زمان کنونی: 2024/05/17, 08:39 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 08:39 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
احمد
Shinobi Prince

اعتبار: 281.0
ارسال: #126
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
به پبشنهاد و تهدید یکی از دوستان عزیز گفتگو های پروفایلی با Mohabat69
عزیز به صورت یه مصاحبه در اوردم امیدوارم محمد حسن از دستم ناراحت نشه!!
مجری احمد
کارشناس Mohabat69
با یاد و نام خدا از این که وقتت تون را به ما اختصاص دادید متشکرم میخواستم نظر شما رو درباره قسمت های اخیر مانگای ناراتو اثر ماساشی کیشیموتو را جویا بشم
به نام خدا باید عرض کنم که
نقل قول: توی این دو چپتر همه چیز خراب شده خیلی ها عصبانی شده اند و خیلی ها گفتند که ناروتو رو برای همیشه میگذارند کنار
اول از همه اینکه توبی اوبیتو در امد همه چیز رو خراب کرد هیچ چیز هماهنگ در نمیامد هیچ چیز به هم متصل نبود
چطور اوبیتو که 14 یا 15 سالش بوده با میناتو مبارزه کرده !! چطور قدش اینقدر دراز شده بود؟ این همه اطلاعات رو از کجا اورده
من معتقد بودم که ازمایشگاهی مرتبط با زتسو هست بعد از اون چپتر کسایی که باور نکرده بودند مثل خودم
گفتند که باید ازمایشگاهی و بخشی از زتسو با باقی مانده های بدن اوبیتو باشه و کلا موجود دیگه ای هست
بعضی ها گفتند که مادارا پیداش کرده و اموزش داده اما من به همه راپورت دادم که مادارا وقتی که با ادوتنسی زنده شد جوون بود
از دنیا بی خبر بود و خودش گفته بود که به ناگاتو رینگان داده امکان نداره که با ابیتو ملاقات کرده باشه
درحالی که بین مادارا و اوبیتو سال های خیلی زیاد فاصله هست و چطور مادارا در یک زمان باید هم ناگاتو و هم ابیتو رو دیده باشه؟
چرا مادارا پیر نشده در حالی ادوتنسی افراد رو در وضعیت قبل از مرگ زنده میکنه

و اکنون چپتر قبلی که نشون میده اوبیتو هستش و تمام این کارها به این خاطر بوده یک دختر که مرده بوده!!!
ساسکه کل قبیله رو ازدست داد پدر و مادرش جلوی چشمش مرد و با دست خودش برادرش رو کشت
اما فقط خواست از مردم کونوها و سران فاسد انتقام بگیره و نه کسای دیگه
یکی از مسخره ترین دلیل ها برای اینکه چرا اوبیتو اینقدر شیطانی شده فقط به خاطر یک دختر کل دنیا رو به گند کشید!!!
اخر سر هم مادارا روی تکنیک تاندر گاد رو که چند نفر رو حلقه به دست لازم داره کم کرد و یهو از اونجا سبز شد
و اسم ابیتو رو اورد و اون رو شناخت !!

این دوچپتر خیلی ها رو عصبانی کرد وضعیت هواداری شخصیت ها بهم خورده خیلی از معما هایی که اتفاق افتاده همه مزخرف بوده
معلوم نیست که کیشی چطور میخواد وقایع گذشته توبی رو با ابیتو حل کنه خیلی نا ممکن ها بوجود امده
یکی هم باور داشت که این دوچپتر شوخی بوده و کیشی بعدا اونها رو اصلاح میکنه
بله بله به نکات خوبی اشاره کردید واقعا شوک عظیمی بود البته از این اتفاقات در بسیاری از داستان ها میوفته و البته مورد تمسخر قرار میگیره نمونش سری جنگ ستارگان که هویت شخصیت منفی اصلی که همیشه نقاب داشت در اخر داستان مشخص میشه واین موضوع حتی مورد تمسخر در سری داستان اسباب بازی قرار میگیره
چیزی برای اضافه کردن دارید؟
بله باید بگم
نقل قول: اخر چپتر گفته شده که داستان به اخرین نقطه ی اوج رسیده
یعنی نبردی که مادارا به اون هم اضافه شد
اخرین نقطه ی اوج یعنی نقطه ی اوج دیگری نیست
قابل توجه کسایی که میگند نبرد ساسکه با ناروتو اخرین نقطه ی اوج خواهد بود
خیلی ها گفته اند که ناروتو به کمک ساسکه احتیاج داره و باید متحد بشند

ساسکه حالت دانایی و بعد ریننگان ... به سوی روشنایی برگشتن
مردی که همه چیز رو میدونه به دست اوردن تمام اطلاعات و طوماری که دنیا رو کنترل خواهد کرد
نظریه بسیار جالب منطقی هست اما من نگران لاف های کیشی هستم نمونش اینکه با ورود ساسکه گفت کشتار باز مییگردد که در اخر فقط کشتار چند تا زتسو نگون بخت بودش
در مورد چپتر این هفته ؟
نقل قول: گفته بودم که مادارا باید پیر باشه که شد
حتی اگه کیشی بگیر تمام سوراخ ها و حفره ها رو بپوشونه ولی هنوز یه چیز مسخره هست
بگند کشیدن دنیا به خاطر یه دلیل مسخره
البته بعضیا میگن اوبیتوی بیچاره هیچ کسی رو جز مادارا نداشته
واقعا پلات حول و تناقض بزرگیه امیدوارم کیشی بتونه خوب داستان توجیح کنه
در مورد پاسخ اوبیتو باید بگم خوشبینانه بخوایم فکر کنیم شاید پاسخ اوبیتو یه جور پیچوندن بوده نه جواب قطعی
قیافیه پیری های مادارا خیلی شبیه پرنس ارتاس از سری وارکرفت شده بود البته شخصیت این دو کاملا متفاوته
اما در مورد ارتاس باید بگم در این لینک این شخصیت به خوبی تشریح شده
محتوای مخفی (Click to View)
ادامه بدید لطفا از اینکه زیادی وقت گرفتم عذر میخوام!
نقل قول: ناروتو که داشت اونجا مبارزه میکرد یک کلون دراومد یعنی ناروتوی اصلی کجاست؟
این که ناروتوی اصلی اونجا نیست امکان داره جبهه ی مقابل مادارا همه شکست بخورند و بمیرند
اما نظر خودم اینه رفته دنبال پشتیبانی
چون میدونه که در حال حاضر با این شرایط جبهه توان برد رو ندارند
اون پشتیبانی شاید ساسکه باشه
نظریه جالبیه گرچه من خودم دوست دارم ناروتو با حاصل تمرینات طولانی با قدرتی خفن تر برگرده اما حدس شما بسیار منطقی است
با تشکر از شما
و همینطور هادی عزیز محض پاچه خواری
2012/09/13 08:47 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : Mohabat69(+2.0) ، ALI-TSUBASA(+2.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - احمد - 2012/09/13 08:47 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,711 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,422 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,559 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان