زمان کنونی: 2024/06/26, 01:22 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/26, 01:22 PM

نظرسنجی: از چه نوع کتابی خوشتون میاد؟
داستانی
علمی
مذهبی
ادبیات
اینگیلیسی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمایشگاه کتاب تهران

نویسنده پیام
×Freak×
●-●

اعتبار: 499.0
ارسال: #1
نمایشگاه کتاب تهران
نقل قول: بهمن دری گفته:در بخش بین الملل شاهد حضور 1600 ناشر خواهیم بود که از 77 کشور جهان در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب شرکت می کنند. وی تعداد ناشران داخلی شرکت کننده در نمایشگاه را 1396 ناشر عنوان کرد و گفت: کتاب‌هایی که تا به امروز قابل عرضه هستند حدود 207 هزار و 170 عنوان هستند که احتمالا این رقم تا 10 درصد افزایش خواهد یافت.
خوب دوباره اردیبهشت شدو اینا!
کسای که مث من دانش آموزن و نمی تون برن تهران یکی از فامیل های گرامی را گول زده و یک فهرست یکی دو ملیون تومنی بدهید تا برایتان بخرند و بعد که می پرسید چه قدر شد فامیل یا هر کس دیگری می گوید:قابلی نداره و شمام می گین ممنون و کتابارو می گیرین و میرین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(کلک جدید من!)
نقل قول: شعار و پیام این دوره از نمایشگاه بین المللی 'ربع قرن جهاد فرهنگی' می باشد.
ایشالا عمل کن!
نقل قول: از نکات جالب این نمایشگاه تخصیص 30 میلیارد ریال(واحد پول ایران) کارت الکترونیکی خرید کتاب برای 150 هزار دانشجو می باشد.
گفتنی است این نمایشگاه 12 ثور افتتاح و تا 23 ماه جاری ادامه خواهد داشت.
خوب از دانشجو های فمیل و دوست و آشنا می تنین کمک و بهره بگیرین!
نقل قول: آدینه بوک همانند سالهای گذشته این امکان را فراهم ساخته است تا در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، دوستداران کتاب بتوانند کتابهای مورد نظر خود را به راحتی از طریق سایت تهیه نمایند.
[color=#444]در ایام بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با فعال سازی سبد خرید تمامی کتابهای ناشران حاضر در نمایشگاه، امکان خرید کتب عرضه شده در نمایشگاه برای خریداران سراسر کشور فراهم شده است. چنانچه کتابی توسط ناشر در نمایشگاه عرضه شده باشد، توسط فروشگاه مجازی در نظر گرفته شده در سایت تهیه و برای خریداران ارسال خواهد شد. برای مشاهده و جستجوی کتاب ها در سایت به آدرس www.adinebook.com مراجعه کنید.
خوب دیگه از اینجام می تونین خرید کنین!
من قبول ندارم که همه ناشر ها و نویسنده های ما خوبن!اما خوب داستان های قابل تحملی می نویسن؛من به شخصه از بیشتر داستان های هوشنگ مرادی کرمانی خوشم میاد!برای امتحان کتاب((شما که غریبه نیستید))رو بخونید!
از نشر مرکزی هم مجموعه کتاب های ((آقای رولد دال))بسته به سنتون رو میتونین تهیه کنین!
مثلا کسانی که ابتدای و اوایل راهنمای هستند با((خانواده آقای ابله))یا((ماتیلدا))شروع کنن!
کسانی هم که به چیستان علاقه دارند می تون از ناشر سروش فک کنم کتاب دای منو(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)به نام چیستان تهیه کنند!
نظر سنجی هم شرکت کنین!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/05/05 01:46 PM، توسط ×Freak×.)
2014/05/05 01:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2083.0
ارسال: #2
RE: نمایشگاه کتاب تهران
نقل قول: کسای که مث من دانش آموزن و نمی تون برن تهران یکی از فامیل های گرامی را گول زده و یک فهرست یکی دو ملیون تومنی بدهید تا برایتان بخرند و بعد که می پرسید چه قدر شد فامیل یا هر کس دیگری می گوید:قابلی نداره و شمام می گین ممنون و کتابارو می گیرین و میرین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(کلک جدید من!)
نچ نچ نچ! یاد فامیل دور توی کلاه قرمزی افتادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانش در مورد یه مدرسه هست که به شاگرداش آموزش نابود کردن اژدها رو میده و اونا باید اژدهای اطرافشون رو از بین ببرن. در کل داستانش چیزی توی مایه های Dragon Hunters و چطور اژدهای خود را تربیت کنیم و یه کمی هم مثل هری پاتره

