زمان کنونی: 2024/05/18, 07:05 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/18, 07:05 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations

نویسنده پیام
newstar
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #375
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations
(2015/01/18 05:10 PM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  
(2015/01/18 05:25 AM)'newstar' نوشته شده توسط:  بچه ها سلام من میخوام یه چند تا انیمه که که دیدمو و قشنگنو معرفی کنم
اولیش Hitsugo no chaika که دو تا سیزنم داره و درباره یه امراطور خیلی قدرتمنده که کرده و دخترایی را درست کرده قبل مرگش که قطعات بدنشو جمع کنن و دوباره زندش کنن خیلی قشنگه حتما ببینین و بعد نظرتونو بگین که چطور بود این انیمه توی دو سیزن 12 و 10 قسمتی ساخته شده
دومی
kaze no stigma خب این داستانش در مورد جادوگری هسش که خانواده های مختلف جادوگری و جود دارن و هر کدوم جادوی خاصی دارن اما تو یکی از این خانواده های بزرگ پسری هس که نمیتونه جادوی اون خانواده رو انجام بده برا همین درش میکنن و تا اینکه یه روز برمیگرده و صاحب یه جادوی جدیده و در ادامه با یکی از اعضای این خانواده متحد میشه و شرو به جنگیدن با دشمنا میکنه طنزم داخلش هس و درکل جالبه

سومیش The Legend of the Legendary Heroes که اونم داستانش جادو هسش و از جایی شرو میشه که زمین رو شیطان ها گرفتن و یه سری هیرو میان و همشونو نابود میکنن و یه سری گنجینه از خودشون به جا میذارن بعد مدت ها یه نفر که هیچی نداره توسط یه نفر که بسیار قدرتمنده به عنوان پادشاه انتخاب میشه اما بهش میگه اگه اشتباه بکنی میکشمت و این پادشاه ما یه دوست داره که اونم جادوگره و خیلی قدرتمنده اونو مامور میکنه بره این گنجینه هیرو ها رو جمع کنه تا قدرت خودشو افزایش بده و ادامه ماجرا این انیمه طنزم داخلش هس و مطمن باشین چند تا قسمت ببین دیگه نمیتونن ولش کنین

چهارمی هم Black Bullet که تقریبا داستانش مشابه attack on titan هسش اما توی زمان حال با یه موجودات دیگه اینو هم پیشنهاد میکنم از دست ندین

Hitsugo no chaika بد نبود داستان و شخصیت های جالبی داشت.

Black Bullet خوب بود آهنگ تیتراژ و متن خوبی داشت ، دشمن های جالبی هم داشت مثل
اون مرد ماسک دار - اام در بخش هایی انیمه بیش از حد لوس میشه

قشنگ تر از اینا هم انیمه هست مثل اینها :

Guilty Crown

Aldnoah Zero که فصل اول تموم شده و فصل دوم در حال پخش هست.

سبک جادو ، شمشیری ، تفنگی و اکشن
انیمه خوبیه.

سری Fate/stay night

سیزن اول

سیزن دوم هم همین بهار میاد

سری fate/Zero

سیزن اول

سیزن دوم

و غیره فعلاً همین ها رو ببین. ....

همه اینا رو دیدم میخواسم اره به خصوص از guilty crown خیلی خوشم اومد ببین اینا  چطوره Madan no ou to vanadis  و 11eyes هر دوتاش داستانش جالبه البته من برای امسال Death parade و kuroko و cross ange  رو دارم میبینم فعلا البته این سومی اولش فک میکنی اصلا داستانش جالب نیس اما بعد چند قسمت خیلی جالب میشه

2015/01/19 05:16 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations - newstar - 2015/01/19 05:16 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای دیدن کدوم انیمه زمان بیشتری صرف کردین؟ Kradness 69 14,484 2022/10/09 06:23 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  از دیدن کدوم انیمه پشیمونی؟؟؟؟ Boruto 26 4,100 2022/01/04 09:45 AM
آخرین ارسال: fmo
  تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ Merida 38 8,921 2021/10/17 09:18 PM
آخرین ارسال: Black Clover 61
  بهترین سن برای کاراکترهای انیمه ای anne13 102 15,931 2021/04/12 05:03 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دیدن انیمه چه تاثیری روتون داشته؟؟ 2rsa 30 5,520 2021/03/02 04:23 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان