زمان کنونی: 2024/05/17, 06:01 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 06:01 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #155
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
چپتر عالی بود
باید بگم که همه چیز این چپتر رو از قبل میدونستیم و قابل پیش بینی بود به جز شخصیت هاشیراما که انتظار این رو نداشتیم که اینقدر شاد و شنگول باشه
خوب شخصیت هاشیراما شاید بتونه شخصیت زتسو ها رو توجیه کنه اگه به قسمت داستان اوبیتو در غار مادارا فکر کنید می فهمید که اون زتسوها چقدر به خود هاشیراما شبیه بودند

اروچیمارو مخلصانه به ساسکه خدمت میکنه شاید همون طور که گفتم اروچیمارو دیگه مار نیست و ادم خوبی شده (به سویگتسو گفت)

همون طور که گفت بودم توبیراما ادم ناجوری هست بر عکس برادرش ...
باید اینو بگم که نظرات توبیراما در مورد اوچیها خشن بود و به قول خودش اگه اوچیها دشمن اونها باشند پس داریم این نظرات رو از کسی می شنویم که خودش دشمن اوچیها هست
ساسکه هم با بینش باز داره حرف های اونها رو گوش میده
نمی دونم اگه هاشیراما که برادر بزرگتر توبیراما هست نبود احتمالا کسی جرئت نمی کرد با توبیراما مخالفت کنه حتی هیروزن توبیراما رو سرور خودش میدونه حتی اگه کمی مخالف باشه
دانزو پلید درست از توبیراما الگو گرفته
توبیراما خیلی مغرور و بی تربیت بود صاف جلو روی یک اوچیها داره حرف های نفرت انگیز میزنه و و به برادر بزرگترش میگه خفه !!!
به اروچیمارو میگه پسر بچه درحالی که به غیر از هیروزن از تمام اونها بیشتر عمر کرده
میناتو در کمال احترام به اروچیمارو میگه اروچیمارو سان ... شاید میناتو وقتی که میمیره هنوز اروچیمارو به کارهای خلاف روی نیاورده بوده و در ان زمان یکی از سنین های افسانه ای مورد احترام بوده

قابل توجه اونهایی که هنوز میگن اوچیها نباید شورش میکردند!!
حتی اروچیمارو هم موافق هست تمام این بدبختی ها توسط توبیراما شروع شد و وقتی که کسایی رو در یک جا زندانی میکنید و بهشون فشار میارید این طبیعی هست که شورشی بشند
هاشیراما: من هزار بار بهت گفتم که اوچیهارو اذیت نکن !!!
اوچیها رو تا زمانی که اذیت نکنید ادم های خوب و عاشقی هستند اما اگه اذیتشون کنید پدرتون رو در میارند!!
ادم احمقی مثل توبیراما که میدونسته با اذیت کردن اوچیها... اونها به نفرت تبدیل میشوند پس چرا امده دقیقا اذیت کردن اونها رو شروع کرده
باید مثل هاشیراما عاشق اونها بود کسی که تمام اوچیها به او اعتماد کردند و دوستش داشتند و به خاطر هاشیراما . مادارا رو رها کردند
توبیراما کسی که به اوچیها به عنوان دشمن نگاه میکنه و شروع به ازار اونها کرده دقیقا در زمان او بود که بعضی اوچیها شروع به شرورش کردند که اخرش با قتل عام تمام شد

از سرنوشت این دو نفر عبرت بگیرید مثل توبیراما و مادارا نباشید بلکه مثل هاشیراما باشید
اقایونی که به اوچیها انگ میچسبونید و تنفر دارید یک ضرب المثل هست که میگه : متنفرین تنفر می خواهند
یعنی اگه از دیگران نفرت داشته باشید اونها هم از شما نفرت خواهند داشت
اون وقت توی تاپیک طرفداران نفوذ میکنند و حرف های مخالف میزنند و از بس از خود راضی هستند و میگن که ما ادم های خوبی هستیم که تعجب میکنند چرا بقیه در مقابل اونها عوض میشند
دقیقا میگند که چون ما طرفدار ناروتو یا سنجو هستیم پس خیلی خوب هستم و مخالفان اونها یک مشت عقده ای هستند و باید از بین برند
به این کارتان فکر کنید ؟؟ شما دارید مثلا پیروی از ناروتو و پراکنده کردن عشق میکنید یا مثل توبیراما و مادارا ..اون وقت چرخه ی نفرت به وجود میاد و انقدر به همدیگه فحش بدید که بمیرید
من که به جای نفرت ..راه طرفداری و اصلاح اوچیها رو پیش گرفتم و امیدوارم که ساسکه قبیله ی خودش رو احیا و اصلاح کنه و افتخار اوچیها بشه درست مثل کار هاشیراما و ناروتو و یک طرفدار و عاشق واقعی!

وقتی که توبیراما گفت اوچیها یک قبیله هست که با شر تسخیر شده ..ساسکه ناراحت میشه(متنفرین تنفر میخواهند!!!)
بعد ساسکه ازش میپرسه منظورت از قبیله ای که با شر تسخیر شده چیه؟؟ اینجا تصویر هاشیراما رو نشون میده که سرش رو پایین انداخته و عرق شرم روی صورتش هست!!!

هیچ قبیله ای به اندازه ی اوچیها از موهبت عشق برخوردار نشده و هیچ قبیله ای به اندازه ی اوچیها به عشقشون اهمیت نمی دهند
اونها فقط عشق خودشون رو میخواهند و حاظر نیستند که اون رو با عشق دیگه ای جایگزین کنند
اونها فقط عشق از دست رفتشون رو میخواهند حتی اگه شده به خاطر اون عشق دنیا رو به آتش بکشند
دقیقا وقتی که ساسکه به کاکاشی گفت پدر و مادرم و ایتاچی و همینطور قبیله ام رو بهم برگردون اگه تونستی اینکار رو بکنی من متوقف میشم!
این حرف ها که میزنم چیز هایی هست که خودم سالهاست میدونستم!!!
اما اون حقیقتی که توی قلب هاتون داشتید و متنفرین قبول نمی کردنند ..زمانی خواهد رسید که اون رو بر صفحات مانگا فریاد خواهند زد!!!
من چقدر با یکی از متنفرین بحث کردم که اخرش کار به جایی رسید که کیشی توی خود مانگا این رو از زبان یک سنجو اعلام میکنه..

خیلی دلم میخواد بدونم ریکودو (دانای شش طریقت) چه انتظاری از اوچیها داشته (سنگ نوشته ی اوچیها)
کسایی که حتی در عشق قویتر از سنجو ها هستند ..پس چرا پسر بزرگتر رو جانشین خودش نکرد؟؟
از همان زمان که ریکودو پسر بزرگترش رو انتخاب نکرد نفرین اوچیها شروع شد و اون عشق زیادشون تبدیل به نفرت شد ..و اوچیها شدن بدبخت و سنجو ها شدن شاد و شنگول که ریکودو ما رو انتخاب کرده
با چیزی که توبیراما در مورد عشق بیشتر اوچیها گفت اوچیها به جانشین شدن و داشتن اراده ی اتش ریکودو که واجب تر بودند؟؟؟

توبی این رو گفت .. پسر بزرگتر مقاومت رو کلید صلح میدونست و کوچکتر عشق رو کلید صلح میدونست (ریکودو به هردوی مقاومت و عشق اعتقاد داشت کسی که برای صلح نینجوتسو رو به مردم اموخت)
توبیراما گفت پسر بزرگتر نینجوتسو رو کلید صلح میدونست و کوچکتر عشق رو
چقدر مسخره یعنی سنجو ها از نینجوتسو استفاده نمیکنند و ناروتو به جای راسنگان ..عشق رو تو صورت دشمنش میزنه؟؟
اخرش خودش گفت که این حقیقت نداره.. شاید حقیقت چیزی بوده که اینها تحریف کرده اند؟؟
شاید مثل داستان زئوس و برادرش اتفاق افتاده (فریب دادن) یا داستان اماترسو و سوسانو در مذهب شینتوی ژاپن(خوشکلی)

تبریک به طرفداران ایتاچی که در هفت سالگی بینش یک هوکاگه رو داشته اما ....
توبیراما میگه که اگه اوچیها بخواهند به خاطر دهکده خودشون رو از بین ببرند این اصلا کمکی به اوچیها و خودشون نمیکنه !!
اما حداقل یک فایده ای برای دهکده داره !! اینم جواب زحمات ایتاچی از زبان یک هوکاگه !!

شارینگان نشانه ی عشق و قلب شکسته ی یک اوچیها هست
نامرد دانزو که قلب شکسته و احساس مردم بیگناه اوچیها رو توی دستش ردیف کرده... نامرد نمیگه که با این چشم ها چقدر اشک ریخته شده

دکتر توبیراما با اون تحلیل هایی که از مکانیزم مغز اوچیها انجام داد اکنون متهم به کالبد شکافی اجساد اوچیها می باشد همون طور که گفتم یک شبه نمیشه دکتر شد و ادوتنسی رو اختراع کرد!
خوب اگه چاکرایی درون مغز اوچیها آزاد میشه که باعث میشه اعصاب بینایی اونها تحت تاثیر قرار بگیره و شارینگان به وجود بیاد
پس کاکاشی که اوچیها نیست چطور مانگیکیو رو فعال کرده .. مغز کاکاشی؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/02/07 09:40 PM، توسط Mohabat69.)
2013/02/07 01:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : احمد(+2.0) ، p@ri...evil(+1.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - Mohabat69 - 2013/02/07 01:44 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,710 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,422 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,559 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: