زمان کنونی: 2024/09/19, 10:48 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/19, 10:48 PM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1716
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی
(2013/03/20 08:11 AM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
پست اول تاپیک ویرایش شد.
محتوای مخفی (Click to View)
اول خوش آمد میگم به استلا و ساحل که محول ما رو نورانی کردن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد خوش آمد میگم به سفیروث که دوباره به چرخه زندگی ( بحث تو تاپیک ) برگشتن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بزنم به تخته در یک روز ده صفحه پست دادید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو من یکم عقب موندم.( البته من این فعالیتتون رو تحسین می کنم به شرط این که بر علیه گروه منفی ها قیام نکنین!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

کی گفته رافوس رئیس منه؟!؟! رافوس رئیس جمهوره!! من به خاطر همین رئیس صداش می کردم نه به خاطر این که رئیس منه!!
محتوای مخفی که فقط رافوس و اونایی که میخوان گروهشونو انتخاب کنند بخونن!! (Click to View)
چند ساعت دیگه سال نو میشه ، حسابی کیفتون رو بکنین که فردا دیگه دنیایی نیست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته اگه کسی بیاد اینارو بخونه شانس آوردم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

آقای کاداج شما که اصلا بازی فاینال فانتزی 10 رو بازی نکردین تا به حال برای چی در موردش نظر میدین؟ بازی فاینال فانتزی 10 در مورد تیداس است. کاراکتری که داستان رو نقل میکنه تیداسه و ضمنا شما در بازی کنترل تیداس رو در دست دارین. قهرمان بازی تیداسه. یونا در طول بازی توسط ُSeymour دزدیده میشه و تیداس میاد به نجات یونا. ضمنا SIN که به شهرها حمله میکنه پدر تیداسه. میدونم که اطلاعات شما در مورد فاینال فانتزی 7 زیاده اما در مورد نسخه 10 بنده بیشترین اطلاعات رو دارم. من 1 سال بعد از عرضه این بازی در ایران فورا خریدمش و تقریبا 11 سال است که با این بازی آشنا هستم. تمام نکات و داستان های مربوط به این بازی رو میدونم. محض اطلاع شما تیداس از کلود قویتره و دشمن تیداس در فاینال فانتزی 10 که اسمش Seymour است از سفیروت و شما خیلی قویتره. غولی که Seymour داره و اسمش Anima است چهار برابر Bahamut قویتره. تازه در بازی یه غول بنام Nemesis است که برای شکست دادن اون، یونا از تمام غول ها استفاده میکنه تا از سر راه اونو برمیداره. یه غول دیگه بنام Penance هم هست که اونم در حد Nemesis قویه.
اگه سوالی در مورد این بازی داشتین من در خدمتم. ضمنا یونا در نسخه بعد فاینال فانتزی یعنی فاینال فانتزی X-2 که در اون دیگه خبری از تیداس نیست، شخصیت اصلیه نه در نسخه 10. اون بازی رو هم من دارم. اگه در مورد اونم سوالی داشتین من در خدمتم.
ضمنا من درخواست کرده ام که اسم کاربری من Tidus بشه و بزودی دیگه رافوس نخواهم بود. وقتی که تیداس بشم خود به خود میرم توی گروه تیفا و کلود. چون تیداس دنباله رو راه کلود است و شخصیت مثبت داستانه. گروه شما هم دیگه در برابر ما قدرتی نخواهد داشت مگر این که یکی از شما نقش Seymour رو برداره. اینم عکس Seymour:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/20 12:14 PM، توسط Rufus Shinra.)
2013/03/20 12:10 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - Rufus Shinra - 2013/03/20 12:10 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,145 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,370 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,120 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,334 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 190 مهمان