زمان کنونی: 2024/09/19, 10:52 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/19, 10:52 PM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #730
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
(2013/03/08 12:23 PM)nig نوشته شده توسط:  زک و نوکتیس درست میگن. تو هم حرفهایی رو که محبت زد گفتی و هم گفتی که میخوای از سیاره انتقام بگیری.
من دوبله شو دیدم. کاداج دقیقا سه جا با رافوس حرف میزنه. کاداج تو منظورت کدومشونه؟
فکر کنم کاداج به خاطر من(جنوا) و سفیروث این کار ها رو می کنه . چون می خواد ما رو خوشحال کنه و من و سفیروث کاداج رو تحریک میکنیم.
الان من حرف هایی که رافوس و کاداج تو یکی از قسمت ها به هم زدن رو اینجا می نویسم خودتون بیاین بگین چی شد.( ببین کاداج مامانت رو به چه کار هایی وا میداری؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
---------------------------------------------------------------
رافوس- کاداج میشه یه سوال بپرسم؟

کاداج- یکی اشکال نداره.

رافوس- تو گفتی اگه بتونی سلول جنوا رو بدست بیاری انسان عادی میشی. معنی این حرفت چی بود؟

کاداج-اون برمیگرده.

رافوس- سفیروث؟ دوباره تکرار کابوس؟

کاداج- اینطور فکر می کنم.

رافوس- اینطور فکر میکنی؟

کاداج- من سفیروث رو نمیشناسم. فقط میتونم حسش کنم. اونه که من رو تحریک میکنه.( اینجا یک صحنه از من (جنوا) رو نشون میده)

رافوس- به نظر تو مادر دست کیه؟ من یا سفیروث؟

کاداج- دست هر کی که باشه عاقبتش یکسانه. مادر راه زیادی رو برای رسیدن به این سیاره طی کرده با این انگیزه که زمین رو از شرّ احمق ها پاکسازی کنه. فکر میکنم این رو بدونی مگه نه؟ ولی از زمان اومدن مادر هنوز تغییری اینجا رخ نداده. به خاطر همین من اومدم تا مادر رو خوشحال کنم و هر کاری که مادر دستور بده میکنم.

رافوس- هه. پس کابوس تکرار میشه.

کاداج- تا وقتی شما آدم ها اینجا هستین اوضاع از این بهتر نمیشه.

رافوس- به گایا سفر کن کاداج. مادر مدار مرگ و زندگی در جریانه و اگر این چرخه دلیلی بر زندگی باشه مطمئنا تاریخ تکرار خواهد شد. جنوا یا سفیروث ، فرقی نمیکنه. اوضاع همین طور که هست باقی می مونه و ما زندگی مقدر خودمون رو دنبال می کنیم اونوقت مطمئن باش که جلوی تو رو خواهیم گرفت.

کاداج- رئیس، این عوض عذر خواهیت به خاطر تصرّف مادره؟ مطمئنی که احساس پشیمونی نمی کنی؟

رافوس- پشیمونی؟ من خیلی هم به خودم می بالم.

کاداج- بسیار خب!پس بهتره نتیجه گیری کنیم!
(اینجا صحبت هاشون تموم میشه تا وقتی که رافوس جعبه ی مادر رو به کاداج میده)
-------------------------------------------------
اه. کاداج چه قدر حرف زدی با این یارو رافوس!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیالوگی که زک گفت نه تو دوبله فارسی بود .نه انگلیسی و نه ژاپنی!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخوبه خودتون اینجا تمام حرفا رو نوشتین مادر!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: فکر کنم کاداج به خاطر من(جنوا) و سفیروث این کار ها رو می کنه . چون می خواد ما رو خوشحال کنه و من و سفیروث کاداج رو تحریک میکنیم.

جواب غلطه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به خاطر این میخواستم یگانه سازی کنم تا دوباره انسان عادی بشم!!!!!!......من اصلا" سفیروث رو نمی شناختم که بخوام خوشحالش کنم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چندین بار گفتم که ما ( من و یازو و لوز ) روح هستیم............اینا هم دیالوگم بود :

_وجود ارواح و بیماری کافی نیستند ، اونا به تنهایی به درد یگانه سازی نمی خورند.

_ما می خوایم همه ی کسایی رو که از سلول مادر هستن ، تو یه جا جمع کنیم و بعدشم از دنیا انتقام بگیریم .

از جمله های بالا میفهمیم که نوکتیس درست گفتش!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه........من هدفم این بود که اهداف مادر رو اجرا کنم و از طرفی هم یک انسان عادی بشم ....شاید ندونید اما معنی اسم کاداج یعنی « کامل نشده »

یگانه سازی یعنی چی؟!!! یعنی یکی ساختن ، جمع کردن نیرو ها در وجود یک نفر .......پس من سلول های مادر رو احتیاج داشتم تا بتونم ازش قدرت بگیرم تا سیاره رو نابود کنم...............حالا برای انجام این کار به بهترین و قوی ترین فرزند مادر احتیاج داشتیم که اونم سفیروث بود.

فک کنم من یه ده دوازده تایی هدف داشتم که به هیچکدومشونم نرسیدم!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیگه نهایت بدشانسی!!!
2013/03/08 04:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
موضوع بسته شده است 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/08 04:48 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,145 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,370 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,121 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 212 مهمان