سری کتاب های جو شرلوک هم اگه دیدین بگیرین! داستانش در مورد خنگ ترین کارآگاه دنیا و ماجراهایی که براش پیش میاده
2014/05/05 02:04 PM
×Freak×
●-●

ارسال: #3
مجموعه کتاب های رامونا
کیتی
و نیکولا(نوشته سامپه/گوسینی)هم زیبا اند!
همه شون فک کنم مال نشر مرکزیه فک کنم ها!
2014/05/05 02:07 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #4
هرساله نمایشگاه کتاب میرفتم
اما الان دوساله که...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/05 02:10 PM
mahya ozora
.:Panda:.

اعتبار: 673.0
ارسال: #5
مثل اينكه امسال خيلى از انتشارات ( مثل فندق و بنفشه) توى نمايشگاه كتاب نخواستن باشن!
چندتا از دوستامم كه رفته بودن، ميگفتن مثل سالاى پيش خوب نبوده...
خودمم كه امسال برخلاف سالاى ديگه نميتونم برم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دركل پيدا كردن كتابتوى نمايشگاه واسه رده ى سنى نوجوان خيلى سخته! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همه ى غرفه هاش يا كتاباى خسته كننده و حوصله سر بره يا از اين كتاب بادياس كه بچه كوچولوهارو باهاش ميبرن حموم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/05 02:17 PM
×Freak×
●-●

ارسال: #6
نقل قول: هرساله نمایشگاه کتاب میرفتم
اما الان دوساله که...Sad
چرا؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/05/05 02:20 PM، توسط ×Freak×.)
2014/05/05 02:20 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #7
بخاطر دانشگاه
خونمون رو توی شیشه کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/05 02:22 PM
×Freak×
●-●

ارسال: #8
خونتون رو؟؟؟
یعنی چی؟
داری به بچه هفتمی سحبت می کنی یعنی زیر سیکل صحبت کن!
2014/05/05 02:30 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2083.0
ارسال: #9
(2014/05/05 02:17 PM)mahya ozora نوشته شده توسط:  مثل اينكه امسال خيلى از انتشارات ( مثل فندق و بنفشه) توى نمايشگاه كتاب نخواستن باشن!
چندتا از دوستامم كه رفته بودن، ميگفتن مثل سالاى پيش خوب نبوده...
خودمم كه امسال برخلاف سالاى ديگه نميتونم برم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دركل پيدا كردن كتابتوى نمايشگاه واسه رده ى سنى نوجوان خيلى سخته! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همه ى غرفه هاش يا كتاباى خسته كننده و حوصله سر بره يا از اين كتاب بادياس كه بچه كوچولوهارو باهاش ميبرن حموم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کتاب بادی!؟ یا خدا چه چیزهای جدیدی اومده!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من یه روز میرم توی سایت آدینه بوک ببینم نمایشگاه کتاب چه کتابهای جالبی داره تا اینجا پیشنهاد کنم (باید برای این یه روز برنامه بذارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و فکر کنم اونقدر این برنامه ریزی طول بکشه که نمایشگاه کتاب کلا تموم بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

راستی اسم کتاب Interactive یا تعاملی رو شنیدین؟
2014/05/05 02:34 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #10
(2014/05/05 02:30 PM)هرمیون گرنجر نوشته شده توسط:  خونتون رو؟؟؟
یعنی چی؟
داری به بچه هفتمی سحبت می کنی یعنی زیر سیکل صحبت کن!

خون(blood)
درضمن من هنوز سیکل نگرفتم
بخاطر همین حرفام تحت استاندارد
جهانیه زیر سیکله
2014/05/05 02:35 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه کتاب‌های سرینیتی !Web Prince 26 5,597 2021/06/02 09:20 AM
آخرین ارسال: !Web Prince
  پیشنهاد کتاب به همدیگه که بخونیم kai-r2 411 99,891 2021/05/18 11:37 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  از کدوم شخصیت کتاب خاطرات یک بچه چلمن خوشتون میاد و از کدوم شخصیت بدتون میاد؟ cheryl 6 2,269 2021/03/14 09:58 AM
  یه کتاب بگو نفر بعدی نظرشو راجبش بگه! #Chocolate Girl* 184 18,831 2021/03/14 09:51 AM
  کتاب بیشعوری shizuko yagami 23 8,761 2021/03/14 09:49 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان