زمان کنونی: 2024/05/18, 08:26 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/18, 08:26 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #890
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations
(2016/03/03 01:39 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  
(2016/03/03 01:28 AM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2016/03/02 08:54 PM)'veena' نوشته شده توسط:  یه انیمه تو سبک نوراگامی موخوام.
یه انیمه نیز توی سبک آخرین اسرافیل.
(2016/03/03 12:59 AM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  
(2016/03/02 08:54 PM)'veena' نوشته شده توسط:  یه انیمه تو سبک نوراگامی موخوام.
یه انیمه نیز توی سبک آخرین اسرافیل.
تو سبک نوراگامی انیمه "Koukai no kanata" یا همون "فراتر از محدودیت" بهترینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی من خودم بعضی وقتا به این فکر میکنم که نوراگامیو شاید از رو این ساخته باشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو سبک آخرین اسرافیل انیمه Attack on titan یا همون حمله به غول....و Tokyo Goul.....و Aldnoah.zero انیمه های قشنگین و من به شخصه خیلی خوشم میاد ازشون و امتیازهای خوبیم دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با تشکر از نائوچانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط پستت و اصلاح می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Beyond the Boundary : این و از روی ناول ساختن که ناولش از سال 2012 منشتر شده و نوراگامی از روی مانگا که از سال 2010 داره منتشر میشه پس هیچ طوری نمیشه گفت نوراگامی و از رو ی اون ساختن- ولی از نظر شباهت: ندیدم ولی اره میگن شبیه نمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثه نوراگامی سول ایتر هم هست از این نظر که مین کراکتر ها شینکی دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دث د کید هم خیلی خله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهفقط اینکه اخراش فیلرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه از سوپرنچرال و اینا خوشت میاد : ناتسومه و کتاب دوستان
==========================================================
آلدوناه زیرو ؟ شباهت؟ - تنها چیزی که می تونم بگم انیمه ش گرافیک خوبی داره - اوپنینگ فصل اولش خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستانش هم چرت و پرت تموم شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پرتاگونیست و انتاگونیست هم یهو کلا اخلاقیاتشون توی دو فصل عوض شد- خب فقط تنها شباهتی که بهم دارن این که یوچان مثل ایناهو می پره وسط جنگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همون حمله به تایتان خوبه با درجه خشانت بیشترمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه - توکیو غول هم امان از انیمه ش امانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینقدر چرت و پرت مسخره ساختن انیمه ش و که مانگای به این خوبی و زدن ترکوندن اخه چرا؟؟؟؟// دیگه انتخاب با خودته ببینی یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عه؟!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من نمیدونستم که مانگای نوراگامی از 2010 درحال نوشتنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گومن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به پیروی از مری عزیز:سول ایتر رو نمیدونم ولی ناتسومه و کتاب دوستانم قشنگه درباره روح و این حرفا هم هستش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی زیادههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب منظور من از شباهتش با آخرین سراف شباهت کلی بود که اونم درباره مبارزه آدما با یه موجودات و افراد دیگست که البته تو آلدنوآه زیرو مبارزه آدما با آدماست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و چندتا شباهت جزئی و کوچولو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با تشکر از مری عزیز بابت اصلاحات مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.................

مشابه اخرین سراف هم همون حمله به تاینان در درجه اول و بعدشم توکیو غول - حالا اگه از خون اشامی خوشش میاد میتونیم خون اشامی معرفی کنیم( ومپایر نایت مثلا) اگه موضوع پخش شدن ویروس براش جالبه که مثلابلک بولت

ولی اینکه می گی ادما با یه سری موحودات می جنگن خوب تو نصف انیمه ها ادما یا با ادما می جنگن یا با موجودات دیگه - اگه بحث موجودات عجیب غریب باشه یا خون اشام ها ( ومپایر نایت مثلا) انیمه های دیگه ی میشه معرفی کرد - حتی اگه بحث ادم با ادم باشه هم همینطور -
تنها شباهت نجات دادن دنیاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه ایناهو خیلی رو مخهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خو تو نصف انیمه ها اینجوریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان بخوام اینطوری مثال بزنم می گم دی گری من ببین که ادما سلاحی به اسم اینوسنس دارن که با اکوما هم می جنگن سوپرنچرال هم هست و دارک فانتزی - قصدشون هم شکست ارل و نجات دادن ادما از دست اون و اکوما هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا مثلا هانتر که سلاح ادما نن هست البه قصدشون نجات دنیا نیس به جز توی یه ارکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا مثلا تو ورلد تریگر یا ککی سنسن دروازه باز میشه یه سری موجودات میریزن وسط که ادما باهاشون می جنگن یا همین وان پانچ من یا مثلا تو گاد ایتر هم بحث دیوار و اینا هست و ادما سلاحایی به اسم گاد ایتر دارن و باید با یه موجود عجیب و غریب بجنگن

گاد ایتر با حمله به تایتان مقایسه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/03/03 05:38 PM، توسط Merida.)
2016/03/03 05:34 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - Merida - 2016/03/03 05:34 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای دیدن کدوم انیمه زمان بیشتری صرف کردین؟ Kradness 69 14,484 2022/10/09 06:23 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  از دیدن کدوم انیمه پشیمونی؟؟؟؟ Boruto 26 4,100 2022/01/04 09:45 AM
آخرین ارسال: fmo
  تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ Merida 38 8,924 2021/10/17 09:18 PM
آخرین ارسال: Black Clover 61
  بهترین سن برای کاراکترهای انیمه ای anne13 102 15,931 2021/04/12 05:03 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دیدن انیمه چه تاثیری روتون داشته؟؟ 2rsa 30 5,520 2021/03/02 04:23 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان