زمان کنونی: 2024/04/18, 05:13 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/18, 05:13 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهاد کتاب برای کتابخوانی گروهی

نویسنده پیام
Ano
rofagha110

اعتبار: 186.0
ارسال: #1
پیشنهاد کتاب برای کتابخوانی گروهی
مثل اینکه دوستان با کتابخوانی گروهی موافقند .
در این تاپیک هر کتابی که دوست دارین به عنوان موضوع کتابخوانی انتخاب بشه رو معرفی کنین .
نام نویسنده و خلاصه ای از داستان هم فراموش نشه .
اگه میخواین چند تا کتاب معرفی کنین ، برای هر کتاب یه پست بزارین .
اگه با کتابهایی که معرفی شدن هم موافقین ، تو یه پست دوباره همون کتابو معرفی کنین.
ممنون.
2011/03/08 09:40 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
AmirC
GigaNigga

اعتبار: 94.0
ارسال: #2
RE: پیشنهاد کتاب برای کتابخوانی گروهی
رفقا جان(ببخشید اسمت رو نمیدونم)
من نایت ساید رو پیشنهاد میکنم(در اصل میخواستم شمشیر حقیقت رو پیشنهاد کنم ولی چون طولانیه...)
نایت ساید درسته که تک جلدی نیست ولی هر جلدش داستان خودش رو داره(تقریبا)
و واسه سنین مختلف هم جذابه
2011/03/09 06:22 PM
Carrow
سوپر کاربر

*

اعتبار: 316.0
ارسال: #3
پیشنهاد من : نیروی اهریمنی اش

نقل قول: نیروی اهریمنی‌اش (به انگلیسی: His Dark Materials) نام یک مجموعه سه‌گانه کتاب‌های داستانی تخیلی است که توسط فیلیپ پولمن نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به ترتیب سپیده شمالی (به انگلیسی: Northern Lights)، خنجر ظریف (به انگلیسی: The Subtle Knife) و دوربین کهربایی (به انگلیسی: The Amber Spyglass) نام دارند که به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۰ منتشر شده‌اند. کتاب اول در آمریکا با نام قطب‌نمای طلایی (به انگلیسی: The Golden Compass) شناخته می‌شود و در سال ۲۰۰۷ فیلمی نیز با همین عنوان ساخته شده‌است که در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه اسکار و جایزه بافتا برای بهترین جلوه‌های ویژه شد. این مجموعه توسط فرزاد فرید به فارسی ترجمه و توسط انتشارات کتاب پنجره در ایران منتشر شده‌است.

کتاب سوم از مجموعهٔ نیروی اهرمنی‌اش در سال ۲۰۰۱ برندهٔ جایزه کتاب سال Whitebird در انگلستان شد، که یک جایزهٔ معتبر ادبی به شمار می‌رود. روزنامهٔ آبزرور (به انگلیسی: The Observer) این مجموعه را جزو ۱۰۰ رمان پرفروش دنیا یاد می‌کند.

درست یکم قدیمی هست و خودمم خوندمش. ولی دوست دارم دوباره بخونمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/03/10 12:06 AM
Millennium
کاربر معمولی

*

اعتبار: 33.0
ارسال: #4
(2011/03/10 12:06 AM)Carrow نوشته شده توسط:  پیشنهاد من : نیروی اهریمنی اش

نقل قول: نیروی اهریمنی‌اش (به انگلیسی: His Dark Materials) نام یک مجموعه سه‌گانه کتاب‌های داستانی تخیلی است که توسط فیلیپ پولمن نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به ترتیب سپیده شمالی (به انگلیسی: Northern Lights)، خنجر ظریف (به انگلیسی: The Subtle Knife) و دوربین کهربایی (به انگلیسی: The Amber Spyglass) نام دارند که به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۰ منتشر شده‌اند. کتاب اول در آمریکا با نام قطب‌نمای طلایی (به انگلیسی: The Golden Compass) شناخته می‌شود و در سال ۲۰۰۷ فیلمی نیز با همین عنوان ساخته شده‌است که در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه اسکار و جایزه بافتا برای بهترین جلوه‌های ویژه شد. این مجموعه توسط فرزاد فرید به فارسی ترجمه و توسط انتشارات کتاب پنجره در ایران منتشر شده‌است.

کتاب سوم از مجموعهٔ نیروی اهرمنی‌اش در سال ۲۰۰۱ برندهٔ جایزه کتاب سال Whitebird در انگلستان شد، که یک جایزهٔ معتبر ادبی به شمار می‌رود. روزنامهٔ آبزرور (به انگلیسی: The Observer) این مجموعه را جزو ۱۰۰ رمان پرفروش دنیا یاد می‌کند.

درست یکم قدیمی هست و خودمم خوندمش. ولی دوست دارم دوباره بخونمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من چند سال پیش کتاب هاشو از نمایشگاه خریدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی زیاد ازش خوشم نیومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به کتاب سوم که رسیدم دیگه نتونستم ادامش بدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اگه برای کتابخونی گروهی انتخابش کنین منم هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/05/14 12:11 AM
Icchi
هیدروکربنِ سیر نشده

اعتبار: 234.0
ارسال: #5
من یه کتابه خّب بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مزرعه حیوانات
این نیروی اهریمنی اش رو 20 صفحش رو خوندم بسکه ترجمه افتضاح بود انداختمش اونورمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/05/14 05:45 AM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #6
منم ميگم نيروي اهريمني اش فقط براي اينكه حال حسين گرفته بشه يا اينكه بره ترجمه انگليسيش رو بخونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/05/14 11:34 AM
Millennium
کاربر معمولی

*

اعتبار: 33.0
ارسال: #7
(2011/05/14 11:34 AM)hady نوشته شده توسط:  منم ميگم نيروي اهريمني اش فقط براي اينكه حال حسين گرفته بشه يا اينكه بره ترجمه انگليسيش رو بخونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه انگلیسیش که ترجمه نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/05/14 01:01 PM
((SaJJaD))
CaptainSmoker

اعتبار: 443.0
ارسال: #8
جنگ و صلح

کمدی الهی
2011/05/14 01:21 PM
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #9
من کتاب کیمیاگر را پیشنهاد می دهم خوندمش خیلی جالبه...

نوشته پائولو کوئیلو
ترجمه فریبا ریاضی
رمان کیمیاگر، اثر پائولو کوئلیو نويسنده‌ مشهور برزيلی، از رمان‌هاي بسيار پرفروش دهه‌ي پاياني قرن بيستم جهان است. اين کتاب در بيش از 150 كشور منتشر شده و به بيش از 52 زبان ترجمه شده است. اين رمان درباره ی چوپانی اسپانيايي به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترك می کند و به شمال افریقا می رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پيدا كند. در این راه، با زنی کولی، مردی كه خودش را پادشاه می داند، و یک کیمیاگر آشنا می شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا مي‌شود. همه ی این افراد، سانتیاگو را در مسیر جست و جویش هدایت می کنند. هیچ کس نمی داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می رسید، سرانجام به جست و جوی گنجی مبدل می شود که فقط در درون می توان آن را یافت.

لینک دریافت کتاب
http://ketabnak.com/ebfiles/kimiagar.pdf
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/05/14 02:22 PM، توسط Mohabat69.)
2011/05/14 02:14 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #10
بنظر من رأی گیری بذاریم و به اون کتابی که من گفتم رأی بدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/05/14 08:44 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
documents مسابقه خلاصه کتاب shizuko yagami 15 3,983 2021/03/02 01:15 PM
آخرین ارسال: diana king
zجدید فراخوان کتابخوانی گروهی!!! diana king 75 11,801 2019/11/01 11:26 PM
آخرین ارسال: X Phoenix X
zجدید کدام کتاب را انتخاب میکنید؟! diana king 19 4,888 2018/10/24 10:24 PM
آخرین ارسال: Mi Hi
  دوره سوم:کتابخوانی گروهی diana king 42 6,779 2017/08/23 06:50 PM