زمان کنونی: 2024/05/13, 10:12 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/13, 10:12 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 4.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپيك طرفداران كاكرو يوگا

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #274
RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا
حالا چون کاکرو سره گذاشتمش تو طرفداران کاکرو البته با تغییر
بینندگان عزیز و گرامی امروز مابرای شما دوستان عزیز یکی از مهیج ترین صندلی داغ های دنیا را با حضور4تن از معروف ترین فوتبالیست های دنیا تقدیم شما می کنیم.
مجری: مهمانان گرامی خوش آمدید،بهتره که اول خودتون رومعرفی کنید
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاکرو:کاکرو یوگا معروف به ببر شوت زن ژاپن هستم
سوباسا:تسوباسا هستم القاب متنوعی دارم که معروف ترینش معلول در زمینه
واکاشی زوما: کن واکاشی مازوهستم وبه من می گویند کاراته بان
واکی: {به عربی می گوید}ولید پلیدم مطرح ترین دروازه بان جهان
مجری : حالا که با مهمانان ما آشنا شدید می رویم سراغ اولین سوال، خوب آقای یوگا شما در حال حاضر در چه تیمی توپ می زنید وچه تیم هایی رو تجربه کردید
کاکرو:من بعد از تیم توهو وحضور در تیم ملی به یوونتوس پیوستم چند سال اونجا بازی کردم وبعد به ژاپن بازگشتم این فصل هم در صدد این هستم به تیم گامبااوزاکا بپیوندم
مجری : وشما خانم سو ...ببخشید آقای سوباسا شما چه تصمیمی دارید
سوباسا:من مدت زیادی با تیم شاهین بودم بعد به تیم بارسا پیوستم زیاد نگذشته بود که من به دلایلی از این تیم جدا شدم وبه برزیل رفتم اما به خاطرچند مصدومیت نتونستم چند سال بازی کنم در این مدت همراه همسرم به آمریکا رفتم ودر چند انجمن دنس آمریکایی عضو شدم وبعد به برزیل برگشتم با استقبالی که از من شد تصمیم گرفتم تیمم رو عوض کنم در حال حاضر از تیم های سیکاد و رطب طرود پیشنهاد دارم که باید با زنم یه مشورتی کنم{درحالی که شانه اش را گرفته ازدرد می نالد}
واکاشی زوما:من بعد از تیم توهو در چند تیم ژاپنی بازی کردم . مدت زیادی در ناگویا گرامپوس بودم وامسال به دلیل مسابقات کاراته ی قهرمانی که به مدت 2 سال در انگلیس برگذار می شه مجبورم باشگاهم رو عوض کنم و به احتمال زیاد به تیم چلسی می روم
واکی: بعد از تیم شاهین به آلمان رفتم و در تیم تاسمانیا عضو شدم اون ها وقتی بازی من رو دیدند پستی به من دادند که هرکسی نمی تواند درآن بازی کند
مجری : می شه بیشتر توضیح بدید
واکی : البته ، پست من در کنار زمین بود و نیاز به دویدن زیادی داشت
کن وسط حرفش می پرد ودر حالی که می خنددمی گوید : بابا همون توپ جمع کن خودتون
واکی سرخ می شود وسوبا جای او می گوید :آه واکی ، دوست من . البته ما نباید فراموش کنیم رونالدینیو هم کارش را از همان جاشروع کرد
واکی : بله سوباجون راست می گه .خلاصه بگم داشتم تو پستم ماهر می شدم که بوی سوبا رو شنیدم و تصمیم گرفتم این فصل رو در خدمت اربابم باشم. قربون اون شونه ی علیلش بشم
مجری : واما سوال بعدی ، آقای یوگا نظر شماراجع به فوتبال ایران چیست؟
کاکرو: در حال حاضر فوتبال ایران در بدترین شرایط به سر می بره .بازیکن ها فقط به فکر پول وخوش گذرانی هستند تعصب و غیرت جاش روتو فوتبال ایران از دست داده
مجری : خوب آقای یوگا نظر شمادر رابطه بابهبود این وضعیت چیه؟
کاکرو: بهتره مربیان به جای استفاده ازمهره های سوخته همچون کریمی و هاشمیان و کعبی از جوان هایی مثل محمد نوری و سیاوش اکبر پور بهره ببرند
سوبا: من با نظر کاکرو خیلی مخالفم برای مثال خود من شصت ساله دارم بازی می کنم و هنوزهم قصد خدا حافظی ندارم البته اگر پام بذاره یک بازی کامل تو زمین باشم
واکاشی زوما : حق با کاکروست من هم معتقدم که بعضی ها در فوتبال ایران بیشتر ازانچه که باید مورد توجه قرار گرفته اند
واکی : سوبا دوست من من فعلا مشغولم دارم یکی از سایت های ورزشی شونو به لجن می کشم چون معتقدم فقط من میفهمم
مجری در حالی که پوز خند می زند می گوید : چه ربطی داشت!!!
مجری: نظرتون در باره ی دو تیم استقلال و پرسپولیس چیه ؟
کاکرو: لیگ ایران در حال حاضر با سطح تاپ آسیا که همان لیگ ژاپن باشه خیلی فاصله داره ولی من فکر می کنم تیم استقلال با مدیریت فعلیش وبا اندکی تلاشو تعصب بیشتر می تونه جایگاه قبلیش رو در آسیا بدست آورد در مورد اون تیمی هم که گفته اید بایدبگم اصلا نمی شناسمش
سوبا:ببخشیدقبل از اینکه نظر خودم رو اعلام کنم یه سوالی داشتم ، استقلال همون آبییه و پرسپولیس همون قرمزه؟
مجری : بله ، البته
سوبا: آه ... دلم از استقلال خونه .........آخه می دونید روز تولد همسرم براش گل آبی خریدم اما اون گل قرمز دوست داشت وقتی هدیه ی من رو دید قهرکرد رفت خونه ی ننش ....آه
مجبور شدم یک فصل تمام در خونه ننش به پاش بیفتم
واکی: آه ... سوبا دوست من
واکاشی زوما: اه....چه زذ ... حالم بد شد
مجری: عجب نظر کامل و جامعی در رابطه با سوال ما .خوب آقای واکاشی زوما شما بفرمایید
واکاشی زوما :استقلال از سر مربی بسیار خوب و بیحاشیه ای بهره منده همچنین بازیکنان خوبی رو جذب کرده و تونستن تیمشونو حفظ کنن باید دید امسال در لیگ قهرمانان چی کار میکنن در مورد پرسپولیس هم بهتره چیزی نگم که برام حاشیه درست میشه
واکی: من دربازه وان موفقیم و به احتمال زیاد رنگ لباسم در تیم آشغال سازی بنفشه
مجری: خوب مثل اینکه جواب های بی نظیر شما همچنان ادامه داره
واکی: از اونجایی که بچه زدن نداره و جواب ابلهان خاموشییه و من فقط می فهمم جوابت رو نمی دم
مجری : حالا کمی از فوتبال ژاپن و بازیکنای مطرحتون بگویید
کاکرو:همان طور که مشخصه جی لیگ از همه ی لیگ های آسیا معتبر تره وبا داشتن تیم های مثل ناگویا و گامبااوزاکا و کاشیما و... با لیگ ها ی اروپایی قابل قیاس می شه و بازیکن هایی داره که در ردیف بهترین بازیکنان آسیا هستند مثل یاسوهیتو اندو ، ناکامورا، کاجی ، یاسودا ، ماکی و ناکازاوا
سوبا : ناکاوازا منظورت زنه منه دیگه!!!!!!!!؟؟؟؟
کاکرو : نمی دونستم زنت غیرازلیدری کار دیگه ای هم بلده
مجری : ببخشید آقای یوگا فکر کنم منظورشما از ناکازاوا ، یوئیجی ناکازاوا بود
واکاشی زوما: ژاپن با امکانات زیرساختی و استعداد هایی که داره آینده ی درخشانی رو در پیش رو داره، ومطمئنم در جام جهانی 2010 ژاپن یکی از بهترین نتایجش رو بدست می اره و بازیکنانی مثل اندو بهترین نمایش رو خواهند داشت . به امید اون روز
واکی:توی آلمان فقط من می فهمم توی ژاپن هیشکی نمی فهمه بهترین دربازه وان منم لیگ ژاپن فقط منم.....
مجری :اهام............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مجری : آقای یوگا فوتبال ژاپن و ایران رو باهم بسنجید
کاکرو : فرق بازیکنان ایران و ژاپن در تعصب و غیرته که بازیکنان ایران یک ذره هم ازش برخوردار نیستن و برخلاف ژاپن پول برای اونها حرف اول رو می زنه و ارزش های دیگری جایگزین شده در حالی که در ژاپن بازیکنان با یک دلی و ساده دلی بازی می کنند
در ایران بازیکنان پول های حرفه ای می گیرند ولی حرفه ای کار نمی کنند و همچنین پشت بوم ببخشید سقف قرار داد که به نظرم چیز مسخره ایه
سوبا : در قدیم الایام که من در ژاپن بازی میکردم من میتونستم بر نیروی جاذبه غلبه پیدا کنم و تا ثانیه ها در فضا معلق بمانم مثل بازی با برادران تاچی بانا و یا اینکه با دستوپای شکسته و بدن نیمه جان در زمین بدوم و رکورد داره سرعت و قدرت بدنی باشم و با پای شکسته شوت چرخشی بزنم وحتی به توپ دستور دهم مثل بازی با فورانو یا بازی با میوا آه ........تارو دوست من که نه تنها بازیکنای شما بلکه هیچ کسی همچین قابلیت هایی رو نداره
واکاشی زوما: تیم های ژاپن و ایران از نظر امکانات زیرساختی با هم متفاوتند در ایران بین تیم ها تبعیض های زیادی قائل می شود مدیران و مسئولانی که تصمیم گیرنده اند سلیقه ای عمل می کنند و بازیکن سالاری و بی مسولیتی درفوتبال ایران دیده می شود فرق مسلم این دو فوتبال در نظم و هماهنگی و همکاری بین بازیکنان می باشد
واکی : فرق من با همه اینه که من دکتر واکی هستم و چون خیلی می فهمم نمی شه منو با کسی مقا.......مجری: اما سوال اخر، میهمان گرامی اولین چیزی که با گفتن کلمات من به ذهنتون می رسه رو بگویید
مجری:توپ
کاکرو:شوت ببری
سوبا:دوست من
واکاشی زوما: هدف
واکی: من
................................................................................​......................................
مجری:آبی
کاکرو:گامبااوزاکا
سوباسا: بدبختیم
واکاشیزوما: توهو
واکی: تیم آلمان
................................................................................​......................................
مجری:زندگی
کاکرو :فقط فوتبال
سوبا: زنم
واکاشیزوما: شیرجه
واکی: غرب
مجری :ژاپن
کاکرو: تعصب
سوبا: افتخار من
واکاشی زوما : نظم
واکی : کجا هست؟
مجری:اندو
کاکرو : بهترین کاشته زن
سوبا : هموطنم
واکاشی زوما : یک تیم
واکی : معلومه که من بهترم

خوانندگان عزیز بسیار خوشحالیم که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید و تا برنامه ی دیگر و صندلی داغ دیگر شما را به خداوند منان میسپاریم
خدا یارو نگهدار شما
دی دیریدید ...
(تیتراژ برنامه)

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/07/30 06:10 PM، توسط Mohabat69.)
2011/07/30 08:11 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : farshad(+2.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - Mohabat69 - 2011/07/30 08:11 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sport تاپیک طرفداران تارو میساکی Pepe 427 192,160 2023/05/05 10:43 AM
آخرین ارسال: nankatsu
  تايك طرفداران ممور ايزاوا youi 1 1,504 2023/03/07 12:27 AM
Sport تاپيك طرفداران جون ميزوگي nazanin 212 92,771 2023/02/19 02:08 PM
Sport تاپیک طرفداران سوباسا اوزارا Carrow 380 190,907 2022/10/13 10:22 AM
Sport تاپیک طرفداران سانایی ناکازاوا Sanae Nakazawa farshad 119 72,092 2022/10/12 06:42 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان