ می رسید که دست میدوریما کاگامی داشت که جلوش عین عجل معلق می پرید نمیذاشت شوت کنه الان کایجو کدوم یکی از اینا رو داره ؟

وای داداش دو قلوی کیسه چی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چی میشد واقعا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آره اونطوری هر کدومشون یه ور زمین کپی می کرد کایجو شکست ناپذیر میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/11/06 02:08 AM
Merida
....

ارسال: #7
ایمایوشی که اره یادمه یکی هم از تیم هانامیا بود که کنترل می کرد ولی به نظرم تیم شوتکو هم یکی داشت

ایول خوب گفتی تیم کایجو کدوم داره ؟ هیج کدوم

اره دیگه مانگاکاش به ذهنش نرسیده . خودم باید برم ورژن جدیدش و بنویسم کایجو شکست ناپذیر بشه تازههههههههههه وقتی دوقلو باشن نمی تونن تشخیصشون بدن . تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifاصلا همینطوری ایده از مغز هپروت من میریزه خوشت میاد ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/11/06 02:24 AM
Roya
UniQue

ارسال: #8
آره فکر کنم تاکائو از شوتوکو بود درست یادت مونده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من کاگیاما دیدم بد تر از تو تو هپروتم گویا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آرههههههههههههه ایده هات عالین ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیا اسمم واسشون انتخاب کنیم ، ریوتا و ریوما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا کوروکو میگه ریوتا کون نمیذارم رد شی ! بعد ریوما میخنده میگه من ریومام باکااااااااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدی مری تو فن فیکشنشو بنویس منم واسشون نقاشی میکشم خیلی باحال میشه ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پس به نظر تو هم شوتوکو میبره ؟
2014/11/06 02:32 AM
Merida
....

ارسال: #9
من دوست دارم کایجو ببره ولی فکر می کنم شوتکو ببره باز برم بازیکن هاشونو چک کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمی دونم چرا دوست داری منو تو این موقعیت بزاری که از تیمی که دوست ندارم دفاع کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه زمانی قرار بود با تیچین و ابانه و یاسی مانگای دی گری من و تموم کنیم ولی خوب بیا بریم فن فیکشن مینویسم تو نقاشی کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انگلیسی می نویسیم میزاریمممممممم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه که ملت هم بخونن هم یاد بگیرین که فن فیکشن چرت و پرت ننویسن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/06 02:37 AM، توسط Merida.)
2014/11/06 02:36 AM
Roya
UniQue

ارسال: #10
تقصیر من نیست من بی گناهم مانگاکا گناهکاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم دقیقا همینطور دوست دارم کایجو ببره ولی میدونم که شوتوکو می بره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره مثل اون فن فیکشن queen of the court چقدر حرص خوردم سرش بی تربیا توبیو چانو چطوری زن ذلیل کرده بودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره بنویسیم موافقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من کلا تو کار نقاشی واستون فعالیت می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جدی من رفتم تو کار فن فیکشن "دو قلو های کیسه " مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ریوتا کیسه و ریوما کیسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/11/06 03:06 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین شخصیت بسکتبال کوروکو از نظر شما؟ abaneh 48 25,782 2023/09/27 03:34 AM
آخرین ارسال: maximew
  خوشگلن ترین و زشت ترین بازیکن ... ( بسکتبال کوروکو ) KÅGÂMÎ ♥ 138 41,985 2023/04/23 01:27 AM
آخرین ارسال: #Chocolate Girl*
  کدوم باریکن چهره ی معصومی داره؟ (بسکتبال کوروکو) kuroko no baske aiso 43 14,452 2021/02/22 08:36 PM
آخرین ارسال: Mojynaji
  رو اعصاب ترین کارکتر بسکتبال کوروکو کیه؟ Manaka 28 9,773 2020/12/27 11:16 PM
آخرین ارسال: Elmira.Kh
  به نظرتون اگه کوروکو نو بسکتو تلویزیون ایران پخش کنه میتونه به اندازه شاهزاده تنیس طر ryona-kuroko 11 5,057 2020/08/01 07:48 PM
آخرین ارسال: mr.RAD

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان