زمان کنونی: 2024/07/01, 01:07 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/01, 01:07 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[معرفی و بررسی] 

انیمه Nagi no Asukara

نویسنده پیام
Uchiha Matin
•____•

*

اعتبار: 139.0
ارسال: #1
انیمه Nagi no Asukara

انيمه Nagi no Asukara

Document

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خلاصه داستان : انسان ها در دنیا به دو گروه تقسیم میشن: اونهایی که روی زمین زندگی میکنن و اونهایی که زیر آب زندگی میکنند. این دو تا جامعه خیلی از هم دورن و همیشه فاصله خودشون رو حفظ میکنن.
اما وقتی یکی از مدرسه های زیر آب تعطیل میشه، شاگردهای اون مدرسه رو به یکی از مدارس روی آب در بندر اون حوالی میفرستن. هیکاری و ماناکا دو تا از این شاگردها هستند که از بچگی با هم دوستند. اما با رفتن به سطح آب اتفاقاتی رخ میده که زندگی هیکاری رو از این رو به اون رو میکنه و تمام نقشه هاش رو بر باد میده...

Notice

ژانر : Love Polygon - Love polygon - Romance - Seinen - Tragedy
سال انتشار : 2013
امتياز از 10 : 5.96
اطلاعات بيشتر : AniDB

2014/02/21 02:22 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
abaneh
اخراج شده

ارسال: #2
RE: انیمه Nagi no Asukara
نظر کلی من راجبه این انیمه :
در یه کلام قشنگترین انیمه احساسی بود که دیدم ،داستان احساسات پیچیده ی کارکترا واقعا قشنگ بود مخصوصا ماناکا و هیکاری.
از نظر گرافیک هم عالی بود ، شات های انیمه واقعا زیبای انیمه رو دوچندان میکرد.
تیتراژهای شروع و پایانش هم خیلی قشنگ بود مخصوصا تیتراژ شروع بخش اول.

افرادی که از انیمه های آروم و رمانتیک خوششون میاد اینو از دست ندن.
امتیاز من بهش از 9_10
1 امتیاز هم بخاطر کم بودن سن کارکتراشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/04/06 04:23 PM
Yuri
IGOT7

اعتبار: 324.0
ارسال: #3
عالی بودش
داستانش مثه باقی انیمه ها بی سرته نبود دوسش داشتم
مخصن میونا و تسومگو
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به همه پیشنهاد میکنم ببیننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/04/06 07:34 PM
Deunan
!!PowerFuLLL

اعتبار: 646.0
ارسال: #4
اهه اهم!
خب چون نظر قبلی رو بدون اینکه انیمه رو تا آخر ببینم داده بودم، پست قبلی ویرایش شده و نظر جدیدمو میگم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
محتوای اصلی این انیمه مثل بیشتر داستان های ژاپنی، صحبت از فرهنگ اتحاد و دوستی و همدلی رو میرسونه.اینکه انسانها یکی هستن و دشمنی و دوری باید از بین بره و همه با هم یکی بشن.
مردم خشکی و مردم دریا به خاطر اتفاقات و مشکلات گذشته، چشم دیدن همدیگه رو ندارن و ساز مخالف میزنن.
نسل جدید هم اوایل تحت تاثیر دعوای بزرگترها به هیچوجه قبول ندارن که مردم سرزمین دیگه رو با خودشون یکی بدونن.
اما با گذشت زمان که شناختشون از همدیگه زیاد میشه، همین نسل جدید کلید حل مشکلات رو پیدا میکنن و نسل قدیم رو باهم آشتی میدن.
اما موضوع داستان در مورد درگیری عاطفی چندتا بچه مدرسه ای هست که از زمان کودکی باهم بزرگ شدن و هرکدوم، با بقیه تو رقابت عشقی هستن! هرکدوم یکیو دوست دارن و چون میدونن اون یکی هم یکی دیگه رو دوست داره بنابراین عشق خودشون رو ابراز نمیکنن چون معتقدن کسی که دوسش دارن مال یکی دیگه س.
با این حال دوستی و صمیمیت اونها همیشه برقراره و تو همه مشکلات به همدیگه کمک میکنن و کنارهم هستن و شادی و غم رو با همدیگه تقسیم میکنن.
ترس اونها از اینه که نکنه بعدها هرکدومشون عوض بشن یا دوستی این 4 نفر ازهم پاشیده بشه و هرکسی سرنوشتش از بقیه جداشه.
زمانی هم که به خشکی(دنیایی جدا از دنیای خودشون) میرن 3 نفر دیگه هم میخوان سرنوشت خودشون رو با این افراد گره بزنن و این کشمکش بین عشق و دوستی، و حسادت و حس مالکیت بیشتر میشه.
در آخر هرکسی تصمیم میگیره تمام حرفای نگفته خودش رو بزنه و عشقش رو به کسی که دوستش داره ابراز کنه که حداقل خوشدو خالی کنه. اینجوری هرکسی تکلیفش رو میفهمه.
در آخر این پیام رو میرسونه که: به کسی فکر کن که دوست داره، نه کسی که تو دوسش داری!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این انیمه برای گروه سنی خاصی نیست و هرکسی که درگیر اینجور روابط عاطفی یه طرفه (و چند طرفه!!!) بوده و یا کلا طرفداران انیمه های احساسی ممکنه ازش خوششون بیاد.

در مورد محتوا، بیشتر از اینکه پیام اصلیش یکی بودن انسانهاست خوشم اومد بهش 10 امتیاز میدم

در مورد محتوای عاشقانه ش: 8. چون در آخر به آدم میگه حرف دلتو بزن حالا هرچه بادا باد!
از اول تا آخر انیمه من مجذوب صحنه ها و رنگ آمیزی و طراحی زیبای این انیمه بودم و تماشای صحنه هاش خیلی لذت بخش و چشم نواز بودش. برای گرافیک بالاش امتیاز 10.
صداگذاریش 8
شخصیت پردازی، خب چون کاراکترهای اصلی بچه سن هستن، برای همین از انتقاد شدید خودم فاکتور گرفته و امتیاز 6 میدم!
در کل 8 امتیاز.
2014/11/16 09:00 PM
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #5
خخخخخخخخخخخخخبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم به تازگی این انیمه رو دیدمه...
انیمه اش:
تیتراژهاش خوب بود،اهنگاش جالب بود...
از نظر گرافیک عالی بود و من واقعا از گرافیکش خوشم اومد...
شاید برا یکی که از داستان های عشقی و اروم خوشش میاد داستانه خیلی جالب و جذابی باشه داستانی باشه که هی دوس دارن ببینن اخرش چی میشه چون داستانه عشقیشون خیلی پیچیده اس و یه جورایی ادم هی گیج میشه..و خوشش میاد بره ادامشو ببینه تا بفهمه کی به کی میرسه...شخصیتاش خیلیییییی (به قول ژاپنی ها(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)) کاوایی بودن و چشماشون خیلی قشنگ بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماناکا خییلییییییی شبی منما تو انیمه انوهانا بودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خودم از چیساکی خیلی خوشم اومد نمیدونم چرامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید چون هم خوشگل و خوش اندام بود هم عاقلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...خیلی هم فداکار بود که از عقشش گذشـــتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حرفه ابانه هم تایید میکنم...تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gif
چی بود از 14 سالگی عاشق هم بودن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچیساکی خو از 5 سالگی از هیکاری خوشش اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی بدک نبود در کل...و من از این به بعد تصمیم گرفتم وقتمو صرف انیمه ها خفن بکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناگی نا اساکارا چیه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توکیو غولو عشقهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/14 07:17 PM
anne13
آنه شرلی پارک انیمه

اعتبار: 500.0
ارسال: #6
خیلی انیمه ی باحالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاراکتراش که عالین همشون خوشگلن فقط یکم بچنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تیتراژ و آهنگ های تیتراژهاش هم خیلی خوب بود آهنگاشو دوست داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گرافیکشم که عالیییییییییییییی همه چیزو خیلی خوب و خوشگل طراحی کرده بودن عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یکم عشقش زیاد بود ولی در کل خوب بود اینکه کی به کی میرسه کلی فکرمو مشغول کرده بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
صداهاشونم خوب بود بهشون میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چیساکی و ماناکا و آکیرا و هیکاریو دوست داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه یه کوچولو عشق و عاشقیش کم بود 10 میدادم ولی بهش 9.5 میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/14 07:25 PM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #7
این انیمه یکی از قشنگترین انیمه های درام و عاشقانه ای بود که دیدمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif​شخصیت پردازی عالی بود.گرافیک انیمه رو که دیگه نمیشه دربارش حرف زدتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2017/06/16 01:40 PM
A.Misaki
کاربر معمولی

*

اعتبار: 2.0
ارسال: #8
Anime music RE: انیمه Nagi no Asukara
هر انیمه ای جذابیتهای خودشو داره !
و اینکه توکیو غول عشقه اون که صد در صد
انیمه نسیمی از فردا جذاب بودن زندگی توی دریا و همچنین ضرر هاشو نشون میداد و اینکه کانامه در تمام این مدت عاشق چیساکی بوده و در اخر اونو از دست داد غم انگیز بود
ولی در عوض اون سایو رو بدست اورد
و اینکه من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم که چطور تسوموگو چیساکی رو دوست داشت
خیلی قشنگ بود که تمام اون پنج سالو عاشقش بوده
این انیمه خیلی قشنگه
پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما ببنیدش
*راستی یه خبر جالب
صداگزار هیکاری و کانکی کن یکی هستن *^*

2017/09/12 03:32 AM
A.Misaki
کاربر معمولی

*