زمان کنونی: 2024/05/17, 08:38 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 08:38 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #101
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
این چپتر یکی از مزخرف ترین چپتر ها بود
سرانجام ادوتنسی متوقف شد
مادارا تمام کاکه ها رو ترول کرد احتمالا ایتاچی هم اون رو ترول می کنه
ساسکه همه رو همین طور ایتاچی رو ترول کرد
واقعا کیشیمتو افتضاح اورد من این کار رو از ساسکه انتظار نداشتم ...این ساسکه ای نبود که من می شناختمش
حتی اگه قلبش توسط ایتاچی تغییر نمی کرد نباید اون حرف ها رو ..اون هم مخصوصا وقتی که ایتاچی نمی تونه کاری بکنه
در عین حال که مادارا قدرت واقعیش رو نشون داد و اینکه ساسکه هم با همین چشماش می تونه همین کار رو بکنه
این حس رو به ادم می ده که دنیا نابود شد .. کیشیماتو شخصیت ساسکه رو خراب کرد و نابود شد
چپتر تموم شد و هفته ی بعد چیزی نمیاد ... کیشیماتو لحظه ی خوبی رو برای استراحت انتخاب کرده
معلوم نیست مادارا چی میشه و معلوم نیست ایتاچی چیکار می کنه
حتی اگه ایتاچی بتونه در لحظه ی اخر ساسکه رو تغییر بده باز هم این معنی رو میده که چپتر بعدی دوباره ترول میشیم

من دیگه توی این تاپیک اصلا فعالیت نمی کنم مگه اینکه اتفاقی بیفته که واقعا ارزش داشته باشه که به بعضی ها بگم
تنها استفاده اش اینه که کسی که 5 دقیقه مانگا رو نخونده بیاد استفاده ببره
اینا همش استارت هست تا چند نکته بگم و واقعا ایده ای توی کله ی شما بیاد
بعد بحث توی اینجا چه فایده ای داره کی می فهمه و چه چیزی رو تغییر میده
مگه فارسی زبان ها چقدر هستند که این رو بخونند که بعدش چی بشه زبان فارسی محدود هست و راهی به جایی نداره

من اولین کسی بودم که توی مانگا فاکس نظریه ی sage mode برای ساسکه رو دادم و گفتم سیج مود می گیره
که از روی اون نظریه ی yin-yang سیج مود به وجود امد و اینکه ساسکه به وسیله ی سیج مود می تونه ریننگان به دست بیاره
همین طور کسی که این نظریه رو حمایت کرد و حتی تفکر یک نفر رو تغییر دادم طوری که گفته بود تنها دلیلی که
باعث شده ساسکه ایتاچی رو ببینه و غار کابوتو بیاد هدایت اون به طرف سیج مود بوده
همین طور کسی بودم که hawk sage mode (حالت دانایی شاهین) رو درست کرد و به کمک دو تا از رفقا پیش رفت
و حتی سایت های ناروتوی دیگه هم رفت و حتی چند طرح توی deviant art براش طراحی شد
من اخیرا بر خلاف دیگران گفتم که حتی اگه ساسکه، سوسانوی مشابه مادارا بدست بیاره هنوز نمی تونه ناروتو رو شکست بده
وقتی که هر بیجو بخشی از چاکرای خودشون رو به ناروتو دادند ناروتو 9 عدد تومو اطراف بدنش به وجود امد
و گفتم احتمالا 9 تومو قدرتی برابر با قدرت ریننگان داره
حتی با شکل اثبات کردم که چشم پسر بزرگتر دانای شش طریقت ریننگان نبوده و یک نوع شارینگان بوده
طوری که همه قبول کردن و حتی به صورت کتبی نوشتند که درسته و کسایی که سر این قضیه دعوا می کردند ساکت شدند
حتی tobirama که کسی بوده که ادوتنسی رو اختراع کرده به این متهم کردم که احتمالا توبی و زتسو رو اون ساخته
اولین کسی که گفت ایزانامی دو مرحله داشته و اون رو توضیح دادم قبل از اون که چپتر بعدی بیاد و توضیح بده
از حیثیت اوچیها هم دفاع کردم که اونها برای محافظت از عزیزاشون وقتی که نباید شکست می خوردند ایزاناگی می زدند
نه برای تفریح و بعدش دوستانشون رو بکشند و چشماشون رو بردارند
همون طور که قبلا گفته بودم ایتاچی هیچ حقیقت مزخرفی به ساسکه نمی گه کسانی که می گفتند
ایتاچی حقیقت قتل عام رو میگه و ساسکه رو پشیمان می کنه تنها کاری که ایتاچی کرد این بود که من غلط کردم
گفته بودم احتمالا کابوتو ادم خوب میشه و با ساسکه متحد می شه و انگار به صورت یک حقیقت شده بود
اما وقتی که چپتر 589 امد ادم خوش تیپ که توی youtube تحلیل میگه گفت که این ساسکه مزخرف جدید حتی میتونه کابوتو رو بکشه
2012/06/08 12:11 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : !Web Prince(+2.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - Mohabat69 - 2012/06/08 12:11 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,711 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,422 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,559 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان