زمان کنونی: 2024/05/17, 07:57 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/17, 07:57 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #163
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
و من در اینجا به همه ی هواداران ساسکه تبریک می گم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستش یه ذره نا امید شدم انتظار یه ملاقات هیجان انگیز رو داشتم مخصوصا وقتی ساکورا ساسکه رو میبینه ولی خب... مهم نیست. وسط جنگ نمی تونن زیاد خوش و بش کنند نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی مشخص شد که ساسکه هنوز معنی درست هوکاگه شدن رو نفهمیده که می خواد هوکاگه بشه. همونطور که ایتاچی گفت :«کسی که توسط مردم شناخته میشه هوکاگه میشه نه اینکه کسی که هوکاگه میشه شناخته میشه.» ولی ساسکه گفت که نظر دیگران براش اصلا اهمیت نداره واسه همین میگم ساسکه هنوز معنی درستش رو درک نکرده.

دقت کردین چی شد؟ کسایی که بیشتر از همه افکار هوکاگه ی اوّل رو دارند در واقع اوچیها هستند! برای من یکی که این خیلی جالب بود و غیر ممکن .
اصلا کلا این چپتر خیلی چپتر باحالی بود. پدر و پسر همدیگه رو می بینن و میناتو فکر می کنه ساکورا دوست دختر ناروتوئه و ساکورا هم عصبانی میشه. میناتو هم ساکورا رو با کوشینا مقایسه می کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( چطور ساکورا هوکاگه ی چهارم رو نمیشناسه؟؟؟)
از اون طرف وقتی اینو ساسکه رو دید یهو خواست بپره بقلش ولی هم تیمی هاش جلوشو گرفتند! فکر کنم اینجا فقط ناروتو واقعا ساسکه رو باور داره و بقیه با ساسکه با عصبانیت بر خورد کردن( که حق دارند. من که اصلا ناروتو رو درک نمی کنم. چه قدر زود اعتماد می کنه بدون اینکه هیچ چیز از بر گشت ساسکه بدونه...)
نگاه هیناتا هم وقتی که ساسکه بر گشت یه خورده عجیب غریب بود. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مشکوک می زد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به نظر من ساسکه باید خیلی تلاش کنه تا دوباره به جایگاه اصلیش برگرده.
و حالا که گروه هفت دوباره به هم پیوستند فقط مونده کاکاشی هم بیاد که دیگه تکمیل بشن! البته ساسکه که کلا هیجان نشون می ده کاکاشی هم بیاد بازم از خوش و بش خبری نیست...

از همه باحال تر هم دیدار هاشیراما و توبیراما با مادارا بود که... خدا رحم کنه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/05/23 04:08 PM، توسط nig.)
2013/05/23 04:02 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل] - nig - 2013/05/23 04:02 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,277 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,711 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,422 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,508 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,559 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان