زمان کنونی: 2024/05/18, 03:48 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/18, 03:48 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #142
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
آشپزي بود به اسم گوستو که فکر ميکرد همه ميتونند آشپز باشند تمام کساني که از خوردن غذا لذت ميبرند ...حتي يک موش هم ميتونه که آشپز باشه!!
به به ، چه تئوري و تحليل هايي که اينجا مينويسند چه خوبه که ماهم از اينا داشته باشيم ...خوب براي شروع از تحليل هاي خودم شروع ميکنم
يواش يواش تمام کساني که از خوندن تحليل خوششون مياد خودشون هم ياد ميگيرند که براي خودشون تحليل بگند

خوب سوناده که نصف شده بود حلزوني که احضار کرده بود مي تونست که بدنش رو دوباره به هم پيوند بزنه ... ترشحات حلزون ميتواند زخم ها و چين و چروک ها را سريع بهبود بخشد
با استفاده از کرم حلزون پوستي شفاف و بدون چين و چروک مانند سوناده داشته باشيد!!!
اما سوناده به جاي خودش دستور داد که کاگه هاي ديگه رو درمان کنه و اين طور به نظر ميرسه که سوناده زندگي خودش رو فدا ميکنه و ميميره تا کاگه هاي ديگه زنده بمونند
و البته تا زماني که سوناده زنده است ناروتو نميتونه هوکاگه بشه و با مردنش همه چيز حله !!! البته اگه ساسکه بميره هم ناروتو هوکاگه نميشه!

کيشيموتو با اين کارش که توبي اوبيتو شد کاري سختي رو شروع کرد که مانگا رو به خطر مي اندازه از وقتي که اينطوري شده به نظر مياد که هيچ منطق و نقشه ي از پيش تعيين شده اي نيست هم همه چيز از به هم ور شده
مانگا ديگه اون حس و حال و لذت گذشته رو نداره
کسايي که ميگفتند که اوبيتو بايد ايزونا باشه يکي از دلايليش اين بود که وقتي توبي ميزوکاگه سابق که جينچوريکي بود رو کنترل کرده بود ..صورتش رو به کيسامه نشون ميده و گفته بود که مادارا هست
کيسامه با اون مجسمه اي که از مادارا در مقابل هاشيراما مونده حتما بايد صورت مادارا رو بشناسه خوب گفتند اگه مادارا نيست پس ايزونا هست چون خيلي به هم شبيه هستند
گرچه مشکل بلند قد شدن اوبيتو جلوي ميناتو با روشي که هيچ کس انتظارش رو نداشت نسبتا حل شده اما اين مشکل قيافه هنوز مونده
چه بسا اگه کيشي بخواد با دليل هاي عجيب که کسي انتظارش رو نداره غير ممکن ها رو ممکن کنه کلا مسخره خواهد بود
اوبيتو يکي از شخصيت هاي دوست داشتي بود اما الان .... من يک سئوال دارم نابود کردن کونوها و قتل عام اوچيها چه ربطي به جمع آوري بيجو ها داشت غير از تمايلات خود خواهانه اش؟
يک مقايسه بين اوبيتو و شخصيت هاي ديگه :
اوبيتو تمام اين کارهارو به خاطر يک دختر انجام داد که اصلا بشر به خودش نديده آخه نمي گن مرد حسابي تو پدر مادر نداري تو قبيله و دوست نداري ..کار زندگي نداري که تمام زندگيت رو کردي اون
اوبيتو اصلا حقيقت و واقعيت رو نميخواد کسي هست که دوست داره خواب هاي شيرين رو ببينه درست مثل يک آدم خيال باف ..کسي هست که با مرگ رين حقيقت رو نميخواد قبول کنه
شما دوست داريد تا اخر عمر مثل ماتريکس توي يک خواب خوش باشيد؟ دوست داريد کل روز خواب کيک ببينيد يا حقيقي اون رو ميخواهيد و تلاش کنيد تا زندگي يا کيک رو به دست بياريد؟
ناروتو و ساسکه کسايي هستند که براي اينکه آرزو هاشون رو به واقعيت برسونند تلاش ميکنند ... اما اوبيتو ميخواد تا آخر عمر خواب خماري ببينه خوابي که توش رين زنده است..
ساسکه جمله معروف به ايتاچي داره که من از ميان گينجوتسوت (توهمي که بهش داده بود) مي تونم ببينم ..من کسي هستم که گنجوتسو (روئيا) رو به واقعيت تبديل ميکنم !!
اين اوبيتوي جديد منفور ترين شخصيت مسخره اي هست که کيشي درست کرده
حتي چپتر قبلي ناروتو که فهميده بود تمام اينکارها به خاطر اينه که کاکاشي گذاشته رين بميره ..وقتي که اوبيتو نتونست جواب سئوال هاشو بده.. بهش گفت اين بود همه ي زر زر زدن دردي که داشتي!!!
ناروتو توی چپتر 609 دلايل اوبيتو رو مسخره دونست اما همين ناروتو کسي بود که درد ساسکه رو درک کرد
اما برعکس دليل اوبيتو.. مادارا نقشه ي يک تساوي ميان افراد جهان رو داره

محتواي مخفي (Click to View)
تا اینجا مطالبی بود که دو ساعت وقت منو توی جمعه ی هفته پیش گرفت البته با احتساب فکر کردن و کار کردن روی جملات و رفع خستگی
یکی از پست های معمولی که سابقا می گذاشتم حداقل 20 دقیقه وقتم رو میگرفت.. اما الان بی خیال..

ببینم به فکرتون نرسیده که چرا توی چپتر 609 وقتی کاکاشی توی دنیای اوبیتو بود به جای اینکه با رایکیری یا چاقوی نینجایی به شکم اوبیتو بزنه ...چرا فقط مشت ساده زد؟!!!
قبل از اون که کیوبی از طریق دست بهش چاکرا داده بود!!! او چاکرای کافی داشت حتی تونست به دنیای عادی برگرده!
و اینکه چرا کاکاشی کور نمیشه!!! یا اصلا مسئله چاکرا نیست ...
ساسکه کمتر از یک روز چشمش رو از دست داد و نمیتونست درست ببینه و بعد از اون دیدیم که زیر پل با چیدوری به راسنگان ناروتو زد ..یعنی مسئله اصلا چاکرا نیست

آخر چپتر 609 که جوبی رو نشون میده آقای نا مسلمانی استدلال کرده بود که چون دور چشم جوبی تیره هست پس باید توی حالت سنین مود باشه یعنی با چاکرای طبیعت یکی هست
اما خوب همچین دلیلی کافی نیست حداقل فقط ننشسته چند تا نقاشی نگاه کنه ...فکر کرده!
اینجا بود که یاد نظریه قدیمی خودم افتادم که اگه قرار باشه حالت های دانایی چاکرای ین و یانگ تولید کنه و اینکه جوبی منبع اولیه چاکرای ین و یانگ بوده (یعنی قبل از جوبی چنین چاکرای نبوده!)
و در صورتی که حیواناتی مثل مار و قورباغه می تونند ین و یانگ تولید کنند در اون صورت جوبی نیز باید یک چنین حیوان انسان نمایی باشه که چاکرای ین و یانگ تولید میکنه یعنی سنین مود داره!
چپتر بعدش هم تایید شد و چون چاکرای جوبی با طبیعت یکی هست نمیشه اون رو حس کرد ..
چاکرای جوبی بی نهایت هست همون طور که توبی جلوی پنج کاگه گفته بود (موجودی با چاکرای بی نهایت)

کسی از روی تصویر به این پی برد که چشم این جوبی نسبت به جوبی ای که در مقابل ریکودو نشون داده شده.. چشمش سه تومو (ویرگول) کم داره؟
اما با توجه به تصویری که مادارا برای اوبیتو در مورد جوبی و ریکودو نشون داد میشه گفت که کیشی اخیرا طراحی چشم جوبی رو تغییر داده .. چون اونجا هم سه ویرگول نداشت
من حس میکنم که قرار چشم جوبی روی یک انسان دیده بشه و چون کشیدن چشم شلوغ سخت خواهد بود پس طراحی چشم رو ساده تر کرده نه اینکه چون جوبی ناکامل هست

آقایونی که الکی میگند اوچیها شیطانی هستند چون چشم جوبی و چاکرای بد رو دارند ... من اخیرا تاپیک جای دیگه زده بودم که ریکودو همه چیز رو از جوبی به دست آورده
هم چشم و هم بدن و اینکه همون طور که چاکرای ین از جوبی هست چاکرای یانگ نیز از جوبی هست و حتی بدن سنجو ها نیز از جوبی گرفته شده
چطور شارینگان شیطانی خواهد بود در حالی که بدن سنجو شیطانی نیست در حالی که هر دو از جوبی شیطانی گرفته شده اند ..پس این اصلا ملاک بد بودن نیست
همون طور که توی چپتر دیدید مادارا و اوبیتو به وسیله ی ژن سنجو ..بدن هایشان رو به جوبی متصل کردند یعنی بدن جوبی و ژن سنجو یکسان هست

مادارا می خواد که از تمام قدرت هاش یکبار استفاده کنه و کیفش رو ببره و یکبار که استفاده کرد دیگه استفاده نمیکنه و الکی وقت تلف میکنه ..اوبیتو گفت کارت درست مثل بچه هاست
اگه مادارا هم زمان از آن سنگ هایی که از اسمون میاد و سوسانوی کامل با اژدهای هاشیراما و صدها کاگه بونشین و قدرت جوبی با کمک اوبیتو استفاده میکرد ......

با یک از طرفداران دو آتیشه ی ناروتو بحث میکردم که میگفت که ناروتو جوبی رو شکست میده و ریکودوی دوم میشود و بعدا سراغ ساسکه خواهد رفت...
البته برعکس خیلی ها از روی هوا حرف نمیزنه و برای چیزی که میگه دلیل میاره!!!!
(خیلی ها که فقط حرف می زنند و اگه شانسی اتفاق افتاد... میگند که ما پیش گویی کردیم و دیدید که اتفاق افتاد. اما خودشون هم نمی دونند چطور اتفاق می افته)
از فرزند رسالت بودن و اینکه اسم مانگا ناروتو هست و دلیل های مسخره بگذریم اینه که گفت :
جوبی ای ریکودو شکست داده وحشی بوده و تفکر و ذهن داشته و کسی که مثلا جهان رو خلق کرده...
اما این جوبی رو اوبیتو طوری زنده کرده که ذهن و تفکر نداشته باشه و به راحتی توسط خودشون کنترل بشه و کلید موفقیت ناروتو اینه کنه از این نقطه ضعف استفاده کنه
یعنی اونها و چشم هاشون محدودیت هایی داره و از واکنش سریع دادن و اینکه نتوانند از تمام قابلیت های جوبی و کنترل اون استفاده کنند ..
خلاصه از محدودیت های انسان و نقاط کوری که بر خلاف جوبی داره استفاده کنند ...خوب تا اینجا اینم حرفی هست برای خودش..
اما اینم از جواب من.... خوب مثلا ناروتو جوبی و مادارا رو که قویتر از اونها وجود نداره رو شکست بده ..دیگه ساسکه در مقابل ناروتویی که اینها رو شکست داده چه حرفی برای گفتن داره؟
ساسکه خودش رو بکشه مثل مادارا بشه دیگه از جوبی بهتر نخواهد شد!! حالا فرضا ناروتو جوبی رو شکست داد و جینچوریکی جوبی و ریکودوی دوم شد..
در این صورت ناروتو میتونه فقط با یک انگشت مانند خدا یک هیولا خلق کنه و ساسکه رو نابود کنه در این صورت قدرت ساسکه در مقابل خدا مثل یک مورچه خواهد بود
ای کسانی که اینقدر به جنگ ساسکه و ناروتو علاقه دارید و سنگش رو به سینه میزنید... در این صورت مبارزه ی یک مورچه با یک فیل چه هیجانی خواهد داشت؟
بهم گفت حالا فرض کن که ساسکه هیچ اهمیتی نداره!!!(والا چنین کسی که اینهمه طرفدار داره و توی ژاپن محبوب ترین هست) و تنها نکته ی ساسکه اینه که توسط اروچیمارو خورده بشه
و نبرد بعدی بین ناروتویی که جوبی داره و اروچیمارو با بدن ساسکه خواهد بود!!! (بعد از اون که دیدن ساسکه خوب شده و دنبال انتقام نیست... )
گفتم حالا دوباره همون سئوال پیش میاد چه طور اروچیمارو از خدا قویتر بشه؟؟؟
پس ناروتو در مقابل مادارا و جوبی که قویتر از اونها و وجود نداره پیروز نخواهد شد و نکته ی ساسکه اینه که با ناروتو متحد بشه و کمکش کنه

چپتر 611
این آقا یک نکته ی جالبی اخیرا گفت ..اینه که کیوبی چاکراش تموم میشه ..میگه که من تلاش میکنم که دوباره چاکرا تولید کنم
پس این کیوبی توی این مدت جنگ داشته چیکار میکرده ؟؟فقط زر می زده ؟ جنگ رو که ناروتو انجام میداد...

اوبیتو همون طور که مادارا از هاشیراما تعریف میکرد ازش تعریف میکنه ..
اوبیتو ناروتو رو مثل گذشته ی خودش می بینه و میگه یک روزی همتون مثل من میشید..اوبیتو بزرگی ناروتو رو قبول کرد و گفت من تو رو هوکاگه میکنم
جوبی توسط چیزی که توسط هزاران نینجا درست شده بود پرت میشه چاکرای اونها در کنار هم حتی از جوبی امکان داره بیشتر باشه به حدی که حباب آب سنسور داشت میترکید
بنده خدایی بود که میگفت اگه همتون یک تف بکنید فلان جا رو سیل میبره!! حالا اگه جوبی یک بیجوداما بزنه چه بلایی سر جمعیت تف کن میاد؟

بهتون پیشنهاد میکنم که پست های قبلی ام رو بخونید

تا اینجا که دارم مانگا مرور میکنم و تایپ انجام میدم 3 ساعت شده که خودم رو بیکار و علاف کردم که با حساب جمعه ی پیش میشه 5 ساعت!!
من بیکار نیستم که همیشه براتون مطالبی که در عرض 10 دقیقه میخونید و هیچ فایده ای و فرقی براتون نداره بنویسم
فقط از استدلال و منطق و نکته بینی استفاده کنید و چیز هایی که خودتون میفهمید من فقط میخواستم که روش مطلب گفتن رو یاد بگیرید
وگرنه اصلا اهمیتی برام نداره که چیزی که مینویسم اتفاق بیفته....
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/11/30 10:15 AM، توسط Mohabat69.)
2012/11/30 12:48 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - Mohabat69 - 2012/11/30 12:48 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,712 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,423 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,560 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان