زمان کنونی: 2024/07/05, 01:06 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 01:06 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki

نویسنده پیام
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #102
RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki
تاریخ ایران و انیمه ارسلان سنکی بخش ششم
(شروعی بر بررسی کلی و بسیار خلاصه تاریخ دنیا از دیدگاهی دیگر)
سیلامی دوباره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میریم سراغ ادامه بحث و دوباره و دوباره تکرار می کنم که تمام این گفته ها تحقیقات خودم هستن و ممکنه بین اون ها اشکالاتی هم باشه
کاملاً اختصاصیه جایه دیگه ای چنین بررسیی رو پیدا نمی کنین یعنی عمراً خخخخخ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (بی تربیت فلان فلان شده زبانتو جمع کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خواهشاً بخش ها رو اگه میخواین مطالعه کنین از بخش اول مطالعه کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...
بسیاری از کشورها امروزه در حالی ادعای بر تمام کردن عصر برده داری را دارند که نوع جدید برده داری با اعلام نظم نوین جهانی در حال تحقق دادن هستن
اسرائیل که فروشگاهی زنجیره ایی با صد شعبه در سراسر جهان دارد (مسلماً به غیر از ایران) در کنار دیگر کالا ها ، کالای زن را نیز برای فروش دارد !
حالا کشورهای احمقی که نمایندگی نه چنین کشوری اون به کنار چرا نمایندگی چنین فروشگاهی رو قبول میکنن
و بعد چطور نام خودشون رو حامی حقوق بشر می دونن فقط خدا میدونه !

.
.

در بخش های قبل گفتم و اشاره شد که مغ های اون زمان (در انیمه ای به نام magi از آن ها یاد میشه و داستانی از سنباد هست)
که به افراد دینی (مراجع دینی) تحت دین زرتشت گفته میشدن ، معادل همون آخوندهای (مراجع دینی) امروز هستن
حال یه چیزی که این بخش میخوام بهش اشاره کنم اینه ...

امروز در جامعه ما افرادی برای تعلیم دین به نزد آخوندها (مراجع دینی) میرن خب فکر کنم تقریباً همه میدونن به اونها چی میگن؟ ... سادست به این افراد که درس حکمت و دین رو میاموزند (در نزد مراجع دینی بهشون) طلبه میگن

همونطور که در بخش های قبل هم اومده ، در تاریخ اومده که کوروش در نزد مغ ها تعلیم دیده این یعنی چی؟
امروز میدونین بهش چی میگن : طلبه ! تعجب آوره نه این حقیقت تاریخیه کسی هم نمیتونه ردش کنه
و اون موقع از اینجور تنفرات دینی وجود نداشت ، البته بخشی از این تنفرات رو مدیون عرب های اون زمان که معنی ولایت علی رو نفهمیدن هستیم
و بخش اصلی اون رو مدیون انگلیس و آمریکا هستیم که توی این کارها تبهر خاصی دارن همونطور که قبلاً غرب مردم رو از سیاه پوست ها(مخصوصاً برده ها)،
سرخ پوست ها و یهودی ها و حتی دانشمندان متنفر میکردن لپ کلام اینه که توی این کار پر تجربه هستن

-
-
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/12/16 03:58 PM، توسط makan parsi.)
2015/12/16 01:30 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/12/16 01:30 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,501 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,779 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,243 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,485 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان