زمان کنونی: 2024/07/07, 05:17 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 05:17 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki

نویسنده پیام
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #96
RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki
تاریخ ایران و انیمه ارسلان سنکی بخش سوم
سیلام.
میریم سراغ ادامه بحث و بازم تکرار می کنم که تمام این گفته ها تحقیقات خودم هستن و ممکنه بین اون ها اشکالاتی هم باشه
کاملاً اختصاصیه جایه دیگه ای چنین بررسیی رو پیدا نمی کنین یعنی عمراً خخخخخ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

*============*==*=============*

مسئله اصلاً سیاسی نیست این دیدگاه سیاست زدگی رو از خودتون دور کنین
با اشاره به اینها میخوام این رو گوش زد کنم ، آیا ایران با چنین تاریخی نباید انیمیشنی و فیلمی بهتر داشته باشد
ولی شوالیه ها و جنگجو های اروپایی که اکثراً در کارهای خلاف انسانیت دست داشته اند

حتی دانشمندان خودشون رو در بند می کشیدن مانند : همین نیوتون مشهور و ...

امروز تاریخ کشور خودشون رو کاملاً پاک کردن در حالی که بزرگترین برده دارها بودن حتی در قرن اخیر که توی اون هستیم اما در فیلم هاشون شما
پادشاهی های آرتور (یه داستان و افسانه مشهور اروپایی) و در نهایت فقط خدمتکارانی می بینید ، این مسئله درسته که از نظر تاریخی مهم هست
اما در عین حال هم مهم نیست چون برای ساخت یه کشور خوب نیازه که پیشینه اون رو هم به نیکی یاد کنی تا ادامه خوبی هم بتونی بسازی هر چند
راه درستی نیست اما بهتر از هیچیه با این بخشش مشکل ندارم

اما آیا این بی عدالتی نیست که خودشون با اون تاریخ داغونی که دارن ، اینقدر از انسانیت و بزرگنمایی در تاریخ خودشون استفاده کنن (تبلیغ کنن)
همه چی رو تر و خوشگل کنن حالا این به کنار (حالا این هیچ) بعدش بیان تازه تاریخ کشور دیگه ای (ایران) رو هم خراب کنن فیلم هایی میسازن که حتی بزرگترین
دانشمند حتی دوران بعد از خودش پور سینا رو مورد هجمه قرار میدن در فیلم پزشک ، همچنین جامعه ایران رو با ساخت فیلم هایی نظیر پزشک ، 300 و ... زیر
سوال می برن و ....

همین مسئله مُهر تاییدی بر بی عدالتی غربی ها هست.

----------------------------------------------------------------------------------------------

که از انسانی به نام پور سینا که بزرگترین پزشک و عالم و حکیم و ستاره شناس تمام قرن خود و حتی قرن های بعد از خودش بوده ، میان و
با فیلمی سینمایی این حکیم عالی قدر رو اینقدر انسان داغونی معرفی کنن و همه چیز رو زیر سوال می ببرن

ایران 200 سال به هیچ کشوری حمله نکرد اما گویی این صلح طلبی ایرانیان برای دنیا معنایی نداره

حال که ژاپن اینقدر در انیمه ها و داستان ها کشور دنیا صلح طلقی میشه در طی این 200 سال بارها و بارها جنگ های داخلی و حمله
به کشورهای دیگر را در کارنامه خود داره (از جمله جمله به آمریکا و حمله به چین) ، اما وقتی انیمه ها رو می بینی حضم میکنی که این کشور، کشور صلح و دوستیه !
اما کشوری که به حقیقت کشور صلح و دوستی بوده به فراموشی سپرده شده.

فقط به یک دلیل اونم این که هالیوود و انیمه نداره و همین بر روی مثال های ایرانی تاکیید میکنه که مردم عقلشون به چشمشونه !
--.
.

و آقای اوباما نوبل صلح را دریافت می کند باید هواسمون باشه که دارن برای خودشون یک تاریخ دروغین میسازن و از طرفی دیگر ایران و تاریخ ایران
را نفی می کنن مردمی که در سختی اقتصادی هستن اما بازم تعدادی زیاد از بین اونها به فکر کشورهای جنگ زده و کودکان آنها هستن
کجای دنیا به مانند ایران پیدا می شود ؟ آیا تعداد کشوری هایی به مانند ایران بیشتر از صفر است!

پس این حساسیت ها لازمه ایران نه تنها کشور خودمه بلکه امتیازاتی داره که دیگر کشورها ندارن از این رو چند برابر حد معمول
این کشور رو دوست دارم وارث تاریخ ایران بودن برای خودش افتخاری وصف نشدنیه و حالا چه برسه به اینکه ایران اسلامی باشه و وارث میراث
محمد و کشور سربازان امام زمان (عج) منجی عالم بشریت

شما حتی توی فیلم هم نمی تونی به یه کشور اینقدر افتخار ، حکم و حشم و پر و بال بدی فقط ایران میتونه اینطوری باشه
برای همین به غیر از اینکه روی سرزمین خودم حساس هستم روی زنان و مردانی که با سختی و تلاش کشوری رو به جایی رسوندن
2 برابر حساس هستم
--.
.

این بی عدالتی دز انیمه ارسلان هم خوب نشون داده شده پادشاه هند برای نشون دادن احترام خودش میاد و سال نو
رو تبریک میگه به ارسلان و سرزمینش اما از اون طرف از پشت میخواد خنجر بزنه ، حال جالبه که امروز آمریکا دائماً میاد و به مردم ایران سال نو رو تبریک میگه!
باید بدونین چیزی که تو انیمه بود الکی نبود ، اونها از اهمیت ایران آگاه هستن ، بیخود نبود که کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا برای مراسم سال نو
به ایران سفر می کرد و با شاه ایران مهمانی سال نو می گرفت!
خودشون می دونن کیریستف کلن چی بهشون گفته!
می دونن حضرت محمد در مورد ایران چی گفته!

(یعنی بسی تامل لازم استمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

در بخش بعدی دوباره بر میگردیم به ادامه بحث در مورد بررسی مذهب در ایران ...

-
-
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/12/17 05:13 PM، توسط makan parsi.)
2015/12/05 03:32 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/12/05 03:32 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان