زمان کنونی: 2024/06/14, 01:17 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/14, 01:17 AM

نظرسنجی: کراکتر محبوب شما تو این فصل کدومه؟
هیناتا - کاراسنو
کاگیاما- کاراسنو
سوکیشیما- کاراسنو
اویکاوا - سیجو
اوشیجیما - شیراتوریزاوا
کنما- نکوما
کورو - نکوما
بوکوتو - فوکوردانی
نیشینویا- کاراسنو
سوگاوارا- کاراسنو
ایوایزومی - سیجو
تاکدا سنسی و منجیرای کاراسنومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تاناکا- کاراسنو
ساوامورا - - کاراسنو
سایر اعضای تیم نکوما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره فصل چهار انیمه هایکیو

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #49
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه هایکیو - فصل دوم - haikyuu
منم ایپزود 18 رو همین نیم ساعت پیش دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی منم از استرس داشتم می مردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسم این قسمتم که هی یادم می اومدددددمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی مریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیدی گفتم انیمه دیدن خیلی خیلی بیشتر از مانگا خوندن هیجان دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان تو مانگا رو نخونده بودی و غافلگیر شدی و بهت چسبیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا فکر کن من همیشه همین حس امروز تو رو داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من واسه همین مانگاشو نمی خونم دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از بس این انوشیتا درخشیده تو این دو ایپزود، دلم می خواد بشه جزو ترکیب ثابت تیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی نمیشه:///
نقل قول: اخر این قسمت هم خیلی خوب بود تیم واکونان من و یاد کاراسنو بعد بازی با ائوباجوسای انداخت - با اینکه طرف کاراسنو ام ولی داستان به نحو جالبی بیان میشه طوری که ادم دلش برای رقبای نقش اول میسوزه و ناراحت میشه وقتی میبازن  و اینکه تو هایکیو نمی گه هر تیمی که رقیب پروتاگونیست ها ( کاراسنو) هست تیم بدیه صرفا تیم مقابلشون هست فقط یه رقیب که اونا هم ادمای بدی نیستن و صد البته زحمت کشیدن و دوست دارن برنده بشن . اینکه خوبها و بدها نداره عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و اینکه اینکه هنوزم کاراسنو یه تیم ایده ال نیس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چه به لحاظ بازی چه به لحاظ اعضای تیمشون منظورم اینکه مثلا هیناتا و کاگیاما و سوکی و ببینین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هنوزم باهم درگیرن

تو هم همین حسو داشتی؟!^^ واییییییییییی منم همین احساسو داشتم یه لحظه یاد باخت بچه ها افتادم مخصوصا اون جایی که خود تاکرو
گریه می کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من دوست دارم کراسانو همین طوری ببره و بره فینال ولی از یه طرفم دلم واسه تیمای بازنده انقدررررررر میسوزه......

مطمئنی تیم ایده آل تو نیست؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آره بابا بعد این همه مدت هنوز با هم دعوا دارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/02/08 05:00 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه هایکیو - فصل دوم - haikyuu - Yu_chan - 2016/02/08 05:00 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Comment بحث و تبادل نظر درباره مانگا هایکیو haikyuu Merida 127 38,001 2023/09/08 08:26 PM
آخرین ارسال: saeed_k__z
  اگه یه روز بیدار بشین و ببینین که تو انیمه هایکیو هستین چیکار می کنین؟ Nao-chan 20 5,731 2023/03/30 07:27 AM
آخرین ارسال: satoru
  اگه می تونستی تو انیمه هایکیو عضو یکی از تیم ها بشی کدومو انتخاب می کردی؟ Nao-chan 21 6,261 2022/03/24 06:17 PM
آخرین ارسال: Igris
v-3 اگه یکی شخصیتای هایکیو بودی میخواستی کدوم و از کدوم تیم باشی؟ azura 13 3,696 2022/03/16 11:43 AM
آخرین ارسال: Aliheidarin0
  نظرتون درباره ترکیب هیناتا و کاگیاما چیه؟ Nao-chan 15 4,847 2021/11/11 03:47 PM
آخرین ارسال: helise

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان