زمان کنونی: 2024/06/30, 01:42 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 01:42 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ابهامات بلیچی

نویسنده پیام
Millennium
کاربر معمولی

*

اعتبار: 33.0
ارسال: #1
ابهامات بلیچی
بعد از پخش شدن حدود 320 قسمت از بلیچ هنوز خیلی از اتفاقات برامون مبهم هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی این تاپیک در مورد این اتفاقات و سوالاتی که برامون پیش اومده بحث میکنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/04/20 11:56 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ulquiorra
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 14.0
ارسال: #2
RE: ابهامات بلیچی
مطمئنا تو هر داستان بلندی ابهامتی وجود دارن و باعث قشنگتر شدن داستان میشن
ولی بنظر من بهتر بود حالا که وارد مرحله ی جدیدی از داستان شدیم حداقل به بخشی از این ابهامات جواب داده میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
که نشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوارم زودتر به جواب سوالهای مثل : ایچیگو واقعا کیه و چرا این همه قدرت داشته، باباش چیکاره بود و ... برسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/04/21 12:00 AM
Web Monster
BeeNaam

*

اعتبار: 31.0
ارسال: #3
ایچیگو وقتی با زانگتسو می جنگید،چجوری بانکای رو یاد گرفت؟انیمه نشونش نداد!
2011/04/21 12:00 AM
ulquiorra
کاربر فعال پارک انیمه

ارسال: #4
نقل قول: ایچیگو وقتی با زانگتسو می جنگید،چجوری بانکای رو یاد گرفت؟انیمه نشونش نداد!
بیخیال بابا
اینکه ابهام به حساب نمیاد! زانگستو گفت اگه بتونی منو شکست بدی، بهت اجازه میدم بانکایی رو اجرا کنی، و خب فقط شکست دادانش رو نشون نداد
که اونم چیز خاصی نبودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/04/21 12:03 AM
Millennium
کاربر معمولی

*

ارسال: #5
(2011/04/21 12:00 AM)ulquiorra نوشته شده توسط:  مطمئنا تو هر داستان بلندی ابهامتی وجود دارن و باعث قشنگتر شدن داستان میشن
ولی بنظر من بهتر بود حالا که وارد مرحله ی جدیدی از داستان شدیم حداقل به بخشی از این ابهامات جواب داده میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
که نشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوارم زودتر به جواب سوالهای مثل : ایچیگو واقعا کیه و چرا این همه قدرت داشته، باباش چیکاره بود و ... برسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینا یه سری ابهامات هست که با جلو رفتن داستان باید به جوابش برسیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من منظورم بیشتر این بود که ابهاماتی که توی ذهن خودمون هست و احتمالا توی داستان هم بهشون اشاره شده ولی ما نفهمیدیم برامون روشن بشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا اینکه هر آدمی که بمیره روحش به سول سوسایتی برده میشه ؟
اگه روحشون به سول سوسایتی برده میشه جاودان میشن ؟
سنشون زیاد میشه یا نه ؟
2011/04/21 12:07 AM
ulquiorra
کاربر فعال پارک انیمه

ارسال: #6
نقل قول: به نظر شما اسپاداها دستشویی هم می رن ؟؟
چون اگه غذا بخورن باید برن دستشویی
ولی تو هکومندو من دستشویی ندیدم
تو کی بدون اجازه ی من کل هکومندو رو گشتی و دیدی که دستشویی نداره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا جایی که من فهمیدم، روح ها یا هالو میشن یا به سول سوسایتی میرن، روح های هم که نمیرن به وسیله ی شینیگامی ها فرستاده میشن
و وقتی اونجا بمیرن، دوباره به دنیا برمیگردن ( این برداشتم بخاطر حرفهایی روکیاست وقتی داشت درمورد کوینشی ها به ایچیگو توضیح میداد )
ولی چیزی که برای من عجیب بود، این بود که اونجا میتونست بچه دارن بشن ( مثلا خاندان کوچیکی )
و البته سنشون هم خیلی زیاد بود، مثل توشیرو بیشتر از صد سالش بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/04/21 12:13 AM
Millennium
کاربر معمولی

*

ارسال: #7
(2011/04/21 12:13 AM)ulquiorra نوشته شده توسط:  
نقل قول: به نظر شما اسپاداها دستشویی هم می رن ؟؟
چون اگه غذا بخورن باید برن دستشویی
ولی تو هکومندو من دستشویی ندیدم
تو کی بدون اجازه ی من کل هکومندو رو گشتی و دیدی که دستشویی نداره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا جایی که من فهمیدم، روح ها یا هالو میشن یا به سول سوسایتی میرن، روح های هم که نمیرن به وسیله ی شینیگامی ها فرستاده میشن
و وقتی اونجا بمیرن، دوباره به دنیا برمیگردن ( این برداشتم بخاطر حرفهایی روکیاست وقتی داشت درمورد کوینشی ها به ایچیگو توضیح میداد )
ولی چیزی که برای من عجیب بود، این بود که اونجا میتونست بچه دارن بشن ( مثلا خاندان کوچیکی )
و البته سنشون هم خیلی زیاد بود، مثل توشیرو بیشتر از صد سالش بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه اینطوری باشه یعنی شینیگامی ها از بین ارواحی که مردن انتخاب میشن ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینطوری یعنی شینیگامی ها هم انسان هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی توی دسته بندی گونه های بلیچ انسان ها و شینیگامی ها با هم فرف دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/04/21 12:18 AM
ulquiorra
کاربر فعال پارک انیمه

ارسال: #8
نقل قول: اگه اینطوری باشه یعنی شینیگامی ها از بین ارواحی که مردن انتخاب میشن ؟
اینطوری یعنی شینیگامی ها هم انسان هستن
ولی توی دسته بندی گونه های بلیچ انسان ها و شینیگامی ها با هم فرف دارن
میشه اینجوری گفت که شینیگامی ها انسانهای هستن که تکامل پیدا کردن
و ایزن هم همه ش همین رو میگفت
تکامل، رفتن به یه سطح دیگه
اول انسان
بعد هالو یا شینیگامی
و بعد تبدیل میشه به چیزی فرای این دو، مثل ایزن یا ایچیگو
2011/04/21 12:26 AM
Re7a
Ohiru Menomuchi no Kami

اعتبار: 17.0
ارسال: #9
نقل قول: مثلا اینکه هر آدمی که بمیره روحش به سول سوسایتی برده میشه ؟ اگه روحشون به سول سوسایتی برده میشه جاودان میشن ؟ سنشون زیاد میشه یا نه ؟

در این مورد به مرور توضیح داده شد.سیریتی و مرکز اون که شینیگامی‌ةا ساکنش هستن کلا محل حضور مردگان هست.گذشت زمان داره ولی افراد توش نمیمیرن...به نظر تا جایی که بخوان رشد میکنن.

اگه اونجا بمیرن اجزای تشکیل دهنده‌ی روحشون تجزیه و به ریاتسوی خالص تبدیل میشن.چه تو هکومندو و چه تو سول‌سوسایتی.البته به نظر میرسه مکانی موازی با سول‌سوسایتی بازم وجود داشته باشه(مثل هکومندو) که محل زندگی پادشاه شینیگامی‌ها و گیلد محافظش هست.

شینیگامی‌ها به جز خانواده‌‌های اصلی که 4 تا هستن و از قرن‌ها قبل تو خاندانشون شینیگامی موندن از بین سایر ارواح پرقدرت انتخاب میشن.تو فلش‌بک بچگی روکیا کامل توضیح داده میشه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/04/21 12:29 AM، توسط Re7a.)
2011/04/21 12:27 AM
aradan
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #10
نقل قول: میشه اینجوری گفت که شینیگامی ها انسانهای هستن که تکامل پیدا کردن
و ایزن هم همه ش همین رو میگفت
تکامل، رفتن به یه سطح دیگه
اول انسان
بعد هالو یا شینیگامی
و بعد تبدیل میشه به چیزی فرای این دو، مثل ایزن یا ایچیگو

خلاصش رو بخوام در یک جمله بگم می شه این :
پله پله تا خدا شدن ...

نقل قول: شینیگامی‌ها به جز خانواده‌‌های اصلی که 4 تا هستن و از قرن‌ها قبل تو خاندانشون شینیگامی موندن از بین سایر ارواح پرقدرت انتخاب میشن.تو فلش‌بک بچگی روکیا کامل توضیح داده میشه.

انتخاب کوچیکی روکیا به خاطر این بود که خواهر کوچیکه همسر سابق بیاکویا بود
و بیاکویا هم به همسرش قول داده بود که از خواهر کوچکترش مراقبت کنه
و از طرف دیگه هم روکیا استعدادهای خاص خودش رو داشت که می تونست در یکی از خونوداه های بزرگ قرار بگیره
اگر یادتون باشه یه جا می گه روکیا می تونه بهتر از این مقامی که داره رو داشته باشه ولی چون بیاکویا می خواد مراقبش باشه براش بهتر هست که مقام بالا نداشته باشه چون براش دردسر ساز می شه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/04/21 12:37 AM، توسط aradan.)
2011/04/21 12:37 AM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان