زمان کنونی: 2024/05/17, 08:03 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 08:03 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #150
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
دوران دوباره به ساسکه برگشت و من الان خیلی خوشحال هستم
قبلا گفته بودم که جوبی شبیه نسناس شده اولش شاید موجودی مثل میمون به ذهنتون بیاد اما گفتم که نسناس چی هست
برادر احمد گفت شبیه بهلیت شده اما مثل اینکه مربوط به انیمه ی دیگه میشه و خیلی خوب میشد اگه تصویری ازش میگذاشت تا میدیدیم بهلیت چی هست..
دفعه ی اولی که رایکاگه رو دیدم منو یاد جانیکیج انداخت به همین خاطر بهش رایکیج میگم

خب نجی مرد اوایل مانگا نجی برام بی اهمیت بود یعنی نه بدم میومد نه طرفدارش بودم ...
اما وقتی اونجایی که هیچ کس این جمله رو نگفت اما نجی اولین کسی بود که گفت تو که پین رو شکست دادی پس چرا ساسکه رو نکشتی ؟؟؟
اولین کسی که این جمله رو گفت ..
اینجا بود که از نجی بدم میومد خصوصا اینکه قبیله ی هیوگا خودشون رو قویترین قبیله ی کونوها میدونستند
احتمالا بعد از اینکه قبیله ی اوچیها قتل عام شد اینها قد علم کرده اند و خصوصا با اون حرفی که نجی زد و اینکه با مرگ ساسکه اوچیها به کلی منقرض میشه
به این نتیجه رسیدم که این هیوگا ادم های بدی هستند و از خداشون بوده که شارینگان نابود بشه و این ادعا رو بکنند که بیاکوگان قویترین چشم در جهان هست!
اما با مرگ نجی این شخصیت برام قابل احترام شد مخصوصا اینکه قبلش نجی رو بخشیده بودم

کسی که خودش رو قربانی میکنه کسی که آزادانه مرگ رو انتخاب میکنه در مقایسه با ایتاچی که ادعا میکرد که خودش رو قربانی کرده ....
کار نجی هزاران برابر ارزشمند تر از کار ایتاچی بود ایتاچی که حق زنده بودن حق آزادی و حق پدر و مادر رو برای دیگران نگذاشت
و به بهانه ی زجر کش کردن خودش همه رو کشت در حالی مسئول زندگی خودش هست نه دیگران
ایتاچی یک نادان بود درسته که در مقایسه با نجی خیلی زجر کشید اما دلم برای ایتاچی نمی سوزه
چون یک ضرب المثل هست که میگه :
عقل که نشد جان در عذاب است
یعنی هرچی که ایتاچی کشیده از بی عقلی خودش هست و اون رو اعتراف کرد

اونجایی که ناروتو چاکراش رو به همه میده برام خوب بود
از این نظر که کسایی که میگفتند ناروتو به کمک هیچ کس احتیاج نداره و اون فرزند رسالت هست اون منجی هست و ممکن نیست بی سرو پایی مثل ساسکه کمکش بیاد
حتی اگه شده معجزه از جیبش در میاره و همه رو قورت میده اما امکان داره که کیشی مانگایی خودش رو اینطوری خراب کنه؟
از اون وقتی که لشکر اتحاد به کمک ناروتو رسید همگی اونها ضایع شدند و با دادن چاکرا به تمامی اونها باز هم ضایع تر شدنند
چون من معتقد هستم که منجی با کمک مردم ظهور میکنه و اهمیت منجی به مردم و پیروانش هست

در این مدت ساکورا ناپدید شده بود و هیناتا رو میبینیم که در کنار ناروتو هست ..
این خیلی خوبه ناروتو اخرش هیناتا رو میگریه و تمام اونهایی که ساکورا رو برای ناروتو میخواستند ضایع شدنند
بعضی ها شاید فکر کنند که خوب دست هم رو گرفتن معنی نمی ده اما باید بگم که اینجا هیناتا اون هیناتایی که تا ناروتو رو میدید و غش میکرد نیست ..
هیناتا عوض شده و الان در کنار ناروتو هست

ای بابا الان میگن که کیشی ساکورا رو فراموش کرده و بعضی میگنند برای نمایش هیناتا اون رو ناپدید کرده
اما باید بگم که از اون صفحه ی رنگی که ناروتو و ساسکه و ساکورا را با لباس سامورایی دیدیم میشه گفت که ساکورا رو فراموش نکرده
می تونم بگم که خیلی بد میشد اگه ساکورا رو با چاکرای ناروتو نشون میدادند چون این مثل خیانت کیشی میمونه
اگه مثلا اینها سه استاد افسانه ای اینده خواهند بود اصلا نباید ساکورا توسط ترحم ناروتو قوی بشه
اینها باید توی تخصص خودشون بمونند مثل اینکه ساکوا بیاد راسنگان بزنه اگه ساکورا قرار با قدرت بیشتر بدرخشه باید از طرف سوناده باشه!! و کارهایی که ساکورا توش استاده..

یک تحلیل از فرق سامورایی با نینجا .. همون طور که کاکاشی گفت به این خاطر که ما توی قول هامون شکست میخوریم و دوباره قول دوباره میدیم
و ناروتو گفت به این خاطر هست که به ما نینجا میگن (نینجا یعنی کسایی که مخفی میشوند و دوباره اشکار میشند)
اما سامورایی کسایی هستند که از یک کشور یا ارزش یا مردمشون دفاع میکنند و به شرافتشون مشهور هستند
تحلیل جالبی بود از کسی دیگه که چرا توی اون صفحه رنگی ناروتو و ساسکه و ساکورا رو با لباس سامورایی نشون دادند و اینکه این قهرمانان خواهند درخشید
محتوای مخفی (Click to View)
همون طور که گفتم ایتاچی یک منحرف بود اگه پست های قبلیم رو بخونید مخصوصا اونجایی که به نگین گفته بودم که ایتاچی هیچ حقیقت مزخرفی رو نخواهد گفت
برام غیر قابل قبول بود که کسی که خودش منحرف هست بیاد به ساسکه بگه که من کار خوبی کردم تو هم بیا مثل من منحرف شو !!!
اما واقعا شگفت زده شدم که ایتاچی خودش به اشتباهاتش اعتراف کرد و اینکه کیشی به طرفدارای ایتاچی فهموند که ایتاچی اون متفکر بزرگ حافظ صلح نیست که اصلا اشتباه نمیکنه !!!

به یک واقعیت جالب فکر کنید و اون هم اینکه ایتاچی کسی بود که ساسکه رو از راه درست بیرون کشید و در اخر خودش بود که اون رو دوباره به راه راست اورد
متاسفم برای کسایی که می خواستند که ساسکه جلوی ناروتو زانو بزنه و بگه اشتباه کرده و خیلی خوب شد که اون کسی که این همه بلا رو سرش اورد خودش درستش کرد
و باز هم جالب تر اینه که اروچیمارو که خودش ساسکه رو از کونوها برد .در اخر خودش اون رو به کونوها باز گردوند
به نظر شما اینها اتفاقات بی معنی هست یا اینکه نکته ی جالبی پشتش هست ؟؟

ساسکه در کونوها بود و تمام اونها چاکرای کیوبی رو حس کردنند اگه ساسکه بخواد به کمکشون بره کافی هست که چاکرا رو دنبال کنه

اصلا از اینکه کیشی تمام اینها رو طوری بهم چیده بود که مادارا و اوبیتو براشون یک قفس درست کنند و اونها بهمین سادگی جوبی رو ناقص کنند
فقط برای اینکه مثلا یک پرنده ی رها قفسش رو میشکنه و به پرواز در میاد و اخرش قیافه ی ضایع شده ی مادارا و ابیتو رو نشون میده ..
ناقص کردن جوبی و ضایع کردن اونها همش به خاطر این؟؟؟

اول به محل نگه داری ماسک اوزوماکی ها میری و یک ماسک خوب بر میداری و بعد میری به جایی که تمام اسرار در اونجا نهفته است...
درست شنیدید اروچیمارو گفت تمام اسرار در سنگ نوشته ی اوچیها هست جایی که تمام اسرار شارینگان و رینگان وجود داره
جایی که اخرین باری که ساسکه اونجا بود فقط شارینگان عادی ناقص داشت
اما اکنون اترنال داره و حتی اگه با رینگان بهش نگاه کنی اسرار بیشتری رو نشان خواهد داد
توش نوشته شده که چطور میشه کیوبی رو کنترل کرد (همون طور که ساسکه گفت) چطور میشه ایزاناگی و ایزانامی زد (همون طور که ایتاچی با مانگیکیو اون رو دید)
چطور میشه رینگان بدست اورد و قابلیت های رینگان (همون طور که مادارا با اترنال سنگ نوشته رو خوند)
همونطور که مادارا به کابوتو گفت تو که حتی نمیتونه سنگ نوشته رو بخونی چطور اسرار بدن من و تبدیل شده شارینگان به رینگان رو فهمیدی؟
وحالا اوچیها توانایی این رو دارند که به شینگامی دسترسی داشته باشند بدون اینکه طرف سنجو باشه یا اینکه بتونه شینگامی رو احظار کنه
کافی فقط ماسک رو داشته باشی و به مخفی گاهی که یک اوچیها جاش رو بلده و با جوتسوی مخصوص باز میشه بری

حالا واقعا شینگامی یک خداست اما الان مثل یک ابزار نینجا ها یا یک کوزه که درش رو باز می کنی و بعد می بندی میمونه به همین سادگی شکمش باز میشه!!!
اروچیمارو فقط پنج رو رو آزاد کرد فقط پنج روح رو!!! یعنی دست هاش و چهار کاگه ی دیگه ..وگرنه روح افراد دیگه هم باید در مقابلشون میبود مثل کوشینا

من از همون اول میخواستم که مادارا بمیره و اسم اوچیها لکه دار نشه اما بعد از متوقف شدن ادوتنسی زنده موند و فهمیدیم که مغز متفکر ماجرا هست
حداقل وقتی که زنده موند انتظار بیشتری داشتم مثلا باید به صورت کلی زنده میشد اما از همون موقع که نشون داد صورتش دوباره ترک داره فهمیدم که اشتباه کردم
و هنوز ادوتنسی هست خوب میگن کابوتو ادو تنسی رو متوقف کرده و در اون حالت افراد تحت کنترل ادوتنسی نیستند و مثل دان می تونند هر کاری بکنند
مادارا که ازادی کامل رو به دست گرفت مثل اینکه دوباره ادوتنسی خودش رو احظار کرد ولی اینبار ادوتنسی خودش هست نه کابوتو

قرار نیست توبیراما که ادوتنسی رو اختراع کرده خودش رو ازاد کنه همون طور که قبلا هم نکرد چون اونها تحت کنترل خودشون نخواهند بود
مگر اینکه اوروچیمارو جوتسو رو کنسل کنه و توبیراما مثل مادارا با احظار دوباره ی خودش ادوتنسی خودش بشه

اصلا فکرش رو نکنید که اروچیمارو بر علیه ساسکه قیام کنه و اخرین شرور داستان بشه به نظر میرسه که سه سال دیگه برای تعویض بدن وقت لازم داره

همونطور که توی پست های قبلیم گفته بودم سنین مود برای ساسکه چون بدنش حتی به چاکرای جوگو پاسخ داد و حتی ژن جوگو رو داره اروچیمارو تمام اطلاعات کابوتو رو داره و از روش سنین مود کابوتو اگاهی داره کافیه ساسکه توسط سنین مود رینگان بدست بیاره و سنگ نوشته رو با اون بخونه و تمام!!!

اینا جایزه هست برای بچه های خوب که خودم نوشتم
محتوای مخفی (Click to View)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/01/30 10:52 PM، توسط Mohabat69.)
2013/01/30 07:42 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : abaneh(+2.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - Mohabat69 - 2013/01/30 07:42 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,711 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,422 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,559 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان